Zaman: 30 Kas 2021, 08:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]




Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj

Moderator
 Mesaj Başlığı: TV'DE FUTBOL 4-7 EKİM 2013
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2013, 22:11 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
14 May 2006, 18:10
Mesajlar:
5983
4 Ekim Cuma
03:00 Vasco da Gama - Internacional ( LİG TV 3 )
20:00 Karabükspor - Bursaspor ( LİG TV )
21:00 Villarreal - Granada ( NTV Spor Smart )
21:30 Hannover 96 - Hertha Berlin ( TRT Haber , TRT HD )
21:30 Bastia - Lorient ( Tivibu )
23:00 Malaga - Osasuna ( NTV Spor Smart )



5 Ekim Cumartesi
13:00 Ventforet Kofu - Yokohama F.Marinos ( Eurosport 2 )
14:00 İBB - Karşıyaka ( TRT 1 )
14:45 Manchester City - Everton ( LİG TV 3 )
15:00 Altay - Bugsaşspor ( Kanal 35 )
16:00 Kayserispor - Gaziantepspor ( LİG TV )
16:30 B.M'Gladbach - B.Dortmund ( TRT Spor , TRT HD )
17:00 Elche - Espanyol ( NTV Spor Smart )
17:00 Liverpool - Crystal Palace ( LİG TV 3 )
18:00 Monaco - St.Etienne ( Tivibu )
18.30 Shakhtar Donetsk - Arsenal Kiev ( TV Net )
19:00 Eskişehirspor - Beşiktaş ( LİG TV )
19:00 Gaziantep BB - Bucaspor ( TRT Spor )
19:00 Rayo Vallecano - Real Sociedad ( NTV Spor Smart )
19:00 T. Konyaspor - K. Erciyesspor ( LİG TV 2 )
19:30 Leverkusen - Bayern Münih ( TRT Haber , TRT HD )
19:30 Sunderland - Manchester United ( LİG TV 3 )
19:00 Levante - Real Madrid ( NTV Spor Smart )
21.45 İnter - Roma ( Tivibu )
23:00 Barcelona - Valladolid ( NTV Spor Smart )
00:30 Botafago - Gremio ( LİG TV 3 )



6 Ekim Pazar
12:30 CSKA Moskova - Dinamo Moskova ( LİG TV 3 )
13:00 Atletico Madrid - Celta Vigo ( NTV Spor )
13:30 Ajax - Utrecht ( FOG TV )
14:00 1461 Trabzon - Samsunspor ( TRT Spor )
14:00 Kasımpaşa - Elazığspor ( LİG TV 2 )
14:00 Boluspor - Ankaraspor ( TRT Spor Web )
14:00 K.Maraşspor - Manisaspor ( TRT Spor Web )
14:00 Tavşanlı Linyitspor - Orduspor ( TRT Spor Web )
15:00 Montpelliler - Lyon ( Tivibu )
15:00 Ankaragücü - Nazilli Belediye ( Başkent TV )
15:00 Göztepe - Hatayspor ( Kanal 35 )
15:00 Gümüşhanespor - Giresunspor ( Mavi Karadeniz TV )
15:00 Kırklarelispor - Yeni Malatya ( Vuslat TV )
15:30 Norwich City - Chelsea ( LİG TV 3 )
15:30 Vitesse - Feyenoord ( FOG TV )
15:30 Anderlecht - Kortrijk ( TV Net )
16:30 Akhisar Belediye - Galatasaray ( LİG TV )
16:30 Nürnberg - Hamburg ( TRT HD )
16:30 Çaykur Rizespor - MP Antalyaspor ( LİG TV 2 )
17:30 PSV Eindhoven - RKC Waalwijk ( FOG TV )
18:00 Sevilla - Almeria ( NTV Spor Smart )
18:00 West Bromwich Albion - Arsenal ( LİG TV 3 )
18:00 Bordeaux - Sochoux ( Tivibu )
18:30 Freiburg - Eintracht Frankfurt ( TRT Haber , TRT HD )
19:00 Fethiyespor Mersin İdman Yurdu ( TRT Spor )
19:00 Sivasspor - Gençlerbirliği ( LİG TV 2 )
19:00 Zulta Waregem - Standart Liege ( TV Net )
19:00 Denizlispor - Adanaspor ( TRT Spor Web )
20:00 Fenerbahçe - Trabzonspor ( LİG TV )
20:00 Getafe - Real Betis ( NTV Spor Smart )
21:45 Juventus - Milan ( Tivibu )
22:00 Athletic Bilbao - Valencia ( NTV Spor )
22:00 Atletico Mineiro - Corinthians ( LİG TV 3 )
22:00 Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield ( TV Net )
00:15 River Plate - Boca Juniors ( TV Net )



7 Ekim Pazartesi
20:00 Adana Demirspor - Şanlıurfaspor ( TRT Spor )

_________________
Taş kırılır Tunç erir ama Türk'lük ebedidir


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: TV'DE FUTBOL 4-7 EKİM 2013
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2013, 16:21 
Çevrimdışı

Kayıt:
11 Ara 2009, 14:42
Mesajlar:
297
Konum:
Hayatın ortası,yolun yarısı
Teşekkürler, sanırım tüm web sitelerine buradan dağılıyor..emeğe saygı.

_________________
biz düşmedik kardeşim,bizi de ittiler...


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: TV'DE FUTBOL 4-7 EKİM 2013
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2013, 12:22 
Çevrimdışı

Kayıt:
21 Nis 2010, 10:47
Mesajlar:
224
nico yazdı:
4 Ekim Cuma
03:00 Vasco da Gama - Internacional ( LİG TV 3 )
20:00 Karabükspor - Bursaspor ( LİG TV )
21:00 Villarreal - Granada ( NTV Spor Smart )
21:30 Hannover 96 - Hertha Berlin ( TRT Haber , TRT HD )
21:30 Bastia - Lorient ( Tivibu )
23:00 Malaga - Osasuna ( NTV Spor Smart )



5 Ekim Cumartesi
13:00 Ventforet Kofu - Yokohama F.Marinos ( Eurosport 2 )
14:00 İBB - Karşıyaka ( TRT 1 )
14:45 Manchester City - Everton ( LİG TV 3 )
15:00 Altay - Bugsaşspor ( Kanal 35 )
16:00 Kayserispor - Gaziantepspor ( LİG TV )
16:30 B.M'Gladbach - B.Dortmund ( TRT Spor , TRT HD )
17:00 Elche - Espanyol ( NTV Spor Smart )
17:00 Liverpool - Crystal Palace ( LİG TV 3 )
18:00 Monaco - St.Etienne ( Tivibu )
18.30 Shakhtar Donetsk - Arsenal Kiev ( TV Net )
19:00 Eskişehirspor - Beşiktaş ( LİG TV )
19:00 Gaziantep BB - Bucaspor ( TRT Spor )
19:00 Rayo Vallecano - Real Sociedad ( NTV Spor Smart )
19:00 T. Konyaspor - K. Erciyesspor ( LİG TV 2 )
19:30 Leverkusen - Bayern Münih ( TRT Haber , TRT HD )
19:30 Sunderland - Manchester United ( LİG TV 3 )
19:00 Levante - Real Madrid ( NTV Spor Smart )
21.45 İnter - Roma ( Tivibu )
23:00 Barcelona - Valladolid ( NTV Spor Smart )
00:30 Botafago - Gremio ( LİG TV 3 )



6 Ekim Pazar
12:30 CSKA Moskova - Dinamo Moskova ( LİG TV 3 )
13:00 Atletico Madrid - Celta Vigo ( NTV Spor )
13:30 Ajax - Utrecht ( FOG TV )
14:00 1461 Trabzon - Samsunspor ( TRT Spor )
14:00 Kasımpaşa - Elazığspor ( LİG TV 2 )
14:00 Boluspor - Ankaraspor ( TRT Spor Web )
14:00 K.Maraşspor - Manisaspor ( TRT Spor Web )
14:00 Tavşanlı Linyitspor - Orduspor ( TRT Spor Web )
15:00 Montpelliler - Lyon ( Tivibu )
15:00 Ankaragücü - Nazilli Belediye ( Başkent TV )
15:00 Göztepe - Hatayspor ( Kanal 35 )
15:00 Gümüşhanespor - Giresunspor ( Mavi Karadeniz TV )
15:00 Kırklarelispor - Yeni Malatya ( Vuslat TV )
15:30 Norwich City - Chelsea ( LİG TV 3 )
15:30 Vitesse - Feyenoord ( FOG TV )
15:30 Anderlecht - Kortrijk ( TV Net )
16:30 Akhisar Belediye - Galatasaray ( LİG TV )
16:30 Nürnberg - Hamburg ( TRT HD )
16:30 Çaykur Rizespor - MP Antalyaspor ( LİG TV 2 )
17:30 PSV Eindhoven - RKC Waalwijk ( FOG TV )
18:00 Sevilla - Almeria ( NTV Spor Smart )
18:00 West Bromwich Albion - Arsenal ( LİG TV 3 )
18:00 Bordeaux - Sochoux ( Tivibu )
18:30 Freiburg - Eintracht Frankfurt ( TRT Haber , TRT HD )
19:00 Fethiyespor Mersin İdman Yurdu ( TRT Spor )
19:00 Sivasspor - Gençlerbirliği ( LİG TV 2 )
19:00 Zulta Waregem - Standart Liege ( TV Net )
19:00 Denizlispor - Adanaspor ( TRT Spor Web )
20:00 Fenerbahçe - Trabzonspor ( LİG TV )
20:00 Getafe - Real Betis ( NTV Spor Smart )
21:45 Juventus - Milan ( Tivibu )
22:00 Athletic Bilbao - Valencia ( NTV Spor )
22:00 Atletico Mineiro - Corinthians ( LİG TV 3 )
22:00 Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield ( TV Net )
00:15 River Plate - Boca Juniors ( TV Net )



7 Ekim Pazartesi
20:00 Adana Demirspor - Şanlıurfaspor ( TRT Spor )


havalar da soğudu, bundan büyük amme hizmeti tanımam : ) ellerine sağlık nico.


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

 Mesaj Başlığı: Re: TV'DE FUTBOL 4-7 EKİM 2013
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2013, 13:26 
Çevrimdışı

Kayıt:
06 Eki 2013, 12:05
Mesajlar:
1
Güzel maçlar var, bugün için ama malesef anca akşam maçlarını izlicem teşekkürler. :)


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], küçükçekmeceli, Tequlia


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  


2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye