Zaman: 28 Kas 2021, 08:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 390 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 39  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Yine Trabzon Yine Olay !!
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 02:32 

Bedirhan yazdı:
TS tribünü şu sanalda yazanlara göre yorumlasak o zaman alayınız gerizekalısınız.O kadar aptal aptal yazan, hamsi beyinli var ki adam hala olduğu yerde dönüp duruyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 02:34 

Emorfo yazdı:
Muhatap almayın raporlayın gitsin ortalama bir fenerli kafası nette bunlardan çok var.

vay vay vay bize laf atana bak..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 02:37 
Kullanıcı avatarı

Bknz caddenin zeki çocugu da geldi.

Caddenin şoparlarından ama ...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 02:38 
Kullanıcı avatarı

arafilboyu yazdı:
Türkçütayfa yazdı:
valla beyler maç bitti gitti,burda boş tartışıyoruz yani.ama siz bence bu Fener tribünü caddede takılıp yanına karı kız alan zengin bebelerinden ibaret sanarak tribün konusunda pek bilgili olmadığınızı gösteriyorsunuz.lig tv nin size gösterdiği temiz yüzlü çocuklar kadar,sakat adamda var bu tribünde,yani ben bilmesem ve sadece lig tv izleyip fotomaç okusam gs bjk tribünüde amma temiz tiplerden oluşuyor derdim,ama o işler öyle değil reklam olanları görüyorsunuzda birde kenarda köşede reklamını yapmayanlar var.bu algdan vazgeçin .derim:)

Çok takıldınız dostum cadde kelimesine bir daha okuyun , tamam hepiniz psikopatsınız , bu forumdakiler de dahil :)

bu forumdaki sağlam adamlar birbirini biliyor o açıdan sıkıntı yok,da siz bu cadde cadde derseniz hata edersiniz,ki o caddenin şaşkınbakkal tayfasıda fenadır hem bilinçli hem apaçilerrr:)

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 02:40 

Arafilboya katilmiyorum malesef.
Cunku burdaki fbliler cadde cocugu bile olamaz olsa olsa yandex cocugu olur.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 02:41 

Niye alındınız ki ? Ben sadece burda yazan bazı kullanıcılardan bahsettim ve onlara göre genelleme yaparsak dedim.Yani sizin arkadaşınızın yazdığının farklı bir versiyonunu yazdım.Empati güzel şey.. :)

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 02:43 

İş iyice sidik yarışına döndü. Muhabbet başka yerlere kaydı. Şurdan anlaşılan trabzon un bizi tribün olarak küçümsediği. Burdan daha fazla atar yapmaya gerek yok. Ogün gelsin görüşelim. Hem bizim hemde trabzonlular için söylüyorum. Yok o ergen yok aptal yok o şöyle yok o böyle iş dedikoduya döndü. Herkes kimin ne olduğunu biliyor görüyor görüşecekte! Şu saaten sonra olayı daha fazla saptırmayalım. İki taraf ne dese nafile. Adam silah sokmuş sıkıyomuş. En başta kapatılan topicte demiştim bundan ötesi pompalıyla topçu vurmak diye herifler onuda yapacakmış zor engellemişler. Daha söylenecek laf yok. Adamlar burda yaptıklarıyla bize gözdağı veridiklerini sanıyor. Hadi bakalım görücez el mi yaman bey mi yaman.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 02:45 

Emorfo yazdı:
Ressambob yazdı:
Trabzon için bu senenin bittiğini varsayarsak dünya gündeminde ve tabiatiyla uefa ve fifa nezdinde şike olayına karşı ülkedeki durumu göstermek adına aslında bu yaşananların artısı bile olabilir. Yönetimsel basiretsizligin taraftarda tahammülün bittiğini gösterir bir fotoğraf bugün yaşananlar. Haksızlığa uğramanın getirdiği tahammülsüzlükte denebililir.

Aslında amaç birazda oydu ki başta İspanyol basının bizim yavşak medyadan farklı olarak kupası çalınan rakibini sahadan çıkarmadı vs şeklinde haberleri etkili oldu. Bizim yavşak medya hala taşın derdinde. Bu insanlar neden böyle delirmiş bu noktaya nasıl gelindi bunu konuşan yok. Anlaşılan uefa bu hırsızları kümeye göndermeden bu uykudan uyanamayacaklar işte o zaman bu mahlukları zevkle izleyeceğiz.

Yazmayacam yazmayacam diyorum da cehaletin de bir sınırı var. Gerizekalının birisi "kupası çalınan" vs. diye başlığı kendisi atmış. Orada yazan cümle maçın tatil edildiği, fazlası değil. Hayır iki dakika google translate kullanın en azından ayıptır. Bunlara inanan insanlar ile cami avlusunda seks yapıldığına inanan kafayla farklı değil. Biraz araştırın, sonra sallayın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 02:53 
Kullanıcı avatarı

UzunSokak yazdı:
Arafilboya katilmiyorum malesef.
Cunku burdaki fbliler cadde cocugu bile olamaz olsa olsa yandex cocugu olur.

burda biz saygı çerçevesinde yazıyoruz ama sen sürekli belaltı vuruyorsun,burda yazan arkadaşların trabzona gelenleri de var bu başlıkta yazanların bende bunlardan biriyim,yani burda adam gibi yazıyor olmamız ağzı süt kokan cadde çocukları olduğumuz anlamına gelmesin,hayır atarlı giderli yazmakla ölçülüyorsa bu iş bizde yazalım sonrada başlık niye kilitlendi:).aslında konuya noktayı arka sayfalarda koyduk siz mutlu biz mutlu daha neyin sidik yarışındayız? siz haklı olduğunuzu ispatladığınızı düşünüyorsunuz bizde 3 puanı aldık mutluyuz diyoruz dahası varmı,açıkçası bu deplasmandan çekiniyordum puan kaybı olurmu diye ama gerek yokmuş

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 02:53 

fbsk1907 yazdı:
İş iyice sidik yarışına döndü. Muhabbet başka yerlere kaydı. Şurdan anlaşılan trabzon un bizi tribün olarak küçümsediği. Burdan daha fazla atar yapmaya gerek yok. Ogün gelsin görüşelim. Hem bizim hemde trabzonlular için söylüyorum. Yok o ergen yok aptal yok o şöyle yok o böyle iş dedikoduya döndü. Herkes kimin ne olduğunu biliyor görüyor görüşecekte! Şu saaten sonra olayı daha fazla saptırmayalım. İki taraf ne dese nafile. Adam silah sokmuş sıkıyomuş. En başta kapatılan topicte demiştim bundan ötesi pompalıyla topçu vurmak diye herifler onuda yapacakmış zor engellemişler. Daha söylenecek laf yok. Adamlar burda yaptıklarıyla bize gözdağı veridiklerini sanıyor. Hadi bakalım görücez el mi yaman bey mi yaman.

Ormanda boş araziye ateş edip Fenerbahçe ver ulan kupamı diye gözdağı vermeye çalışanlardan ne bekliyorsun ki arkadaş ? Adamlar zannediyorlar ki bu ülkede sadece kendileri silah kullanıyorlar kendileri psikopat.Bizi de cadde çocuğu yaptılar İstanbul'un en varoş bölgesinde oturuyorum bu arada :)

Tribünün bir kesimini terso yakalayıp yatırmışlardır olabilir.Aynı şekilde basket maçından da bahsedilmesi saçma.Bir kaç tsli dövüldü diye reklamına bile gerek yok.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 390 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 39  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lular, protokol

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye