Zaman: 25 May 2020, 15:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 347 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: TFF 2.Lig | Devre Arası Transferler
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2014, 12:25 
Kullanıcı avatarı

banbanım yazdı:
Timuru kim almış? anlayamadım da :)

Timuru değil de, maça gelirseniz, kendisine rica edersiniz belki formasını alabilirsiniz :)

git ötede oyna ya bu ne böyle burayı bile p.. ettin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2014, 13:53 
Kullanıcı avatarı

güngören yazdı:
Tepecik aydın derken emrah kol gungorenimizde iyi transfer yönetim yeni uyandı takım ligden düşmez

Hayirli olsun. Ilk yarinin sonlarina dogru Sariyere gelmek istedigini iletmisti, ancak transfer tahtamiz kapali oldugu icin alamadik. Kendisi ile gorustugumde ilk tercihinin Istanbul takimi olacagini soylemisti. Sariyere gelmesini en cok istedigim oyunculardan biriydi. Gungorene katki saglayacagini dusunuyorum. Tekrar hayirli olsun...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2014, 14:00 
Kullanıcı avatarı

Su banbani tiye almayin adam her topic canli bomba yaa .Banban 3.hafta Bayranpasa macina gel merak ettim seni cidden goriyim misafirim ol :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2014, 16:46 
Kullanıcı avatarı

Ve Dardanelspor ilk transferini gerçekleştirdi, Nuri Fatih Aydın'ı kiralık olarak transfer ettik Eskişehirspor'dan. Transfer daha önce resmileşse de imza bugün atıldı ve TFF sitesine girildi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2014, 17:00 

Bandırmalı arkadaş olayın aslını bilmeden,Kartalspor gibi bir camiayı küçümseyip formasını alırsınız demiş.Belli ki arkadaşın pek futbolla alakası yok ya da Bandırma dışında herhangi bir sosyalitesi olmadığından bazı camialar ve konular hakkında pek bilgi sahibi değil.

O yüzden bu arkadaşa kendi anladığı dilden de olsa cevap verme gereği duymuyorum.
Yazmışken buradan tribündergiye severek yazan gerçek Kartalsporlu Mahmut Abbasoğlu Abimi bir kez daha rahmetle anıyorum.Mahmut Abi Kartalsporla ilgili görmeyi çok istediğin ama sana nasip olmayan Kartalsporumuzun süperlige çıkışına İNŞALLAH bu semt şahit olacak.o zaman seni bir kez daha rahmetle yadedeceğiz...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2014, 19:50 

kartal_taraftarı yazdı:
Bandırmalı arkadaş olayın aslını bilmeden,Kartalspor gibi bir camiayı küçümseyip formasını alırsınız demiş.Belli ki arkadaşın pek futbolla alakası yok ya da Bandırma dışında herhangi bir sosyalitesi olmadığından bazı camialar ve konular hakkında pek bilgi sahibi değil.

O yüzden bu arkadaşa kendi anladığı dilden de olsa cevap verme gereği duymuyorum.
Yazmışken buradan tribündergiye severek yazan gerçek Kartalsporlu Mahmut Abbasoğlu Abimi bir kez daha rahmetle anıyorum.Mahmut Abi Kartalsporla ilgili görmeyi çok istediğin ama sana nasip olmayan Kartalsporumuzun süperlige çıkışına İNŞALLAH bu semt şahit olacak.o zaman seni bir kez daha rahmetle yadedeceğiz...

İnşallah,yaşiyormusun :)))

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2014, 23:35 

Yeni Transferlerimiz
Semih Erdem
Yavuz Eraydın
Ömer Çuğ
Ömer Ateş
Ali KAfadar
Emrah Kol
Murat Berge
Yönetim paraya kıydı bu sefer.BU transferlerle ligde kalma umutlarımız arttı

Başa Dön
  Bookmark and Share

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2014, 00:37 

Banbana cevap yazıcaktım yazılanları görünce vazgeçtim herşeye eyvallah kardeşimde bizim altyapımızla kendi altyapını nasıl kıyaslıyosun bizim yetiştirdiklerimiz egemen,servet ve volkan'la sınırlı değil buraya yazmaya kalksam ben yazmaktan sen okumaktan sıkılırsın süperlig takımlarının sadece a takımlarına değil altyapılarınada bir çok yıldız veren klübüz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2014, 09:51 

Aydınspor :arrow: Turgutluspor .Sadullah Erarslan
Buğsaşspor :arrow: Turgutluspor.Tayfun Özkan
Trabzonspor :arrow: Turgutluspor. Emre Aydın
Malatyaspor :arrow: Turgutluspor. Özcan Dağ

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2014, 11:35 

eagles1949 yazdı:
kartal_taraftarı yazdı:

İnşallah,yaşiyormusun :)))

Yaşıyoruz çok şükür Hüseyin kardeşim:)
Elimde olmayan sebeplerden ötürü uzun süredir Kartalımdan ayrı kalmak zorunda kaldım...
Amatöre de düşsek Kartalsporumuzun kalbimizin köşesindeki yerinde herhangi bir değişme olmaz...

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 347 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Rime, sorrento

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye