Zaman: 29 May 2020, 09:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 138 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 18. Hafta | Eskişehirspor 0 - Fenerbahçe 3
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 10:34 

Bros yazdı:
seyfi yazdı:
Maçın tamamını seyreden arkadaşlara bir sorum olacak. Alpaslan'ın 2.sarıdan kırmızı kartı gördüğü pozisyonla aynı dakika içerisinde Mehmet Topal'ın da sarı kart görüğü yazıyor maç istatistiklerinde. Hakem o pozisyonda rakibinin bileğine yaptığı hareketten ötürü mü Topal'a sarı kart gösteriyor? Öyleyse Alpaslan'a 2.sarı kartı neden gösteriyor? Alpaslan'a 2.sarı kartı faulden veriyorsa o zaman Topal ne yaptı da kart aldı? Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan? Bir aydınlatırsanız sevinirim.

Topal faul yapıp sarı görüyor.Alpaslan direk kırmızı gördü diye biliyorum.Küfür etmiş olabilir.

E o zaman faulu topala verdiyse niye fenerbahçe oyuna başladı

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 10:49 
Kullanıcı avatarı

Türkiye'de futbolcularda, hakemlerde çok kırılgan yapıya sahip. Futbolcu ufacık bir hata yapsa toparlamakta zorlanıyor baskı altında kalıyor. Hakemlerde öyle. Bir çok örneği var bunun. Verilmeyen net bir penaltıdan sonra mutlaka aptal saptal bir penaltı veriyorlar. Verilen yanlış bir faulden sonra mutlaka karşı takımı kayıran hareketlerde bulunuyor, kendilerince denge sağlamaya çalışıyorlar. Olay İstanbul Anadolu olayı değil ki. Bizim maçta olanları da gördük. 100 katı penaltıyı vermiyor. Daha hafifini veriyor. 1 metre ofsayt golü veriyor. Sonrasında itiraz baskısını kaldıramayıp iptal ediyor. Hakemlerimiz gerçekten yeteneksizler. İstanbul takımlarının maçları çok ön planda olduğu için dikkat çekiyor sadece ve kabul etmekte gerekir ki Anadolu takımları ile olan maçlarında genelde terazi onların tarafında ağır basıyor.

Eskişehirspor ile aramızda olan rekabetten her zaman büyük haz almışımdır. Asla kaybetmek istemediğim takımların başında gelir. Ancak kabul etmeleri gerekir ki bugün yaşadıkları sıkıntılar sadece dün verilen penaltı ve kırmızı karttan kaynaklanmıyor. Çok ciddi yönetim hataları yaptılar ve yapıyorlar. Hala piyangodan oyuncu alıyorlar. Daha garanti banko oyuncuları almaları gerekiyordu ve hala da gerekiyor. Çok ciddi risk altındalar Allah göstermesin olası bir alt lige inme durumunda bu ekonomik problemler ile geri dönmek çok daha zor olabilir.

Allah yardımcınız olsun...

Bursaspor

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 11:05 

Aferin gençler bu başlığında el birliğiyle ağzına ettiniz tebrik ederim. Maç ve kararlarla ilgili görüşlerim ise;
1-Elle oynama penaltı es geçilmiş.
2-Ben olsam Nani'nin pozisyonuna penaltı vermem çok ucuz.
3-Topal'ın pozisyonunda ben küfürden attı sandım adamı yazık olmuş.
4-Maç sabaha kadar oynansa Eskişehir gol atamayacak gibiydi.
5-Şu tribünlerin hatrına sakın düşme Eskişehir.
6-İyi futbol mu 3 puan mı? Tabiki de 3 puan aynen devam Pereira.
Hadi size iyi eğlenceler fedor ve çetesi.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 18. Hafta | Eskişehirspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 11:11 

Sögüş1912 yazdı:
eskişehir tribünlerinde destek kıyak.
sizinle oynadığımız maçları özledik düşmeyin kardeşim sizde

maça gelirsek sezginin posizyonu penaltı evet onu vermedi ama posizyonun etkisinde çok kaldı ve feneri o posizyondan sonra her türlü korudu kolladı

mehmet topalın hareketini ancak Türk hakemleri verebilir

düşeriz düşmeyiz o konu pek önemli değil ama böyle kazanacaksak her maç yenilelim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 11:48 
Kullanıcı avatarı

.ikimiz sağolsun....

Biz alışığız bunlara...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 12:09 

Fenerbahçeli arkadaşlara şunu söyleyelim, siz yine %99 ihtimalle yenerdiniz. Bu 11 geçen hafta kendi evinde tepeciği yenemedi ama sorun bu değil. Kimin şampiyon olacağı bizi zerre ilgilendirmiyor. Böyle bir sistemde Eskişehirspor'un hakkı değil, şampiyonluk yarışı konuşuluyorsa bizim için iş zaten bitmiştir. Özellikle daha bir kaç gün önce transfer edilen sonradan oyuna giren Meye isimli futbolcu tokadı yedi. Maç sonunda sonradan oyuna giren diğer yeni transfer Okriashvili'nin ben nereye geldim der gibi açıklaması var. Bizim açımızdan maç resmen katletildi. Verilen kartlar ortada, zaten yetenekli olmayan futbolcuların umudu iyice kırıldı.

Buna rağmen hakeme yine fazla küfür edilmedi. Ama daha önceki aldığımız cezalara bakıyorum. Çok daha az küfürde ceza aldık yani diğer maçlara bakarsak buna da ceza verilebilir. Özellikle pfdk'dan çıkacak kararı merak ediyorum. M.H. ve taraftara ceza verecek mi ? Yoksa canları yandı, bi kıyak geçelim mi diyecekler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 12:19 

Caserta yazdı:
Alpaslan direkt kırmızıdan değil 2. sarıdan oyundan atıldı. Küfürden vs den değil göz göre göre yalan konuşmayın. Topal maçı kartsız tamamladı, Topal rakibin ayağına bastığı pozisyondan sonra fb faul atışıyla oyuna başladı. Sosyal medyada da fb'liler bu yalanı ortaya attılar.

http://www.mackolik.com/Mac/2118804/Esk ... Fenerbahce

Haklısın, şimdi Lig TV özetlerinden baktım.
Topal sarı görmemiş, Esesli ikinci sarıdan atılmış.
Dün Lig TV spikeri böyle söylemişti diye hatırlıyorum ve ağır çekimde öyle gözüküyordu.

Penaltı kararı gibi ağır karar olmuş.
Daha doğrusu Topal basmasa giriş ve umut veren atağı kesmekten sarı kart ama doğrusu bence bu haliyle sadece Topal sarı olurmuş.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 12:23 

Caserta yazdı:
Auttan gol atmışsın, Gomez'e yapılan penaltı verilmemiş, Nani küfürden oyundan atılmamış ama 4 aydır ağlamalarınız bitmedi gitti. Ayrıca hangi golümüzde faul vardı ben anlamadım. Geçtiğimiz sezon Demba Ba kündeyle indirildi, Olcay gereksiz atıldı, Emre'nin fuck offları, Emenike'nin sahayı izinsiz terk etmesi. Bunları konuşmaya başlarsak fb eksiye düşer her zaman.

1- Gol aut değil.
2- Gomez'e hangi penaltı verilmemiş?
3- Gomez'in ikinci golunde faul vardı, Alves'i çekerek poziyona başlıyor.
4- İlk golunuzde Ersan ofsayt, Kjaer'i sarj yaparak kendği kalesine atmasını sağlıyor.

Bir yalanı bin defa söyleyince gerçek olmuyor.
Siz gerçek olduğuna inanıyorsunuz, o ayrı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 12:37 

Dolmabahçe yazdı:
fb71fb yazdı:
hakem rezil bir mac yonetmiş eyvallahta,art niyetli olsa ,feneri kayırsa ,bariz penaltıyı neden vermedi ?varmı babayiğit bu sorunun cevabını verecek.
fenerden korksa yada satın alınsa, o penaltıyı verir zaten az akıllı olun

Siz sırf bunu deyin diye vermiyor işte. O kadar kurnaz bir düzen var ki adına üniveriste'de tes yazarsın.
Maç adamın insiyatifinde olduğu için olanı vermiyor.
Ne zaman ki bakıyor maç gidiyor olmayanları veriyor.
Fenerbahçeyi hakemlere mahkum edenler utansın!

e sen bunu düşünüyorsun da, ben de şunu yazsam
bariz penaltıyı vermedi çünkü kimse Fenerbahçe'ye yüklenmeyecekti
olmayan penaltıyı verdi ki herkes çullansın....

olmayacak şey mi ? bal gibi de olur , sen de biliyorsun.

bu arada AYNI SAHADA EDİLMEYEN KÜFÜR YÜZÜNDEN , daha iyi bir hakem tarafından KIRMIZI KART gördük biz 3-4 yıl önce.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2016, 12:50 

Gerçekten mide bulandırıcı bir lig olmaya devam ediyor böyle ligte oynayacağıma düşelim daha iyi alt taraf daha adaletli yemin ediyorum

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 138 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, körfezli_celik, yiit355

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye