Zaman: 19 Nis 2019, 06:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 133 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Kürt Metin Hakkında
MesajGönderilme zamanı: 25 May 2016, 15:13 

:P
Resim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 May 2016, 20:31 

KaraKfY yazdı:
Bu hesap fake heralde

insana ilk bakışta fake gibi geliyor ama gayette gerçek hesap.ne kadar kafayı yemiş olduğu ortada. ciddiye almayın şu adamı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 May 2016, 20:45 
Kullanıcı avatarı

Bune la :)

SEVGİLİ FENERBAHÇELİLER VE GENÇ FENERBAHÇELİLER BEN BİR DAHA FACEBOOK KULLANMIYCAKTIM AMA MECBUR ETTİLER ŞEREFSİZLER BEN BURDA DAHA ÖNCE YAZI YAZMIŞTIM KANDİLE GİDECEĞİMİ SÖYLEMİŞTİM BEN PKK YI YÖNETEN MURAT KARA İLAN VE CEMİL BAYIĞA HABER GÖNDERDİM BU ARALAR KANDİLDE OLMADIKLARINI VE HİÇ KİMSEYLE GÖRÜŞEMEDİKLERİNİ SÖYLEDİLER HEEY ABDULLAH ÖCALAN EY MURAT KARAYILAN HEY CEMİL BAYIK BİRİNİZ URFALISINIZ BİRİNİZ ELAZIĞLISINIZ BİRİNİZDE MALESEF BENİM HEMŞERİN TUNCELİ DERSİMLİ HALEN AKRABALARINIZ KARDEŞLERİNİZ BU ÜLKEDE EKMEK YİYOR. SİZDE HİÇ VİCDAN YOKMU HİÇ ALLAH KORKUSU YOKMU? BÜYÜK ŞEHİRLERDE BOMBA PATLATIP 5 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN ÖLMESİ KÜRT HALKININ HAKLARINI SAVUNMAK MI? BEN SİZİN BENİ ÖLDÜRÜCEĞİNİZİ DAHİ BİLSEM BİR GÜN GÖZLERİNİZİN İÇİNE BAKARAK BU LAFLARI SÖYLEYECEĞİM. BU ÜLKENİN EKMEĞİNİ YİYİPTE BU ÜLKEYE KİM İHANET EDİYORSA MUTLAKA BİR GÜN BEDELİNİ ÖDER. BAKIN BEN DÜN İKİ TANE EYLEMİ BİTİRDİM KAN AKMASINI ÖNLEDİM TEK BAŞIMA OKMEYDANINA BİR TANE TUNCELİ DERSİMLİ HEMŞERİMİ ZİYARETE GİTTİM. O ANDA ALLAHTAN SONRA EN ÇOK SEVDİĞİM ALMANYADA YAŞIYAN HANIM AĞA TEYZEM YETER YILDIZ'LA TELEFONLA KONUŞUYODUM ÖRGÜTLEN POLİS KARŞILIKLI ÇATIŞMAYA BAŞLAMIŞTI. YETER TEYZEM DUYDU BANA DEDİKİ BİRŞEY YAPABİLİYORSANIZ YAPIN ANALAR AĞLAMASIN KAN DÖKÜLMESİN DEDİ BENİM İÇİN HAYAT BİTTİ POLİSLE ÖRGÜTÜN ARASINA KENDİMİ ATTIM. HER İKİ GURUPTA ŞAŞIRDI. ÜSTÜMDE FENERBAHÇE TİŞÖRTÜ VARDI. HER İKİ GRUBA KİM MERMİ ATICAKSA BANA ATSIN DEDİM BEŞ DAKİKA BENİ DİNLEMELERİNİ SÖLEDİM. İLKİN POLİSLERİ YÖNETEN AMİRİN YANINA GİTTİM. AMİRE ALLAHINI SEVİYORSAN ÜÇ DAKİKA İZİN VER BEN ÇATIŞMAYI BİTİRİCEM DEDİM. ALLAH RAZI OLSUN AMİRİMDEN BİZ KAN DÖKMEK İSTEMİYORUZ SENİN BU GÜCÜN VARSA SANA BEŞ DAKİKA SÜRE DEDİ. ÖRGÜTÜN YANINA GİTTİM. KOMUTANA DEDİMKİ DERDİN NE ? BİR DERDİM YOK POLİSTEN NEVRUZU KUTLUCAM DEDİ. BENDE O KOMUTANA DEDİM Kİ ? SEN ALLAHA İNANIYORMUSUN? EVET DEDİ BENDE ONA DEDİMKİ NEVRUZ HER ZAMAN KUTLANIR MASUM İNSANLAR ÖLMESİN GÖRMÜYOMUSUN HER GÜN ÜLKEMİZDE BOMBA PATLIYOR. BU ÜLKEYİ SEVİYORSAN BİDE ALLAH İÇİN BU EYLEMİ BİTİR DEDİM ÖRGÜT KOMUTANIDA EYVALLAH DOĞRU SÖYLÜYORSUN DEDİ ÖRGÜTÜ GERİ ÇEKTİ. DAĞILIN DİYE EMİR VERDİ. GİTTİM POLİS AMİRİNİN YANINA ALNIMDAN ÖPTÜ SENDE NE YÜREK NE CESARET VAR DEDİ KAN AKMASIN DİYE KENDİ CANINI FEDA ETTİN DEDİ HELAL OLSUN DEDİ. ŞİMDİ BU ANLATTIĞIMI GFB İÇİNDEKİ BAZI HAİNLER İNANMIYABİLİR. DÜN OKMEYDANINDA VE GAZİ MAHALLESİNDE BİNLERCE GÖREV YAPAN POLİS ŞAHİTTİR. OKMEYDANINDA YAPTIĞIMI AYNISINI HABER GELDİ GAZİ MAHALLESİNDE OLAYLARIN SÜRDÜĞÜNÜ SÖLEDİLER AYNI EYLEMİ GAZİ MAHALLESİNDEDE YAPTIM OLAYLAR SON BULDU. ŞİMDİ BEN SORUYORUM GFBDE MAFYADA ÖRGÜTTE REİSİM DİYE GEÇİNENLERDE BÖYLE YÜREK BÖYLE CESARET VARMI ?HALEN BAZI MAFYA BOZUNTULARI BENİM DOSTLARIMI BİZ KÜRT METİNİ ARIYORUZ BULAMIYORUZ DİYE KOLPA YAPIYORLAR. BAKIN BEN SİZE AÇIK ADRES VERİYORUM GAZİ MAHALLESİ VE KADIKY CHP İLÇE BİNASININ OLDUĞU BARLAR SOKAĞINDAYIM. TELEFONUM 5367056996 HANGİ REİSİN HANGİ KABADAYININ HANGİ ABİNİN YÜREĞİ YETİYORSA CESARETİ VARSA BEN SOKAKLARDA TEK GEZİYORUM ALLAH BİLİYOR YANIMDAKİ BİR KARDEŞİMİN TIRNAĞI KANAMASIN DİYE KİMSEYİ TAŞIMIYORUM AMA İSTESEM EN AZ BİN TANE HİÇBİRŞEY BEKLEMEDEN GÖNÜLLÜ TUNCELİLİ DERSİMLİ HEMŞERİLERİM VE YOLDAŞLARIM YANIMDA DURUR. BENİM KİMSEYLE İŞİM YOK. BENLE İŞİ OLANIN SAĞDA SOLDA KOLPA YAPMASIN BUYUR BEKLİYORUM HODRİ MEYDAN. BENİM BİR TEK BU DÜNYADA AZİZ YILDIRIMLA İŞİM VAR ODA CAN DOSTUM SEFAYA HAİNLİK YAPTIĞI İÇİN BANA YAPSA AFFEDERDİM AMA SEFA REİSE YAPTIĞI İÇİN AFFETMİYORUM. SEVGİLİ GENÇ FENERBAHÇELİLER TEKRAR SÖYLÜYORUM SİZ BANA BÜTÜN DÜNYAYI VERSENİZ BEN SEFA REİSİN YERİNE GEÇMEM GÖZÜMDE YOK BEN ZATEN DOĞARKEN ABİ KABADAYI DOĞMUŞUM . REİSLİK ABİLİKI GİBİ Bİ ÖZENTİM YOK. BEN ZATEN SEFA REİSTEN ÖNCE 10 SENE ABİLİK LİDERLİK YAPTIM. ŞİMDİ BİRDAHA SÖYLÜYORUM BEN BU ÜLKEDE HİÇBİR REİSİ HİÇBİR ABİYİ TANIMAM BİR TEK SEFA REİSİ TANIRIM CAN DOSTUM SEFAYA AŞIĞIM. AH BE KOCA REİS SEN GİTTİN YALNIZ KALDIM BU KAHPE DÜNYADA. SAYGILARIMLA ALEVİ TÜRK KÜRT METİN

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2016, 00:00 

Zaten ortalık karışık kürtler ayaklanmasın :mrgreen:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2016, 00:55 

34Kadıköy yazdı:
bizim tribünde bile kimsenin kaale almadığı adamı burda neden tartışırsınız. akli dengesi yerindeyken bile makara yapardık kürt metinle deplasman otobüsünde falan

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2016, 16:52 

Ben racon kesmem :=)))

HAYDE MAÇA HAYDE SALONA DEGERLİ GENÇFENERBAHÇELİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM DELİKANLI ABE LİDER DİYE GEÇİNEN İNSANLARIN BİR MEŞHUR LAFI VARDIR DELİKANLI SAVAŞDA GEÇİTDE BELİ OLUR DİYE İŞTE BEN İMPARATOR KÜRTMETİNDE ŞİMDİ GFB DE ABEYİM DİYE GEÇİNENLERLE SAVAŞA YAN YANA GİRMİŞİMDİR HEPSİNİDE GEÇİTDE GÖRMÜŞÜMDÜR SEVGİLİ GFB Lİ KARDEŞLERİMİZ GFB VE SEFA REİSİMİZ İÇN İLLAKİ HER GFB Lİ BİRŞEYLER YAPMIŞDIR AMA YENİBOSNALI ŞAYİNİN YAPDIGI FEDARKARLIGI HİÇ KİMSE YAPMAMIŞDIR KARDEŞİ ŞİRİNLE BERABER ADAM GİBİ ADAM OLAN YEGENLERİ AYDINI VE YUSUFUDA YANINA ALAN BENİMDE ÇANDOSDUM ŞAYİN HER YERDE GFB VE SEFA REİSİMİZ İÇN KELLESİYLE BERABER GÖVDESİNİ ORTAYA KOYMUŞDUR AYRIÇA ÇAMLIK KAHVELİ ERZURUMLU DADAŞ MEMET BENİMLE BERABER HER YERDE HER SAVAŞDA GFB VE SEFA REİSİMİZ İÇN BİR DAKİKA DUŞÜNMEDEN ÇAN ALIP ÇAN VEREBİLİRDİK İŞTE BİZ GFB İÇN BUNLARI YAPTIK İNANMIYOSANIZ YENİBOSNE VE ÇAMLIK KAHVE DELİKANLILARINA SORUN AYRIÇA SON ZAMANLARDA SEFA REİS,İMİZİ BİR TAKİKA YANLIZ BIRAKMAYAN DİYARBAKIRLI NENEDE VE ÇEM ÇALIŞKANADA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİZ BANA ÇAN YOLDAŞIM SEFA REİSİMİZİN EMANETİSİNİZ DEGERLİ DOSTLARIM SİZİN NE SIPONLARA NEDE KARISINDAN DDAYAK YİYEN VE KOLPAÇI BAŞKANLARA İHTİYAÇINIZ YOK SİZİN İMPARATOR KÜRT METİN BİBİ BİR DOSTUNUZ ABENİZ VARDIR SEFA REİSİMİZ İÇN İKİ TİRİLYON FEDA ETMEYE HAZIRIM BEN DAHA ÖNÇEDE AYDINLA KONUŞDUM SİZ YETERKİ GFB Lİ KARDEŞLERİMİZİN TEÇELERİNİ TOPLAYIN BENİ ARAYIN AYDINDA NUMAEAM VARDIR BUNDAN SONRA GFB DE BAŞKAN GENEL KORDUNATÖR YOKDUR AYRIÇA GFB KURULDUGUNDAN BERİ GFB YE AMİGOLIK YAPAN YÜÜÇEL KARDEŞİM YILLARÇA NAMİ KARDEŞİMİZEE BAZI HAKSIZLIKLAR YAPILDI BUNFAN SONRA GFB NİN AMİGOSU MAMİDİR ZATEN DADAŞ MEMETLE AYDINDA BU İŞİ ÇOK İYİ BİLİYOR ŞİRİNDE BENİM GİBİ BİR ADAM VURMAKDAN ANLAR:D:D:D YANE GFB NİN İÇ KİMSEYE HİÇ BİRŞEYEDE İHTİYAÇI YOKDUR DEGERLİ GFBLİ KARDEŞLERİM YARIN KAÇ KİŞİ GELİRSENİZ GELİN VARTEZMEZ ALLAHIMA ŞÜKÜR HER ŞEY VERMİŞ BANA YANLIZ MAÇ 6 BİRAZ ERKEN GELİN BİLET ERKENDEN BİTEBİLİR BEN YARIN 12 DE SALONUN ÖNÜNDE OLAÇAM SAYGILARIMLA METİN ÇAKMAK

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2016, 17:01 

Yorumlarda tribünden çocuklar vuraçaz diye makara yapıyor ben anladım Kürt metin anlayamadı yazık adama üzülüyorum bir yandan.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2016, 17:05 

50 yıllık Camlı Kahveyi yapmış Çamlık Kahve .

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2016, 19:00 
Kullanıcı avatarı

Ben bu adamın yazdığı hiçbirşeyi ilk okumada anlayamıyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2016, 19:54 

Kendini imparator ilan etmiş:)

Sent from my iPad using Tapatalk

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 133 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cubot, Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye