Zaman: 13 Ağu 2020, 22:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kırmızı Grup | 11.Hafta | Ankaragücü 6-2 1461 Trabzon
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016, 10:26 
Kullanıcı avatarı

network yazdı:
Takim bence iyi oynamadan 6 gol atti. 3-1 den sonra 2 yi yiyeceginiz cok belliydi ama kenardan hamle gelmedi. 3 2 oldu , ahmetin kisisel becerisi ve rakibin hatasi olmasa belki 3 3 biterdi mac.

Yalniz tolcularda cok buyuk bi ozguven var. Golu yedik hic birinin yuzi dusmedi , baska zaman hep bi tedirginlik olurdu , bunu asmislar kazana kazana. Nede olsa aliriz 1 fazla atariz sekliyle dusunuyorlar ve daha rahat oynuyorlar.

Tribunlere gelince hafta ici mesai bitiminin 18.30 oldugu bi sehirde 19.00 macina gore , heleki su rezil trafikte mukemmel bi kalabalik. 18 binden fazla kisi vardi. Gecekonduya 1000 bilet fazla basilmis.

Gecekondu gorsel olarak muhtesemdi , maca cokta iyi başladılar, dedim tamam yikarcaklar bugun ama yine ritm dusurup yapmadilar. Anlamadim. Tum stadi yonetip korkunc bi atmosfer olusturabilirler ama yapmiyorlar. Yapmaları gerek.

Tribunleri bugun uzun bi aradan kaynaklandigi bahanesini ekleyerek' begenmedigimi söyleyeyim. Cok cok daha iyisinin potansiyeli mevcut , kullanilmali.

İlk yarı tribünler fena değildi ama istenilen bütünlük bana göre iyi-kötü sağlandığını düşünüyorum.
İkinci yarıda klasik adapte olamadığından tribünlerin 50-55 arası sönük geçiyor genelinde sonrasında gol oldu ve topçular kale arkasına yöneldi. Sahaya birisi atladı ve spor büro yaka paça tutarak kapalı tribünün oradan çıkartmak istedi. Kapalı tellere yüklendi polisle ufak çatışmalar oldu. Koltuklar kırılarak atıldı derken.
İşte ne olduysa bu dk sonra oldu ve kapalı ile gecekonduda ritim felan kalmadı..

Şahsım adına sahaya atlayan birisine müdahale ederek vermemek güzel birşey bütünlüğümüz açısından ama insanında kendi nefsine müdahale etmesi lazım. Artık sukunet ortamına alışmamız lazım. Aşırı reaksiyon bize fazlası ile zarar veriyor bunun farkında olmamıza rahmen ilk maçımızda yine zararlarını görüyoruz. Umarım bu duruma en kısa sürede bir çözüm bulunur. Yoksa şampiyonluğa giden bu yolda çok yara alırız...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016, 10:47 

Sarıyer ve Etimesgut maçında gördüğüm takımın 'ne olursa olsun biz bu maçı alırız' güveni bu maçta da vardı. Son yıllarda hiç alışık olmadığımız kadar soğukkanlı bu sene oyuncular. Sanıyorum İsmet Taşdemir'in bunda büyük katkısı var. Kendi de adam gibi adam, aşırı hareketleri yok, şov yapmıyor, sadece işine bakıyor. Bu kadrodan adından ileride daha fazla söz ettirecek çok oyuncu çıkar.

Sürekli yeni videolar düşüyor, takımın stada girişinden maç öncesine, maç sonucundan sonrasına kadar unutulmazlar arasına girecek 4 4'lük bir maç oldu.

Rakipsiz olmayacağımızı biliyoruz, Gümüşhane olmasa Karşıyaka, o olmasa başka bir takım mutlaka olacaktı. Bu sene diriliş sezonuna göre çok daha ayağı yere basan, kendine güvenen ve ortalığı karıştıracak kaşarlardan arınmış bir kadromuz var. Ekonomik sıkıntı yaşanmadığı sürece sonuna kadar götürürüz şampiyonluk mücadelesini

O sene bu sene

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016, 11:06 
Kullanıcı avatarı

Bu arada Ahmet Yazar'ı keşke sezon başında bonservisiyle alabilseydik. Golünü maraton alttan izlemek müthiş keyifliydi.

Yıllar sonra emre taşdemir ayarında birini bulduk. Bu sezon iç sahada öne geçtiğimiz maçlarda bu çocuğu ileri serbest salacaksın, en az 4-5 tane daha böyle kontradan atar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016, 12:58 

Bu maçla Ahmetide kazandık bonservisi alınıp üstüne düşülmeli bence. İnşAllah satın alma opsiyonludur değilsede gene almaya çalışılmalı tam bizlik topçu iki kanattada oynuyo gördüğüm kadarıyla, MaşAllah diyelim takımada Ahmetede.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016, 13:14 
Kullanıcı avatarı

Takım inanılmaz kademeye giriyor. Ben iddaa ediyorum ilk diriliş sezonundaki takımdan daha iyi bu çocuklar. inanılmaz özgüven var. Ben golleri yediğimizde hiç endişe etmedim. Ofansif anlamda beklerin bile ileriye katkıları müthiş. Alihan resmen ramos gibi herif ilerde geride makina. Taraftar bence çok iyidi uzun zaman sonra zaman zaman tribunsel aksamalar olabilir. Ayrıca dün maçtan sonra başkanın demeçleri cuk oturmuş.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016, 13:20 
Kullanıcı avatarı

Hüdaydada yazdı:
Ahmet yazarın Kontratında satın alma opsiyonu varmı bilgisi olan?

Ercan Soydaş twitter'da sene sonunda ahmet'in bonservis hakkı bizde yazmış.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016, 13:40 

zaten angara bebesi ahmet.ne işi varsa dardanelde

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016, 14:30 
Kullanıcı avatarı

Diamantidis yazdı:
Hüdaydada yazdı:
Ahmet yazarın Kontratında satın alma opsiyonu varmı bilgisi olan?

Ercan Soydaş twitter'da sene sonunda ahmet'in bonservis hakkı bizde yazmış.

300 bin tl bonservis bedeli var..Alınır muhtemelen

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016, 14:48 

Vefat ve Başsağlığı 09 Kasım 2016
Bu gün oynanan maçı izlemek ve takımına destek olmak için stada gelirken bir aracın çarpması sonucu hakkın rahmetine kavuşan taraftarımız Abdullah Nazlı’nın (41) vefatının derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

Ankaragücü taraftarlarımızın ve camiamızın başı sağ olsun, mekanı cennet olsun.

MKE ANKARAGÜCÜ YÖNETİM KURULU

Meğer dün akşam 1 kişi eksikmişiz, başımız sağ olsun, tüm sevincim kursağımda kaldı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2016, 16:46 

dün takımı karşılıyoruz 7 yaşındaki çocukta 70 yaşındaki adam da çok heyecanlıydı şampiyon olsak nolur acaba

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Atmaca, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jason, moshee41, network, Ressambob, sorrento

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye