Zaman: 20 Ağu 2019, 18:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 9050 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353 ... 905  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2012-2013
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2012, 10:37 
Kullanıcı avatarı

elpayasito yazdı:
Brute yazdı:
Bir Destekte ''Övünç EMRE' den !!!

İnşaat sektöründe faliyet gösteren , Göztepeli genç İş adamlarımızdan Sayın ''Övünç Emre'' kampanyaya 10 Kombine ile destek vermiştir . Kendisine Desteklerinden Dolayı Göztepeli taraftarlar adına teşekkur ederiz ...

Lütfen sizlerde elinizi taşın alttına koyup vereceğiniz destek ile geleceğin Göztepelilerinin tribündeki yerlerini almasına yardımcı olunuz. Unutmayın vereceğiniz 1 kombine ile 17 farklı gencimiz, sizlerin sayesinde belkide hayatında ilk defa tribünün tozunu yutacak .

http://www.xn--gztepe-wxa.com/haber/594 ... -den-.html

TOPLAM : 274

Abi su kombineyi uzatsinlar.Ben de patronla konuscam.Adam hasta goztepeli ama 3 haftadir isvecte haberi yok.En az 20 tane yazariz.Hadi hazir harekete gecmisken godamanlar.

Kombine olayı uzayacak kesinleşti . Senden haber bekliyorum o zaman kardeşim .

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2012, 11:41 
Kullanıcı avatarı

Everest yazdı:
kad1 yazdı:
şurda ne güzel kampanya yapılıyo insanlar destek olmak yerine nelerle uğraşıyo kimsiniz siz ya harbiden Göztepeli misiniz?

Koftiden değil kardeşim. Ölümüne. Levent Ürkmez'e bir İskender'e iki.. Var mı bi' sorun?

Nerede şimdi Levent? Nerede Cengiz Gönen? Ömer Dinçer? 'Hoşuma gitmeyen durumlar var, istifa ediyorum' diyerek kaçtıktan sonra Balpa'da ortaya çıkan Yahya Çaldıran? Allah'a yakın, bize uzak olsun alayı.

Bırakın kardeşim bu işleri. Ayar oluyorum böyle millete Göztepelilik öğretmeye çalışan tiplere.. Mübarek 2 Eylül'de ağzını açtırıyorsun adamın.

Yanlış anladın kardeşim benim lafım sana değil sana da zaten katılıyorum bizden uzak allaha yakın olsunlar ancak sonuçta o insanları istemesekte aldıkları kombinelerle kardeşlerimiz maça gidebilecek sonunda hayırlı bir iş yani.vyg denen arkadaş kim tanımıyorum ama lafım o ve onun gibiler içindi.Yok gözgöztv paylaşmamış rant peşindeymiş yok şu paylaşmış az paylaşmış kendi aramızdaki çekememezlikler bıktırdı artık.Neyse bu konuda da çok konuştuk hade eyv

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2012, 12:22 

TOPLAM : 274[/quote]
Abi su kombineyi uzatsinlar.Ben de patronla konuscam.Adam hasta goztepeli ama 3 haftadir isvecte haberi yok.En az 20 tane yazariz.Hadi hazir harekete gecmisken godamanlar.[/quote]
Kombine olayı uzayacak kesinleşti . Senden haber bekliyorum o zaman kardeşim .[/quote]
Iyi Iyi super.Bu hafta ici cozerim isi.Sali geliyor patron.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2012, 12:58 
Kullanıcı avatarı

elpayasito yazdı:
TOPLAM : 274

Abi su kombineyi uzatsinlar.Ben de patronla konuscam.Adam hasta goztepeli ama 3 haftadir isvecte haberi yok.En az 20 tane yazariz.Hadi hazir harekete gecmisken godamanlar.[/quote]
Kombine olayı uzayacak kesinleşti . Senden haber bekliyorum o zaman kardeşim .[/quote]
Iyi Iyi super.Bu hafta ici cozerim isi.Sali geliyor patron.[/quote]

Merhaba.

bence patronun gelmesini beklemenize gerek yok. tam35store (internetten) adresinden kredi kartına taksitlede aldırabilirsin.

riske atmayın belki uzamaz filan....

Başa Dön
  Bookmark and Share

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2012, 14:21 

paşalı ve kad1 özel mesaj attım

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2012, 17:40 

2 eylul oncesi 30 yil tribun kovaladim.baska bir Goztepe vardi benim icin.Efsane kadronun hemen sonrasi Fuji Mehmet ,Sado ,Sahinovic,bayram,Husnu ve rahmetli Atalay donemleri.O zamanlar İzmirde yasiyorum.Biranda garip isler yasandi .Bilgin grubu ,iddiali kadrolar,Mac oncesi sovlar,araba vermeler.Sonra Superlig.Devami malum.Tepetaklak

2 Eylul de bu taraftarin yaptiklarini İstanbul dan izledim.Takimima bir daha asik olmami saglayan o buyuk tarafara ve Tum 2 Eylul katilimcilarina tesekkur ediyorum ve saygilarimi sunuyorum.Onlar sayesinde eskisinden de guclu bir Gozgoz sevgisi var icimde.

Alayina isyan ,ölumune Goztepe

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2012, 23:32 
Kullanıcı avatarı

Maç konusu iyice sarpa sarmış burdan kendi içimizden konusmak daha iyi

Bugünki oyunda herkes şansızdık olmadı atak yaptık falan diyor ama bence iş sadece öyle değil. Şanssızdık orası ayrı eyvallah ama bu kadar atağa çıkan takım gol atamıyorsa bunun tek açıklaması olur beceriksizliktir. Sonradan oyuna giren Halil güzeldi, bahia diğerlerine nazaran iyidi gerise de yok gibi maalesef umarım geçen seneki sıkıntıları çekmeyiz tek korkum o benim

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2012, 02:08 
Kullanıcı avatarı

Kaptan bence yedeğe çekilmeli Kaptanın yerine Dilaver,Dilaverin yerine Halil..Halil bu takımda her türlü oynar bugün gösterdi hepimize bir kez daha..Sol kanatta Halil sağda Ali uçurur kanatları...

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2012, 02:22 

Darkness35 yazdı:
Sol kanatta Halil sağda Ali uçurur kanatları...

Ali biraz alçaktan uçsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2012, 13:13 
Kullanıcı avatarı

Stat girişinde kombineyi satmayı beceremeyen beceriksizleri buradan Allah'a havale ediyorum, bu kadar işbilmezlik olur bu kadar aptallık olur. Maç öncesi kombine satılacak dendi bizde ona güvenerek rahat davrandık, karavanın önüne geldiğimizde az sonra mağzadan gelecek diyerek bizi sıraya soktular tam 25 dakika bekledim sırada, ne gelen kombine var ne de bir şey maça 10 dakika kalmış hala gelecek diye milleti kandırıyorlar ee tabi dayanamayıp sokarım kombinesine diyerek ayrıldım ve normal bilet aldım. yahu Allahaşkına birisi açıklasın bu işi becerebilmek bu kadar mı zor, soktuğumun kombinesini karavanda bululndurmak bu kadar mı zor..?

Maça gelirsek, biz iyi takımız bazen böyle sıkıntılar olur. Herşey daha iyi olacak inşallah...

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 9050 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353 ... 905  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, caGe, Dusk, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenBlack34, Hep YEK, Herdif, İblis, Russell35, saffet8, tam35style, TİMİ88, zimbabwe, öZMeNGeNLi14

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye