Zaman: 27 Eki 2021, 04:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 37 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ertuğrul Sağlam İstifa Etti
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2015, 22:37 
Kullanıcı avatarı

malesef beyler hocanın hataları olmuştur ama kulüpsel bazında bir ara gazetelere de çıktı 93 milyon TL borç var falan durumları okudum. eskişehir yapılanmaya gitmeli borcunu azaltıp yeniden güçlenmeli altyapı ve iyi oyuncular alıp kadroyu güçlendirmeli.

Yoksa borç çok zordur futbolcu 1 gün geç alır bilerek oynamaz. ülke zaten karektersiz topçularla dolu.

inş düzelir eskişehir süper ligin gerekli kulüplerinden.

ertuğrul sağlam iddalı teklif gelmedikçe biryere imza atmaz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2015, 22:40 

Bursamizda basarili olma sinin en önemli kaynagi Mutlu hocadir , daha sonra sinda egolarina yenilmiştir

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2015, 22:51 
Kullanıcı avatarı

Ertuğrul Sağlam biraz ara verse, seyyah gibi gezmese takım takım iyi olur..
Eskişehir'in işi zor ama iyi bir hoca seçimi ile zoru kolaya çevirebilirler..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2015, 23:14 
Kullanıcı avatarı

Ertuğrul Sağlamın istifa edip bize geleceği haberleri iyiden iyiye arttı Kayseri de çok çok ısrarla isteyenler var bizden giderken ki gidişini sevmedim ama bizdeki takımı ve disiplini ancak o sağlar gelirse ciddi bir kadrosu ve takımı olur seneye de adımlar atılmış olur bakalım neler olacak.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2015, 23:47 

Eskişehirspor Yönetimi belki iyi işler yapmıyor, doğrudur da; masaya oturup konuşmamışlar mı "Şu şu topçuları alırsanız Avrupa'ya oynarız, almazsanız ligde kalmaya oynarız." diye.? Madem şartları kabul ediyorsun, sonuna kadar götüreceksin. Baktı, takım kötü gidiyor, "Kötü teknik adam" olduğu iyice ayyuka çıkacak, gemiyi önce terk eden fareler misali hemen kaç. Yılmaz Vural - Vol. II

Olan taraftara oluyor.(Passolig'i karıştırmayın. Karda kışta antrenmana giden tribüncüler var.) Umarım bir an önce azimli bir teknik adam bulup, nokta transferlerle ligi daha yukarılarda bitirirsiniz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2015, 00:20 

Bence şartlarla falan alakası yok. Son zamanlarda taraftar tepkisi çoktu. Geçmiş sayfada da yazmıştım. Haftalar önce Sivas deplasmanında da taraftar istifa diye bağırmıştı. Taraftarın yanına gidip istifa edeceğini söylemiş o zaman, o maça gidenler söylüyordu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2015, 00:29 
Kullanıcı avatarı

Kendisi hakkında ne zaman bir çift laf etsem eksi yağmuruna tutuluyorum ama karakteri çok belli. Taraftar tepkisi kaçma isteğine bahane olmuş, kendisine yakışır karakterde bir kaçış olmuş.

Eskişehirspor, inşallah iyi bir teknik direktöre kavuşur.

Düzeltme: Aynı zamanda inşallah iyi bir yönetiminiz de olur.

En son Keane tarafından 05 Oca 2015, 00:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2015, 00:38 

Bugün maç öncesi bazı oyuncuların satılması ile ilgili trabzonun görüşme yaptığını söylediler. Erkan gidecek birde konuşulan oyuncular giderse zaten kadro kalitesi düşük direk küme mücadelesine döner iş. Yazık Eskişehir gibi taraftar potansiyeli olan takımlar bu lıgde kalmalı

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2015, 00:44 
Kullanıcı avatarı

Ben Esesli olsam Ertuğrula kızacagıma, onu elestirecegime o kadar borcu yapan gecmisteki yöneticilere kızarım. Ertuğrul Eseste cok durdu bile. O borcu sen yapmadın ki niye o kadar sahiplendin kurtarmaya çalıştın.
Bu sene dinlenir seneye gider bi yere.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2015, 01:40 
Kullanıcı avatarı

Erkan zenginden açıklamalar, buna bakılırsa ertuğrul hoca bu küçülmeye giden kulüpte iş yapamayacağını anladı.. Eskişehirli arkadaşlar şehirde takımın borçları için el atıcak iş adamları mevcuttur.

'SENİN PARANI ÖDEYEMİYORUZ' DEDİLER
"Yaklaşık 1 ay önce Başkan Mesut Hoşçan ile toplantı yaptık. Benim yıllık ücretimin kulübü zorlandığını her zaman söylüyordu. ‘Yılda 1 milyon 400 bin Euro Eskişehirspor için yüksek bir ücret. Bu şartları sağlayabilecek başka bir kulübe gidebilirsin’ dedi. O dönem başka takıma gitmek için arayış içinde olmadım. Geçtiğimiz hafta başkanla bir kez daha görüştük."

ŞİKAYET ETSEM SERBEST KALACAKTIM AMA YAPMADIM
"Kulüpten 800 bin euro alacağım vardı. Federasyona şikayet etsem, serbest kalabilirdim ama ben 5 yıl hizmet ettiğim Eskişehirspor’a bunu yapamazdım. Başkana ‘Ben kulübüme para kazandırmadan bir yere gitmeyeceğim’ dedim. Hatta sözleşmeme böyle bir maddeyi koydurttum. Başkan, 800 bin Euro alacağımdan vazgeçersem ve 500 bin Euro bonservis ücreti getirirsem serbest kalacağımı söyledi."

"EŞYALARIMI TOPLADIM, İSTANBUL'A GETİRDİM"
"Hatta 12 Ocak’a kadar izinli olduğuma dair imzalı kağıt verdiler. Başkan'la helalleştik, yönetime veda ettim. Ertuğrul Hoca ve takım arkadaşlarımla vedalaştım. Eskişehir’de oturduğum evi sattım. İstanbul’a gelip Fenerbahçe ile 2.5 yıl için anlaştım. Eşyalarımı topladım, İstanbul’a getirdim."

"BİRDEN KARAR DEĞİŞTİRDİLER"
"Her şey başkanın dediği gibi olurken, birden karar değiştirdiler ve alacaklarımı bankaya yatırdıklarını söyleyip, transfere izin vermediler. Ben Fenerbahçe’de oynamak istiyorum. Üstelik kulübüme para kazandırarak gitmek istiyorum ama şimdi yaşadıklarıma anlam veremiyorum. Konu Fenerbahçe, veya Trabzonspor, hangi takıma gideceğim değil, gerekirse İsveç’e gidip sıradan bir takımda oynarım. Benim üzüldüğüm, bu kadar fedakarlık yapmışken, sonradan yaşadıklarım. Bekleyip, göreceğiz. Umarım gelişmeler benim için hayırlı olur."

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 37 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye