Zaman: 20 Şub 2020, 13:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1331 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 130, 131, 132, 133, 134  Sonraki

Hangi Takım Kupayı Kazanır ?
Anket 16 May 2012, 20:14 tarihinde bitecek
Bursaspor 69%  69%  [ 136 ]
Fenerbahçe 31%  31%  [ 61 ]
Toplam oy : 197
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: ZTK Final | Bursaspor 0 - Fenerbahçe 4
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2012, 15:41 

**** yazdı:
SanMames yazdı:
Tribuncu olmayıp fesatlığından farklı farklı insanlar yokmu her iki taraftan gülerek takipteyiz, yapcak bişeyimiz yok bu konuda daha önce de belirttik neyin ne olduğunu bilenler biliyor, Fenerbahçe tribünlerinin belli bir standardı vardır ve şu dönemde Türkiye'de belki ses konusunda olmayabilir ama beste çeşitliğinde bir numaradır ötesi yoktur bana göre. Ama tek merak ettiğim şudur ki; ''Aziz Yıldırım'' diye bağırmak suçu ve suçluyu övmek kapsamında değerlendirilebilir mi, değerlendirilemez mi ?

Hocam boldladığım kısımda dalga geçmek amacındaysanız; aklı başında giden bir mesajın böyle ucuz bir şekilde bitmesine üzüldüm, eğer samimi bir şekilde soruyorsanız da mahkemesi bitmemiş olan bir adamın halen suçsuz sayılması gerektiğini bilmiyor olmanıza şaşırdım.

Encamı; hakkında yargı kararı olmayan bir insanevladının suçlu sayılması pek de mantıklı değil, di mi yahu?

Kaldı ki, suçlu da olsa bir insanı sevmek, lehine tezahurat yapmak ne zaman suç oldu ki bu memlekette. Mehmet Ali Ağca bile "Türkiye seninle gurur duyuyor " sloganlarıyla karşılandı. AY'a gelene kadar çok sıra var...

Dalga geçmek gibi bir maksadımın olmadığını bilen bilir, geçen sezon abilerimizin-kardeşlerimizin terörist-çete-örgüt kapsamında değerlendirildiğinde, yönetici-başkan ve teknik kadroya bu konu hakkında konuşmayacaksınız denmişti yasal merciilerden ona binaen yazdım, bu kurallar kişilere kurumlara göre farklı mı işleyebiliyor diye merak ettim ?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2012, 16:29 

KanariefagelFB yazdı:
Tv den izleyenler yorum yapip insanlari germesin.Bizim susmadigimiz statlari sesimizle yiktigimiz cok macimiz oldu ama tv den izledigimizde sesimizin duyulmadigini gorduk.

tv den izleyip yazanların başında sen geliyorsun o nasıl olacak...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2012, 17:32 

Bursa tribunleri çok iyiydi skor taraftarlıgı yapmadılar anadolunun son yıllarda en iyi tribünü olduklarını herkez bir kez daha görmüş oldu ezilmedik diyenler maç izlediğini maçı izleyenler tv den görmüştür bu arada Bursayı hiç sevmem tribünde bursa sahada fb kazandı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2012, 11:10 
Kullanıcı avatarı

Başlık gayet iyi gidiyordu 2 gün bakmadım tartışmalar başladı gerek var mı böyle bir maçtan sonra tartışmaya iki tribün de iyiydi bursalıların sahada 3-0 4-0 gerideyken yaptıkları şov da mükemmeldi. Maç sonu futbolcular teknik direktörler birbirlerini tebrik etmiş burada herkes birbirinin hakkını vermiş maçta olmayanların ve başka takım taraftarlarının yazdıkları yüzünden gerilmenin manası yok.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2012, 12:07 

KanariefagelFB yazdı:

Bos konusma benim mactayim tarzi bir mesajimi gordun mu? Burda yazan cogu Fenerli tribunden onlarin sozu senettir sesimiz gitmedi diyorlarsa dogrudur.

Burdaki mesajimi oku diger arkadasla beraber kapak niyetine kullanirsiniz..

viewtopic.php?f=50&t=86602&p=4430128#p4430128

Asıl boş konuşan topicin başından beri sensin.

Bursa tribünleri küfür etmeye başladı 4 tane yetmez onlara felan o mesajının sayfasını da atsana buraya. Ah be 5 kaçtı felan... Kalkmış klavye başından milleti tahrik etmeye çalışıyorsun sonrada uyarı yapıyorsun komik haldesin biraz yaptıklarını gözden geçir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2012, 12:21 
Kullanıcı avatarı

Yahu benim anlamadığım..
Maçın üstünden günler geçmiş ve halen forumda tribünü konuşuyorsunuz.

Kardeşim tribünle ilgili bir tartışma söz konusu ise cevabını tribünde versin herkes forumlarda değil. Bunu anladığınız zaman gerçek tribüncülükten bahsedersiniz.

Maçı konuşmaya girdik dönen muhabbetleri görüyorum da bizden de, karşı taraftan da yazanlara gülüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2012, 13:08 

Sahada ayrı tribünde ayrı mücadele olur her maç.Özellikle de bağıran iki tribün karşı karşıya gelirse.Bu maçın kopyasını biz İzmirde yaşadık.Skor avantajını kullanan taraftık.Bununla birlikte kendimizi dakikalarce izlettirdik.Son yılların belkide en uzun süren makarasını yaptık.Şen şakrak Bursamıza döndük.Çarşamba günü bizde izleyen taraf olabilirdik.Allah için çok kısa da olsa şoku atlatamadık ve bir süre kale arkasını izledik.Daha sonra olması gerekeni yaptık ve son gücümüzle desteğimizi verdik.Kimisi gelir şov der kimisi gelir hadi be ya der ama yaptığımız gerçekleştirdiğimiz olayın anlamını kavrayamayabilir.Yıllardır içerde dışarda yüzlerce maça gitmişimdir.80 . dakika olması lazımdı sanırım.İnandığım değerlerin üzerine yemin ederimki 3lüye bu kadar güçlü girildiğine şahit olmadım.Fenerbahçe tribünlerinide kutlarım.İster skor avantajı denilsin ister başka bir şey denilsin her şeye rağmen güzel tribün yaptılar.İstanbuldan ne kadar geldiklerini tam bilmiyorum.Fakat sanırım tribünün çoğu münferit fenerliler oluşturdu.Girilen bestelerin devamı veya sözlerin karışıklığı belli oldu. Anadolu da özellikle de ismi lazım olmayan kendilerini bizimle kıyaslama çabasına girenlere ise diyecek söz yok.Kesinlikle kibir içinde bulunarak yazmıyorum.Atı alan Üsküdarı geçti gidin bari sizde başka uğraşlar bulun kendinize....

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 May 2012, 14:33 
Kullanıcı avatarı

Bursa'dan ve İstanbul'dan kaç otobüs kalktı net olarak ? Bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ?

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 23 May 2012, 16:55 

Saturday yazdı:
Bursa'dan ve İstanbul'dan kaç otobüs kalktı net olarak ? Bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ?

Butun biletlerimiz Bursa'da tukendi. Net olarak otobus sayisi veremem ancak 120 civar idi tahmin ediyorum.

FB ise 18 otobus gitmis.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 23 May 2012, 17:33 

size otobüsleri belediye veriyor, iş adamları veriyor, zenginler veriyor diyen fenerbahçeli arkadaşlara son kez soralım kadıköy belediyesi yada ilçesi sosyalizmle mi yönetiliyor ?

ve size bu maçta istanbul için ayrılan bedava elde ettiğiniz biletleri Bursa'daki tribüncülerin büyük bir çoğunluğu para ile elde etti diyerek cevaplayalım..

bu gereksiz muhabbetleri daha fazla alevlendirmeden işeyelim sönsün..

bizim adımıza finalde emeği geçen herkesin beklediği otobüs saatinde gelsin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1331 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 130, 131, 132, 133, 134  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Başkentli, Bing [Bot], Devirsiz, golbasılı1910, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasadaparayok, liebniz, mturan16, mucohan, Vieri

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye