Zaman: 30 Kas 2021, 12:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 316 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka Çarşı Ligin İkinci Yarısında Tribünde!
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2015, 04:38 

göztepeli arkadaşlar çok sivri şeyler yazmasın, aynısını lig atlayınca YALI'nın yapması çok uzak değil.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2015, 04:41 

Ulan ne cok adam varmıs bize sallayıp rahatlamak isteyen..Yüzbin defa mı yazmamız gerekiyo anlamıyorum ama bu acıklamadan önceki ve sonraki passolig satısları herkes takip etsin cok bi degisiklik olcagını zannetmiyorum. Altliglerde takılan arkadaslarda pazarspor,düzyurtspor forumuna hadi ufaktan ufaktan sizi aşar bu konular.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2015, 04:41 
Kullanıcı avatarı

Onların yazdıklarını salla gitsin atlamasalar şaşırcaksın, bana 50 bin 100 bin passo satan kulübün taraftarının sallamaları tuhaf geliyor.

İlk gunden alınsaydı kimsenin diyecek lafı olmazdı yazılmış keşke ilk günden herkes bizim kadar sağlam duruş gösterseydi bizde Don Kişotlar gibi hissetmeseydik kendimizi. Sezonun ilk yarısı 300-400 ortalamaya oynadık diyoruz. Bu açıklamadan sonra bile diğerlerine nazaran passo'nun en çok etkilediği tribün Karşıyaka olur rahat olun.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2015, 05:08 

Çok büyük hayal kırıklığı oldu kendi adıma, hemde passo lig kartlarının alınmasını takımın durumu ile bağlaşdırılması çok daha kötü olmuş.
İnşallah bu rüzgara Karşıyakalı arkadaşlar katılmaz sadece açıklama olarak kalır, ama sanmam

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2015, 05:43 
Kullanıcı avatarı

Ortada bu karta direnmek var ise Karşıyaka tribünü bunu fazlasıyla yapmıştır bana göre. Sevilir ya da sevilmez bu ortadadır. Bugün bu adamlar koca yarı 500 kişi ortalama oynamışlar ki diğer tribünler bunu başarabilseydi belki bugün bu karta bakışlar çok daha farklı olurdu.

Bana göre açıklama talihsiz olmuş sadece. Kısa ve net olarak bizim direncimizin çok çok azını göstermeyen tribünler var olduğundan duruşumuzu gözden geçirip bu kartı almaya karar verdik deseler daha yerinde olurmuş.

Acı ama gerçek bu belkide. Kandırmasın kimse birbirini. Bugün rahatlıkla 10.000 üstü oynayacak bir tribün Karşıyaka tribünü. 500 e bile zor oynadıysa tebrik etmeli ,
. Bu kapasitede olup da bunun çok çok azını yapamayanlar oturup bizler ne yaptık ne yapmadık diye düşünmeli.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2015, 09:36 

Fenerbahçe maçı öncesi amigo açıklama yaptiginda bize laf sokanlar olmuştu şimdi ne düşünüyorlar acaba ?Selim passolig aliyoruz dedi ama hala tribünde teksas pankarti asili bile degil vakıfköy de basket maclarinda asili

Malesef tribün de abi denen insanların çoğu polis baskisi icinde her türlü pisliğe bulaşmış yönetici den nemalanmaya çorba almaya alışmış kişiler bu açıklama gerçek tribunculeri etkilemez bence de sadece tribün lideriniz birilerine ben görev imi yaptim der cekilir kenara

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2015, 09:44 
Kullanıcı avatarı

Çarşının sitesinden çok kendilerinin görüşü önemlidir, şu açıklama sağlam ağızdan çıkmışa benzemiyor, her seferinde editörlerle ilgili problem yaşıyorlar. Bir değil iki değil çünkü bu tarz açıklamalar. Birilerinin el atması lazım bu işe, ha olay tam tersiyse zaten söylenecek kelime yok.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2015, 11:13 
Kullanıcı avatarı

Bütün sayfaları okudum. Öne çıkan yorumlar, baskı gelmiştir, açıklama bizi bağlamaz biz onurlu ve dik duruşumuzu devam ettiriyoruz ve almıyoruz, talihsiz bir açıklama hiç yakışmadı vb. şeklinde. Tüm yorumların özeti gibi.
Bir kere bu kartları alanların, bu sistemi eleştirmeye ve bu kartları alanları eleştirmeye hakkı yok. Ben bu kartları alanlara saygıda duymuyorum. Fazla anlam ifade etmeyebilir alanlar açısından ama neden saygı duyacağım. Bu teslimiyeti ve tavizi yüzlerine vurmazsan olay iyice sıradanlaşacak. Belki içlerinde sonradan vicdan yapanlar olurda yanlıştan döner, kartını kırar. Yeri geldimi, özellikle özel günlerde mangalda kül bırakmıyoruz. Atatürkün askerleriyiz, Cumhuriyetin bekçileriz, İzmir böyledir böyle kalacak falan filan bolca süslü kelime, cümle sıralanır. Süslü diyorum çünkü bu cümlelerin içini boşaltırsan, anlamsızlaşır. Vatan millet ölürüm direnirim dersin en küçük baskıda vb. geri adım atarsın. Zorla satılmaya çalışılan bir karta direnemiyorsun, zorla banka müşterisi olmaya direnemiyorsun, hükümetin güdümünde cici taraftar, uslu çocuklar moduna giriyorsun.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2015, 11:14 
Kullanıcı avatarı

Bundan sonrada yok bizim değerlerimiz var yok efendim bu ülke sahipsiz değil, müşteri değil taraftarız dersiniz. Gezi direnişinide sahiplenmeyin, Atatürkün askeride olmayın, mücadele etmeyin, direnmeyin, kuzu kuzu gidin teslim olun. Sen daha en küçük baskıya karşı gelemiyorsun, onursuzluğuna kılıf hazırlamaya çalışıyorsun, ülke elden gidiyor, sen takımın nasıl gidiyorsa direnişine de öyle yol çiziyorsun. Herkez alıyormuş sen herkezmisin, senin değerlerin, duruşun yok mu, herkez kim biliyormusun, çiflikteki kuzular, makarnayla doyan kanlı kömürle ısınan, sen de bu çifliğe bu kartlarla giriş yapıyorsun. Bu yazdıklarım Karşıyaka özelinde değil, bu kartı alan herkezedir. Saygı duymuyorum. Taviz verdiniz, teslim oldunuz, siz kaybettiniz. Şöyle demiş şair; bu günlerden geriye bir yarına gidenler kalır, bir de yarınlar için direnenler...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2015, 12:36 

BursasporArmy yazdı:
Açıklama komedi olmuş.Şampiyonluk yolundayız passoligin farkındayız,birileri almış cukkaları bık bık ötüyolar.Takımını gerçekten seven bizleriz bu gerçek kafa tayfasının tek rengi sevdası paradır onun için yatar da vururda vurulurda.Bizim tribunde amigo alın dedi amigonun tayfası almadı daha ötesi varmı?

Ksk alır almaz herkesi kendi bağlar buna çarşı değil ksknin harbi tribunculeri koyar tepkiyi.Kral ve kralcılar en fazla 3 otobus yani açıklamanın etkisi olmaz.

Direnişedevam ,beşiktaşlısı,galatasaraylısı,trabzonlusu,samsunlusu,karşıyakalısı,eskişehirlisi,adanalısı renk takım farketmeyen tüm omurgalılara selam olsun.

Düşüncelerim yukarıdaki gibidir, Karşıyakalı olarak bu zımbırtıya para vermek gibi bir niyetim yok.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 316 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, Bing [Bot], clad, Delarey1925, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Milat1914, pesto, saffet8, thesappho

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye