Zaman: 05 Ara 2019, 17:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Yusuf Şimşek: Talimat aldık, Fatih'in cenazesine katılamadık
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2013, 19:16 
Kullanıcı avatarı

Yusuf Şimşek; '' Taraftarlara destekleri için çok teşekkür ederim. Elim olay bizi çok üzdü. Ben ve futbolcularım bu nedenle çok eleştirildik. Ben, ekibim ve futbolcularımız ölen arkadaşımızın cenazesine katılmak istiyorduk. FAKAT KATILAMADIK. TALİMAT ALDIK.''

YUSUF ŞİMŞEK ''BEKÇİ OL DESELER OLURUM.''

Dün öğle saatlerinde teknik sorumlu Ümit Turmuş'un istifasıyla sarsılan Denizlispor'da akşam saatlerinde bomba bir haber daha düşmüş takımın efsane isimlerinden olan ve takımın derlenip toparlanmasında büyük rol oynayan Yusuf Şimşek'in istifa ettiği öğrenilmişti. Konuyla ilgili olarak bugün bir basın toplantısı düzenleyen Yusuf Şimşek; ''Daha ben gitmeden Özcan Bizati ile görüşülmüş. Başka işler dönüyor.'' Dedi.

Şimşek sözlerini şöyle sürdürdü; ''Benim üstümde her zaman Denizlispor forması var. Takımdan ayrılmamdaki en büyük sebep futbolcuların paralarının ödenmemesidir.

Ben daha gitmeden Özcan Bizati ile görüşülmüş. Başka işler dönüyor. Ben 75 gündür buradayım. Denizlispor'a 24 Saatimi verdim. Başkan Mehmet Özsoy bir kez bile gel bir çay içelim bile demedi.

Bana gel Denizlispor'a bekçi ol deseler olurum. Ama başkan bize hiç değer vermedi. Bizim buraya geliş amacımız Denizlispor'u daha yukarıları çıkarmaktı. Bunun için Ümit Turmuş Hocamın çok önemli ve güzel projeleri olmasına rağmen başkan bizi dinlemedi. Ben futbolculara verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı artık oyuncularımıza daha fazla mahçup olmamak adına istifa ettim.'' Dedi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Yusuf Şimşek: Talimat aldık ,Fatih'in cenazesine katılamadık
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2013, 19:45 
Kullanıcı avatarı

Denizlispor'lu arkadaşlar diyordu zaten bu yönetim bu adamların arkasında diye.Cenazeye gitme gibi bir talimat mı olur,ölen insan senin düşmanın mı yahu.Senin takımını destekleyen insan sonuçta.
Yusuf keşke o talimatı verdiklerinde istifa etseymiş.
Ne kadar çok sevdiğini iyi bilirim Denizlispor'u.Zamanında Antalyaspor neredeyse Denizlispor'dan iki kat fazla para teklif etmiş ama memleketinin takımı yerine Denizlispor'u tercih etmişti.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2013, 19:46 

Yazıklar olsun.Nasıl iğrenç insanlarmışsınız siz.Utanıyorum siz gibilerle hemşehri olduğum için.Vicdan, haysiyet yoksunları.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2013, 19:58 
Kullanıcı avatarı

Ultras yazdı:
Denizlispor'lu arkadaşlar diyordu zaten bu yönetim bu adamların arkasında diye.Cenazeye gitme gibi bir talimat mı olur,ölen insan senin düşmanın mı yahu.Senin takımını destekleyen insan sonuçta.
Yusuf keşke o talimatı verdiklerinde istifa etseymiş.
Ne kadar çok sevdiğini iyi bilirim Denizlispor'u.Zamanında Antalyaspor neredeyse Denizlispor'dan iki kat fazla para teklif etmiş ama memleketinin takımı yerine Denizlispor'u tercih etmişti.

Yusuf ŞİMŞEK hoca bazı şeylerde sabır göstermiş ama dayanamamış artık. Karakterli bir hoca oldugu için de , gururuna yediremedi ve istifasını verdi.
Takımı yolda yarı bıraktıgı için de asla ona kızmıyorum , yolu açık olsun. Onu biz çok seviyoruz , o bizim Kaptanımız. O bizden biri.

Ama gel gelelim bu yönetimdekiler , 1 gram bile değerleri yok gözümüzde.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2013, 21:55 
Kullanıcı avatarı

nostrum1914 yazdı:
insan değil bunlar ...

Bizzat başkan ( Mehmet Özsoy ) , Cenazeye katılmayacaksınız demiş.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2013, 22:08 
Kullanıcı avatarı

denizli halkı bu olaylara sessiz kalmamalı yeşil cephe ile ortak hareket edip bu vicdansızlardan kurtulunmalı cenazeye katılmamak için talimat vermek ne demek arkadaş.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2013, 22:11 
Kullanıcı avatarı

talimat nedir ya 657 tabi memur musun sen ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2013, 22:23 

serefsizler

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2013, 05:44 
Kullanıcı avatarı

AGK yazdı:
talimat nedir ya 657 tabi memur musun sen ?

Yusuf Şimşek Hoca : Biz Denizlispor kulübünde işçileriz , patronumuz ne derse onu yaptık. Yeşil Cephe'den gelen açıklamalar bize çok dokundu ama bişey yapamadık.

Görün arkadaslar işte , olayın iç boyutu nasıl.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2013, 14:02 
Kullanıcı avatarı

Yeni nesil teknik direktörler (Yusuf,Sergen) böyle yönetimlerin foyasını ortaya cıkardıgı sürece,Gaziantepin üçkağıtçı baskanıda,Denizlinin baskanıda bu işlerden ellerini eteklerini cekmek zorunda kalırlar.Yok öyle futbolcunun rızkını kendi cebine indirmek.Türk futbolu ancak böyle bu hırsızlardan kurtulur.Tebrikler ikisinede..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], deniztarafı, Ghost1925, Google [Bot], Google Adsense [Bot], JoséSosa15, jstified, manhatten34, MSN [Bot], mucohan, rapsodi, scuba1912, Süleyman7AS, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye