Zaman: 04 Ara 2021, 10:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3331 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 334  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2015-2016
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2016, 17:15 
Kullanıcı avatarı

Takımdan ayrılan 12 futbolcunun yerine alınan 9 transfere lisans çıkaramayan Karşıyaka, evinde 2-1 kaybettiği Adana Demirspor maçında altyapı takviyeli kadroyla mücadele etmek zorunda kaldı. Ligde 18 maçta 13 puanla yetinen, kalan 16 karşılaşmada kurtuluş savaşı verecek Karşıyaka'da yasağı kaldırma konusunda Erdal Acar'dan para bekleyen yönetim, B planı olarak yine kendi içinden bir kaynak yaratmaya çalışacak.
Yeşil kırmızılı takımı, bu hafta yasağın artma tehlikesi de bekliyor. Şu an 945 bin TL olan transfer yasağına Yargıtay'da görüşülen alacaklı eski futbolcuların dosyaları da eklenebileceği öğrenidi. Karşıyaka'nın Yargıtay'da karar aşamasında 60'ın üzerinde borç dosyası bulunuyor.
Başkan Fatih Diniz, "29 Aralık'ta yönetimi devraldığımızda net transfer yasağı 220 bin TL'ydi. Bu rakamın çoğunu ödedik ancak Okan Öztürk ve Cihat Arslan'ın alacakları eklenince toplam rakam 1 milyon TL'nin üzerine çıktı. Yönetim olarak kısa sürede 1.5 milyon TL kaynak bulduk. Ancak transfer listemizdeki oyuncuları başka takımlara kaptırmamak için önceliği peşinatlara ve mevcut kadroya ödeme yapmaya vermek durumunda kaldık" dedi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2016, 21:16 

kastamonuya 13 kişi ve antrenörsüz gidildiğini okudum biyerde
takımın başında teknik direktörsüz gidildiğini hiç duymadım bugüne kadar
biri şaka olduğunu söylesin
kulübü zaytunga çevirdiler
helal olsun

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2016, 21:22 
Kullanıcı avatarı

necati paylaştı 13 kişi genclerleyiz diyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2016, 22:41 
Kullanıcı avatarı

deadman yazdı:
Allah ne size sabır versin, ne de topçularınıza ruh. Seve seve düşeceksiniz bu ligden. Bizim yaşadıklarımızın on katını yaşayacaksınız.

Sene sonu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 00:11 

Sögüş1912 yazdı:
necati paylaştı 13 kişi genclerleyiz diyor.

bu 13 kişinin hepsi oyuncu desek demek ki karda kışta sakatlık geçirsek kastamonuspor sağlık ekibinden yardım isteyeceğiz. değişik olaylar dönüyor hayırlısı birileri bizimle alay ediyor sanırım

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 00:16 

deadman yazdı:
Allah ne size sabır versin, ne de topçularınıza ruh. Seve seve düşeceksiniz bu ligden. Bizim yaşadıklarımızın on katını yaşayacaksınız.

Anca böyle avutursun kendini zavallı

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 00:41 
Kullanıcı avatarı

kupa zaten cok gereksizdi, sadece gs macları bıraz guzel oldu bundan sonra ne olcak kı a2 takımı goturcektıler hatta ve hocanın gıtmemesı de son derece dogru yenı oyuncuları takıma alıstırmaya calısıyor, napacaktı bıde kastamonuna mı gıdıcektı tam kadro olarak hic gerek yoktu en guzelını yapmıs

ınsallah kastamonu bızı, akhısar gs yı yener de bizde su kupadan eleniriz elersek trabzon gelcek gerek yok

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 11:22 

takim kastamonu'ya anladigim kadari ile hava sartlarinin yaratacagi olumsuz etki sebebi ile eksik gitti...

istanbul'a olan ucak hava sartlari sebebi ile iptal edilince, sabahin korunde otobusle yola cikilmis...kastamonu'ya kac saatte varirlar bilmiyorum, mac yapacaklar, cok buyuk ihtimalle oldukca agir bir sahada...sonrasinda yine otobusle geri donulecek...sakatlik riskini falan gectim...olusacak yorgunluk sebebi ile haftasonu kotu bir sonuc alinsa, bu sefer de ligden dusuyoruz kim takar kupayi ne diye as adamlar goturuldu denmeyecek miydi ? elestiriyoruz da, biraz daha hakkaniyetli elestirmek gerekir sanki...

yusuf hoca da anladigim kadari ile yeni transferlerin adaptasyon surecini (takim ve sehre degil, oyun sistemine) hizlandirmak icin (sanirim en azindan 2 antreman ve bir kac saatlik konusmalar) izmir'de kalmistir...

sene sonu icin ne yazik ki umutlu degilim...kume dusmemiz durumunda ise bu borc rakami ve mentalite ile (2006'da turkiye'ye geri dondum amerika'dan, o seneden beri her sene superlig'e cikiyoruz her sene stadimiz yapiliyor) isimiz gercekten cok cok zor...gercekten onemli degisimleri yasamamiz gerekiyor, yonetim/takim/taraftar/camia olarak...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 13:33 
Kullanıcı avatarı

Ben hava şartlarından dolayı eksik gittiğinizi düşünmüyorum. Haftasonu belkide ligin en kritik maçını oynayacaksınız.Hocanız mantıklı davranmış bence 2 kupa maçınıda kaybedeceksiniz. Şu durum da saçmalık kupa maçında asları oynatmanız.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 13:48 
Kullanıcı avatarı

Ulan şehirleri filan küçük gördüğümden değil giresun,karabük,alanya falan filan daha nice bizim ligteki takımlar ne siyahi futbolcu buldular fişek gibi biz kahe,ronielli,camara daha sayamadığım bi tom yabancı futbolcudan banahane hariç nerdeyse hiç katkı alamadık hadi scout ekibin yok menajerler fena düdüklüyo demek bizi.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3331 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 334  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, cubot, Google [Bot], Lusage, obafemi

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye