Zaman: 09 Nis 2020, 07:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3489 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 349  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: PassoLig Hakkında Her Şey
MesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2016, 23:32 
Kullanıcı avatarı

Bugün iş yerinde Beşiktaşlı arkadaşla yaşadığım bir olayı anlatayım ;

Bu arkadaş passolig ilk çıktığı zaman müşterisi olanlardan ara ara maçlara gittiğini biliyorum ama sonrada sisteme kaydettiği numarasını değiştirdi şimdi stadla beraber bilet alma derdine düşenlerden oda ama numara değiştirdiği için bilet alınamıyormuş sisteme kayıtlı olan numarasına mesaj geliyormuş her halde onay için o yüzden alamıyor tutuştu bu tabi müşteri hizmetlerini aradı normalde çok bankayla iş yaptığım için numara değişikliğinde gidersin bankamatiğe numaranı tanımlarsın müşteri hizmetlerine haber verirsin değiştirirsin bende öyle olacağını düşünerek ara hemen değiştirirsin dedim , aradı yanımda. Ama tefeciler arkadaştan bir numara değişikliği için dilekçe ve kimlik fotokobisi istediler. tabi şaşırdım ama yapmaktan başkada çaresi yoktu hemen çekti fotokobi geldi yanıma yazdım dilekçesini faks gönderdim yarım saat sonra aradık bekliyoruz ki biz hemen değişliği yapsınlar hopppaaaaa neymiş ehliyet geçerli değil kimlik lazımmış :) sebep ? yok efendim seri no da lazımmış vs vs ulan bu devletin her kurumunda bu ehliyetle işlem yaptırıyor bu adam basit bir numara değişikliği alttarafı , ama tefeciler işi zora sokmakta kararlı. çocuk gitti eve aldı geldi kimliği kan ter içinde. hemen onuda çektik hallettik faksladık tabi , gururla aradı tabi bu artık herşeyi yapmıştı çünkü , ama tefeciler yine bir şey bulmuştu , imza ! neymiş imzalar uyuşmuyormuş :) ulan adam yemin ediyor ben bir yere imza atmadım diye , hatta kartını getiren adam evde bulamamış çocuk gitmiş kuryenin evinden almış kartı hahahahaha. En son dayanamadım ben aldım teli pelin hanıma ağzıma ne geldiyse saydım da saydım , ulan şirketi üstümüze yapın demiyoruz alt tarafı numara değişliği , Tefeciler yeni bir sözleşme göndereceklerini ona imza atacağını ve sonra sisteme tanımlayıp numarayı öyle değiştireceklerini söylediler. tabi hasanımın bilet arzusu yarınlara kaldı :)

Üzüldümmü asla müşterisi olduysan s... hak ediyorsundur , bir kez daha almamakla gurur duydum kendimle :)

Müşteri değil taraftarız , az sayıda kalsakta...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2016, 17:04 

Arada gitgeller yaşasamda almadım almıyacağımda.

Ama peder bey aldı bu hafta ki maçta cezalı birilerini aktar kombineyi dedi ,tek maç aktarma işlemi nasıl oluyor . Tc siyle passonun sitesinden yapılıyomu aktarım ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2016, 21:51 

Derbi maçta her iki tarafın passo müşterilerine de ceza vermişler bence az bile vermişler keşke daha fazla verselerdi peki üzüldük mü? tabiki de hayır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2016, 19:33 

Passolig çıktığından beri (futbol) deplasmana gitmiyorum. Bu hafta Konyaya gidicem stadı görüp geri gelicem sorumlulara gram hakkımı helal etmiyorum

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2016, 23:51 
Kullanıcı avatarı

Bakıyorum aktif başlıklara göztepe-karşıyaka,besiktas-bursaspor.Cezalar,pasolig olmasa futbol gerçekten futbola benzer ülkede

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2016, 02:51 

Kaç kişi kaldık acaba dayanabilen. Kahroluyoruz be güzelim tribünler,davullar konfetiler meşaleler maçtan 1 saat önce dolan tribünler ne hale geldi. Bi şekilde 2 derbide de girdik içeri. Protesto için bağırdık 20 kişi. Kimse katılmıyor bile herkes bi şekilde eğmiş başını. Eğdirdiler , yazık.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2016, 22:08 
Kullanıcı avatarı

Danimarka'da taraftarlar E-Bilete karşı açtığı davayı kazandı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2016, 11:21 
Kullanıcı avatarı

Bozkurt1903 yazdı:
Danimarka'da taraftarlar E-Bilete karşı açtığı davayı kazandı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

eyyyyyy Danimarka sen kimsin ya ? adalet mi senin yaptığın neden kötü örnek teşkil ediyorsun , neden halkının yanında oluyorsun gelde benim yerli ve milli hakimlerimin verdiği kararlara bakda örnek al.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2016, 03:07 

Bu viewtopic.php?p=6120339#p6120339 şu başlığa yazdığım yazı.

Alıntı:
Anlamsız bir maç olmuş.

Takım saçma sapan.
Hoca saçma sapan.
Yönetim saçma sapan.
Taraftar saçma sapan.

Passolig alan taraftar, ben taraftarım demesin. Başta Teksas ultras olmak üzere, bu saçmalığa direnen tüm Bursasporlulara ihanet eden 70 bin sözde taraftara yazıklar olsun.

Herkese hayırlı işler.

Kendi takımımdan ve taraftarından tiksiniyorum artık. Yazıklar olsun. Herkes deve kuşu gibi gömmüş kafasını kuma, kimsenin umrunda değil.

Direnişe devam beyler. Yılmak yok. Gerekirse bu saçmalık kalkana kadar maça gitmeyiz. O havayı solumayız. Ama bu insanlarla aynı ortamda maç izlemeyiz. Bu saçma sapan futbol düzenine ortak olmayız. Yöneticilere, reisçiklere, abi denen kurabiyelere para kazandırmayız.

Direniyoruz. Bir daha asla, belki ömrümüzün sonuna kadar, stadyumda maç izleyememe pahasına direniyoruz. Hayattaki tek mutlu olduğumuz şeyi çalanlara inat direniyoruz. Selam olsun direnen tüm güzel insanlara.

Almıyoruz, almayacağız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2016, 03:42 

bimere yazdım, bişey çıkacağından değil içimi dökmek için, detaylarda yazıldığı kadarıyla şikayetim önce başbakan yardımcısına, ordan spor bakanlığına, federasyona, tekrar bakanlığa, son olarak yine başbakan yardımcısına ve ordan da bddk ya gitmiş.

açılan davalarda (bildiğim kadarıyla) hiç bahsedilmeyen ömründe ya da senede bir kez maça gidecek bir insanın bir bankanın müşterisi olmak zorunda bırakılma durumu üzerinde durdum.

burdaki herkes anlaşıp yaşadığımız şehirlerde bahsettiğim gerekçeyle davalar açarsak işe yaramaz mı acaba?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3489 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 349  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], umittttt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye