Zaman: 29 Eyl 2020, 19:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 90 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Yazar Mesaj

Mesaj Başlığı: Re: Takımınızın en unutamadığınız maçı
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2014, 19:24 
Kullanıcı avatarı

Karşıyaka'yı 2-0 geriden gelip 3-2 yendiğimiz maç. Aliağa bld maçıda ayrı tabi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2014, 20:59 
Kullanıcı avatarı

Bank Asya 1. Lig'di o zaman ligin adı tam olarak. 2008-2009 olması lazım içerde Ordu maçı vardı.

Kurtuluşa Kadar Savaş sloganı dillere pelesenk o zamanlar. Ligin ilk yarısı dibe demir atmışken ikinci yarı müthiş savaştık ama son maçta Kasımpaşa'da galip gelmemize rağmen tarihimizde ilk defa Tff 2. Lig'e düştük . Averajla... Her neyse.

Ordu maçı bitime bikaç hafta kala oynanmıştı. 1-0 önde götürüp 90'da yedik golü 1-1.
90+2 Mustafa Sevgi kendi yarısahamızdaki taç atışından topu alıp orta sahaya geçmişti. Sol kanattan ilerledi. Kaleye de baya bi uzaktı, orta sahaya daha yakındı diyebilirim. Bir vurdu...! Öyle bir vurdu ki...! Allahımmmm!!! Öyle bi sevinç hatırlamıyorum. 1 taraftar bacağını kırmıştı onu net hatırlıyorum :D sevinirken yaralanan/sakatlanan tataftar rekoru kırılmış bile olabilir tribün pertti çünkü cidden. Vay bee :?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2014, 22:46 

10 yaşlarındaydım , BJK- Denizli maçı , unutamam.O koskoca dayım , koskoca babam hüngür hüngür ağlarken ilk o maçta görmüştüm.

93 son maçlar unutamam , 0-1 ken gelen 5-0 haberleri , neyse.............

Birazda zaferlerden bahsedersek 4-3 BJK-GS ve gelen şampiyonluk

100. yıl son maç gelen şampiyonluk.

Yanlız dikkat ettim hepsinde GS var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2014, 23:06 

avrupa

valerenga
rosenborg
malmö

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2014, 03:55 
Kullanıcı avatarı

Anarchyst54 yazdı:
Bank Asya 1. Lig'di o zaman ligin adı tam olarak. 2008-2009 olması lazım içerde Ordu maçı vardı.

Kurtuluşa Kadar Savaş sloganı dillere pelesenk o zamanlar. Ligin ilk yarısı dibe demir atmışken ikinci yarı müthiş savaştık ama son maçta Kasımpaşa'da galip gelmemize rağmen tarihimizde ilk defa Tff 2. Lig'e düştük . Averajla... Her neyse.

Ordu maçı bitime bikaç hafta kala oynanmıştı. 1-0 önde götürüp 90'da yedik golü 1-1.
90+2 Mustafa Sevgi kendi yarısahamızdaki taç atışından topu alıp orta sahaya geçmişti. Sol kanattan ilerledi. Kaleye de baya bi uzaktı, orta sahaya daha yakındı diyebilirim. Bir vurdu...! Öyle bir vurdu ki...! Allahımmmm!!! Öyle bi sevinç hatırlamıyorum. 1 taraftar bacağını kırmıştı onu net hatırlıyorum :D sevinirken yaralanan/sakatlanan tataftar rekoru kırılmış bile olabilir tribün pertti çünkü cidden. Vay bee :?

Ne mactı play off umıtlerımı vardı hatta bızım trıbunun 2ye bolunmustu ortada polısler oturuyodu :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2014, 14:13 

bu konuda herhalde en fazla mac yazacak olan taraftar Galatasaray taraftarlaridir kuskusuz.O kadar cok var ki unutulmaz zaferler,destanlar.

Sadece gecen seneden secmek gerekirse Sneijderin 85 te yazip juventusa gule gule dedigi mac,her yer kar buz gibi hava selcuk dolduruyor drogba indiriyor ve Wesley buffonun caresiz bakislari arasinda topu direk dibine gonderiyor ve tabi arenada kiyamet kopuyor.Eve gidince tv den duyuyoruz ki Ercan Taner o an staddaki herkesin soyledigi o iki kelimeyi tum turkiyeye soyluyordu.

ALLAAHİMMM GOOOOOOOOOOOOOOLLLL

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2014, 11:07 

2002 sezonu olması lazım Adanaspor macında Mahmut Hanefı'nın son dakıka fırıkık golu ve trıbunun gol sevınıcını sahanın ıcınde yasaması :) Kotu olarakta 2008'de Cenk İşler'in attıgı golle sampıyonlugu kaybettıgımız Antalyaspor macı.Yıne mac sonunda sahaya inmiştik..

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2014, 11:23 
Kullanıcı avatarı

Beşiktaş'ın 90'lı yıllarda çok büyük zaferleri var ama yetişemedim, yetiştiklerimde de yaşım küçüktü, bir haberdim zaten. Unutamadıklarım arasında Sergen'in attığı 1-0 kazanıp şampiyon olduğumuz Galatasaray maçı, 4-3'lük Fenerbahçe maçı, 3-2'lik Olcay'ın son dakikada attığı maç, bir de 2-1 kazandığımız Liverpool ve Marsilya maçları var ama en unutamadığım Denizlispor'u 2-1 yendiğimiz maç oldu. İlk defa canlı canlı bir şampiyonluğu dolayısıyla kutladım, 100. yılda küçüktüm.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2014, 21:12 
Kullanıcı avatarı

Geçtiğimiz sezon MİY ile oynadığımız hiçbir maç unutulmaz. Ama play-off finalini özellikle anarım, unutmam, unutturmayız da ALLAH' ın izniyle! Kaldırım taşlarıyla oynamaktan tribünden izlemeye fırsat olmamıştı. O günü yaşayıp da izleyemediği o maçı unutacak Samsunsporlu da tanımam. Daha nelere kadir olacak o maç, hep birlikte göreceğiz.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2014, 21:41 

bostonceltics yazdı:
Kocaeli deplasmanı 3 2 bitti 90da romasenkomuydu vuranı hatırlamıyorum hatta vurma sakın falan diyorduk tribunde adam asmıştı.

http://www.youtube.com/watch?v=9Vibn4C5ZBc

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 90 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Ftorres35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, Lular, Michy, protokol, Rime, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye