Zaman: 15 Tem 2020, 21:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2599 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 260  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Uçuş Ekibi: Uçaklar, Uçuşlar, Hava Yolları Hakkında Her
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2015, 14:34 

Sonunda bugun email geldi.. THY ist-miami direk ucusa ekim 28 itibariyle basliyormus.. cok astronomik fiyatlar bekliyordum acilista fiyatlar gidis donus 650$ civarinda.. baya iyi..

eclea'nin soyledigi 777i buyuk ihtimal ist-miami ye koyarlar...

bu arada miles and smiles kartim var ama son 10 senedir hic aktif degil.. hangi kredi kartini onerirsiniz thy mili alipta ucuslari upgrade etmek icin... ? butun tanidik tanimadik adam durmadan comfort-first class bimnemne ucuyor bu kadar mil nerden geliyor cok merak ediyorum

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2015, 19:27 

Yoğurtçuparkı yazdı:
AHL-Miami bir aralar direkt uçuş yok muydu, ben mi yanlış hatırlıyorum? Geçen sene birisi için baktık da olmadığını görünce şaşırmıştık.

2000-2004 arasi vardi.. sonra iptal ettiler... o zaman miami ve cevresinde cok turk yasamiyordu o parayi verebilicek... simdi ipini koparan miami de yasadigi icin baya bir talep var.. hatta talep patlamasi diyebiliriz.. (yunan,sirp,israil,araplarda dahil)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2015, 17:19 

altayusa yazdı:
Yoğurtçuparkı yazdı:
AHL-Miami bir aralar direkt uçuş yok muydu, ben mi yanlış hatırlıyorum? Geçen sene birisi için baktık da olmadığını görünce şaşırmıştık.

2000-2004 arasi vardi.. sonra iptal ettiler... o zaman miami ve cevresinde cok turk yasamiyordu o parayi verebilicek... simdi ipini koparan miami de yasadigi icin baya bir talep var.. hatta talep patlamasi diyebiliriz.. (yunan,sirp,israil,araplarda dahil)

1999-2001 arası vardı. İkiz kule saldırısı sonrası talep aşırı düşünce zarar etmeye başlayınca kaldırdılar seferleri.

Bu arada Miami'ye direk uçuş yok diye Eylül 2015'te uçmak için Mart 2015'te 500 euro'ya Houston bileti aldık gidiş dönüş, zaten Texas-Tennessee-Florida turu yapacağımız için çok bişey değişmedi ama direk Miami yapıp tura daha enteresan bölgeler eklenebilirdi. Key West gibi .

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2015, 20:49 

320 B777 ' nin vortexinden etkilenecek kadar küçük bir uçak değildir, açık ve net aşırı kısa sürede geçiş olmassa.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2015, 12:53 

5 sene beraber calismistik. Cok uzuldum bu habere. Allah rahmet eylesin. En ufak bir hata, dikkatsizlik, ihmal geri donulmez sonuclara yol acabiliyor.

http://m.airporthaber.com/read.php?id=54171

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2015, 10:05 

yusuf yusufff

[Youtube]https://www.youtube.com/watch?t=140&v=rINRDLpmUb0[/Youtube]

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2015, 21:47 

Adam ne indirmiş arkadaş ya. Millet iki araba arasına park edemez, adam rüzgara karşı uçağı yan çevirip piste indirmiş.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 May 2015, 08:49 

Thy amerikada miamiden sonra atlanta ucuslari da mayis 2016 itibari ile basliyor.

Ayrica thy nin uzun hatlarda uygulamis oldugu comfort cabin uygulamasida tarih oluyor. Teker teker confort cabinli ucaklarin konfigirasyonu 49 business 300 ekonomi olarak degistirilmeye baslandi.

Comfortin en basarili oldugu hatlardan laxda 2016 yaz tarifesi ile birlikte kalkacak mesela.

Ayrica mia ya yeni gelen ucak verilmedi. Yeni gelen ucaklar 49-300 konfigirasyonu ile geliyor. Oraya simdilik 6 ayligina confort cabinli baska ucak verildi. Ama yaz tarifesinin basinda veya mayis gibi oradan da comfort cabinli ucak alinip standart 49-300 konfigirasyonlu ucak verilecek.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 May 2015, 14:55 

Bizim havaalanıda bugün hizmetegirdi.pilotların yorumun merak ediyorum.iniş Kalkış rahat mı acaba?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 May 2015, 17:18 

r1done yazdı:
Ayrica thy nin uzun hatlarda uygulamis oldugu comfort cabin uygulamasida tarih oluyor. Teker teker confort cabinli ucaklarin konfigirasyonu 49 business 300 ekonomi olarak degistirilmeye baslandi.

Comfortin en basarili oldugu hatlardan laxda 2016 yaz tarifesi ile birlikte kalkacak mesela.

Ayrica mia ya yeni gelen ucak verilmedi. Yeni gelen ucaklar 49-300 konfigirasyonu ile geliyor. Oraya simdilik 6 ayligina confort cabinli baska ucak verildi. Ama yaz tarifesinin basinda veya mayis gibi oradan da comfort cabinli ucak alinip standart 49-300 konfigirasyonlu ucak verilecek.

Bunun asıl sebebi nedir acaba? Kar marjı olduğunu hiç sanmıyorum zira business asla erkenden dolmazken-comfort class koltukları uçuşa az bir süre kala business'tan %10-15 düşük fiyata satılabiliyordu ve uçan şahıs için business-comfort class farkı çok büyük olmasa bile verilen hizmet arasında ciddi fark vardı, yani yemek ve içki kalitesiyle koltuk sayısı farkı bile kapatıyor o fiyat aralığını. Bence diğer şirketler ile ilgili bir durum olabilir. Biz normal vatandaşlara yine hüsran tabiki. Çünkü erken rezervasyon ile comfort class alıp hayat kurtarmak mümkündü.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2599 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 260  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, Bing [Bot], equalizer, gokhansamsun, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, karadeniz, Larendon, mmcg, saffet8, tribunde, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye