Zaman: 23 May 2022, 23:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: ŞL | Manchester City - Barcelona (21:45, Salı)
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2014, 00:37 

yarim milyarlik takim yapiyorsun ve demichelis oynuyor, ulan ben daha 18 yasindayken bu adam bayernde yedek oturuyordu. ITVdeki spikerler buradakiler kadar hakemden yakinmadi, adamlar penalti verilebilir diyor hareket ceza sahasinda devam ediyor falan diyen var arti hakemin görmesi zor diyor, ayni sekilde yorumcu navasin pozisyonu icin foul degil diyor, ki bi tane foul verilmedi diye böyle siciyorsan oturup düsünmen lazim. bana kalirsada pek foul gibi durmuyor pozisyon, kendini atti gibime geldi, hakemin bu durumda görmesi dhaada zor haliyle. mac boyunca 1.5 pozisyon buldu City, Barcanin tek zayif noktasi hava toplari, bari koy Dzekoyu top sisir veya arasira sifira inip orta ypamaya calis.

Citynin en iyisi Barcanin gönderdigi yaya toure, buda herseyi acikliyor zaten.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2014, 00:49 

kun city'nin yarısı,her zaman söylüyorum. 2.maça yetişirse konuşulacak çok şey olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2014, 00:56 
Kullanıcı avatarı

2-0 olmasaydı sağlıklı bi Kun ile City tur atlayabilirdi ama bu skordan imkansız, maçı veren yine Pellegrini başka bişey değil, takım isteyince 10 kişi de baskı kurabiliyor, sen Nasri gibi adamı oynatmıyosun, çift sol bekle maça başlıyosun Demichelis gibi hıyarı oynatıyosun ki Chelsea maçında aynı hatayı yaptı ve belki şampiyonluğun gitmesine neden olucak o tercih, bugün bu kadar korkak çıkarsan tabi ki kazanamazsın, Kun dışında ideal 11'i sahaya sürseydi bence her halükarda kazanırdı City, Mascherano gibi handikapları var defansta iyi kanat organizasyonlarıyla sonuca gidebilirlerdi lakin bunun yerine Kolarov-Clichy aynı anda sahada Demichelis te sahada, e bırakta kaybet yani, bu neyin kafası Pellegrini ?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2014, 00:59 

Aguero olmayınca city çok yavan geliyor bana , david silva da çok kalitedir ama etkisizdi bugün

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2014, 01:03 
Kullanıcı avatarı

barcelona istedigi takdirde her takımı yener bu bu kadar basit. üç dört sene önce herkes ağzı açık izliyodu barcelonayı şimdi bu pas oyunu sıktıya bağladılar. milyon tane daha takım denesin pas oyununu bi tane takım beceremez

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2014, 01:05 

Maçı Pelegrini hediye etti bence , Pellegrini'niye City fazla
Demichelis nedir yahu , Negredo yalnızları oynadı ileride al yanına Dzeko'yu
baştan sona hatalı olduğunu düşünüyorum City kadrosunun elinde Jovetic gibi bir silah var kullanmaktan aciz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2014, 01:25 

Messi'de çok bariz bir düşüş var. Eskisi gibi koşup pres yapmıyor. Sakatlıktan çekiniyor sanırım. Kendisini Dünya Kupası'na mı saklıyor nedir ? Bu maç terlediğini bile sanmıyorum :)
Barcelona'nın en büyük zaafı orta sahasındaki oyuncularının koşan adamlardan oluşmaması. Eğer pas oyununu beceremeyen bir takım olsalar bu kadro Avrupa'da grupları bile zor geçer. Defansları da evlere şenlik zaten. Bayern Münih'e farklı yenilmelerinin en büyük sebebi de zaten buydu. Bayern'liler tazı gibi.
Barca bu maçta Pedro'yu da oynatmayınca ilerde de pres yapamadılar. Messi de koşmayınca City aslında biraz cesur olsaydı rahat yenerlerdi.
Bir arkadaş pas futbolunu bir tane takım beceremez diyor ama pas futbolunu oynayan birçok takım var zaten. Ama kimse Barcelona gibi pas yapamıyor. Barca'nın paslaşma sitili çok farklı. İzlemek bana acaip keyif veriyor. O kıç kadar alanda ne cesaret pas alıp veriyorsunuz arkadaş.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2014, 01:51 
Kullanıcı avatarı

Demichelis'i kadroda görünce Barça'nın alacağını tahmin etmiştim. 2. maç formalite maçı olur kun mun hikaye..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2014, 01:52 

hakem cityi dogradi penalti penalti degil 1 kere , kisacasi city oynadi barca kazandi SIKICI bir oyunla futbol belli olmaz pellegrini kurt gibi hocadir camp nouda barcayi yenebilir..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2014, 02:42 
Kullanıcı avatarı

lord of the tribuns yazdı:
Messi'de çok bariz bir düşüş var. Eskisi gibi koşup pres yapmıyor. Sakatlıktan çekiniyor sanırım. Kendisini Dünya Kupası'na mı saklıyor nedir ? Bu maç terlediğini bile sanmıyorum :)
Barcelona'nın en büyük zaafı orta sahasındaki oyuncularının koşan adamlardan oluşmaması. Eğer pas oyununu beceremeyen bir takım olsalar bu kadro Avrupa'da grupları bile zor geçer. Defansları da evlere şenlik zaten. Bayern Münih'e farklı yenilmelerinin en büyük sebebi de zaten buydu. Bayern'liler tazı gibi.
Barca bu maçta Pedro'yu da oynatmayınca ilerde de pres yapamadılar. Messi de koşmayınca City aslında biraz cesur olsaydı rahat yenerlerdi.
Bir arkadaş pas futbolunu bir tane takım beceremez diyor ama pas futbolunu oynayan birçok takım var zaten. Ama kimse Barcelona gibi pas yapamıyor. Barca'nın paslaşma sitili çok farklı. İzlemek bana acaip keyif veriyor. O kıç kadar alanda ne cesaret pas alıp veriyorsunuz arkadaş.

imzandan da anladığım üzere beğendiğimiz futbol tarzı aynı. benimde kastettiğim olay senin bahsettiğin pas futboluydu. yani bu kadar yardımlaşmalı ve cesur bu olayı yapan başka bi takım yok şu an. yaptıkları olay basit bir pas oyunu değil bunu kastetmiştim eleştirenlere

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, Majestic-12 [Bot], Nistelrooy, nmn, Offenbach, reddern, tribününruhu

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye