Zaman: 23 Nis 2019, 06:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 113 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: "İnönü Stadı'nı Arayacak Gibiyiz"
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2016, 12:49 

Herkes yüksek bilet fiyatlarını eleştiriyor ama kimsenin farketmediği bişey var; ortada bilet yok !

3 lü bilet satışı ile zaten bütün biletler satılmıştı, (bazı pahalı tribünlerde çok küçük bir miktar hariç) Bursa maçına tekli bilet çıktığı gün, kale arkalarında rakip tribün hariç satışa çıkan yer olmadı.

Bu maçlarda rakip tribün olacağı için o kısım satışa çıkmayacak, dolayısıyla kale arkaları, yani 150 tllik biletler olmayacak.

Bazı tribünlerde düşük miktarda (1903 tribünü, vip tribünü vs.) bilet satılacak diye düşünüyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2016, 13:35 

Eskişehirspor un süper lige çıkarken oynadığı 2 play off maçında da beşiktaşın kapalısındaydım. ciddi anlamda ben böyle bi ambiyansı hiç bir yerde görmedim. senelerce eskişehirde ağır tempoda söylediğimiz besteyi inönü kapalısında isteksiz bir şekilde hızlı söylüyorduk hemde cok hızlı. tribün lideri hıc unutmam kardesım ılk defa mı soyluyorsunuz az yavas söyleyin su besteyi diye uyarıda yapsa orada yavaslamak cok zordu o alkışın sesi kulağına sak sak vuruyor ya sana dönen ses cok seri dönüyor sen hızlanıyon o hızlanıyor ulan harbiden yeniden yaşadım şuan o tribünü. her zaman demiştim o stad yıkılırsa beşiktaş cok sey kaybeder diye, yanlıs anlasılmasın besıktas taraftarı bagıran, yırtınan mucadeleci bı taraftardır ama o kapalının getirdiği artıyı cok arayacağı aşikar.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2016, 14:59 

maxim yazdı:
Herkes yüksek bilet fiyatlarını eleştiriyor ama kimsenin farketmediği bişey var; ortada bilet yok !

3 lü bilet satışı ile zaten bütün biletler satılmıştı, (bazı pahalı tribünlerde çok küçük bir miktar hariç) Bursa maçına tekli bilet çıktığı gün, kale arkalarında rakip tribün hariç satışa çıkan yer olmadı.

Bu maçlarda rakip tribün olacağı için o kısım satışa çıkmayacak, dolayısıyla kale arkaları, yani 150 tllik biletler olmayacak.

Bazı tribünlerde düşük miktarda (1903 tribünü, vip tribünü vs.) bilet satılacak diye düşünüyorum.

Bütün tribünlerden satış oldu Bursa maçında..Yeni Açık üst kattan ben aldım tek bilet Bursa maçı için.Yeniden,Eskiden ve Kapalıdan tek bilet alan arkadaşlarımda var.
Fikret insanların sevgisini sömürüyor.En kısa zamanda yok olup gider inşallah

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 113 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Gerrard87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Intercityfirm, musti07, TEKSAS1967

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye