Zaman: 17 Kas 2018, 00:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Bursaspor: Şenol Güneş İle Anlaşma Sağlanmıştır
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2014, 16:54 

Türk futbolundaki tek düzgün insan şahsen.Umarım her şey istediği gibi olur.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2014, 18:40 

Trabzon disinda ben yanlis hatirlamiyorsam sadece antalyada takim calistirdi. Bizdeki donemide pek parlak degildi. Efendi adam falan ama milli takimi dunya 3 cusu yaparken bile sorgulanan bi adamdi. Trabzona 3-4 defa geldi ama sonu hep husran oldu. Bana kalirsa yanlis ata oynadi bursa. Polonyali yabancilara hazir olsunlar

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2014, 20:39 
Kullanıcı avatarı

ant07 yazdı:
Trabzon disinda ben yanlis hatirlamiyorsam sadece antalyada takim calistirdi. Bizdeki donemide pek parlak degildi. Efendi adam falan ama milli takimi dunya 3 cusu yaparken bile sorgulanan bi adamdi. Trabzona 3-4 defa geldi ama sonu hep husran oldu. Bana kalirsa yanlis ata oynadi bursa. Polonyali yabancilara hazir olsunlar

Dünya Kupası'nda 3. olduk ve sorgulandı. Öyleyse bu demek oluyor ki kötü teknik adam öyle mi? Milli Takım'dan nasıl gönderildiği hakkında bir fikrin var mı? Şenol Güneş'in Trabzonspor'un başında iken neler yaptığı hakkında bir fikrin var mı? Buradan yokmuş gibi gözüküyor. Laf olsun torba dolsun diye konuşuyorsunuz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2014, 20:44 

açik konusmak gerekirse senol hocanin transfer politikasini sevmem , ama hocaliginada laf ettirmem sahsen , ben bursa baskani olsam transferlerde senol hocanin istedigi adamlari almam senol hoca sadece su bolgelere adam alin desin o alinsin.. oynatmasi senol hocaya kalsin yerlilerden cok iyi verim aliyor...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2014, 20:56 
Kullanıcı avatarı

Adrian, ikiz mi neydi o kardeşler falan daha bir kaç tane daha vardı, o malum yabancılar Şenol Hoca'nın transferleri miydi yoksa yönetimin işi mi? Ben sanki Şenol Hoca ben istemedim falan demişti diye hatırlıyorum en iyisini Trabzonlu arkadaşlar bilir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2014, 21:02 

Emorfo yazdı:
byarif yazdı:
açik konusmak gerekirse senol hocanin transfer politikasini sevmem , ama hocaliginada laf ettirmem sahsen , ben bursa baskani olsam transferlerde senol hocanin istedigi adamlari almam senol hoca sadece su bolgelere adam alin desin o alinsin.. oynatmasi senol hocaya kalsin yerlilerden cok iyi verim aliyor...

Şenol hocayı çözmüş :) Şenol hoca maalesef öyle Terim gibi transferde dizginleri eline alıp bunu şunu istiyorum diyen biri değil.

cozmeye gerek yok gorunen koy klavuz istemez , sahsen bi adrian iyi cikti bana gore..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2014, 23:19 
Kullanıcı avatarı

şenol güneş ne yapar ; hedef koyar , motive eder , taktik yönü güçlendirir , pozitif oynatır , saha içinde etkilidir , yetenekli oyuncuları türk futboluna kazandırır , camiayı birleştirir , yapıcı açıklamalar yapar , gerekli yerde gerekli şekilde söylenmesi gerekeni söyler , camianın güvenini kazanır ...(yazdıkça yazılır)

Şenol güneş ne yapamaz ; TRANSFER

Maalesef şenol güneş transfer konusunda kendi teknik direktör konumuna göre çok alt seviyelerdedir. trabzondayken taptığımız hocamızı konu transfer olunca en ağır şekilde eleştirdik hep. Bu sebeple eğer ki bursanın elinde potansiyel bir kadro var ise rahat olsunlar güzel noktaya gelecektir fakat kadro yeniden kurulacak durumda ise şenol güneşin patlama ihtimali yüksek.

trabzonsporu şampiyonluğa oynattığı sezonlardaki kadrolara bakın ; samet aybaba-ziya dogan ikilisinin kadrosu , ersun yanalın kadrosu , 95 de geldiğinde şampiyonluğa oynayan kadronun da iskelet şeklinde olduğunu hatırlıyorum.

Mükemmel bir insan , konum olarak belki de başarısız olacaktır ama bursaya elbet bazı noktalarda bir çok verecektir ,katacaktır.

Bursa'lı arkadaşlar destek versinler, arkasında dursunlar, günün sonunda mutlu olacaklar.

Edit: Antalyadan başka kimi çalıştırdı diyen Antalyalı arkadaşa ; (Bari wikiden bakma zahmetinde bulunsaydın.)
Boluspor
İstanbulspor
Antalyaspor
Sakaryaspor
Türkiye
Seoul

En son arafilboyu tarafından 31 May 2014, 23:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 May 2014, 23:22 
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle destek verildiği sürece verim alabileceğiniz bir hocadır Şenol Hoca.
Transfer konusuna katılıyorum ama bu işi iyi yapan Hoca(Şota ve birkaç kişi)
hariç zaten görmedim.Hoca gerekli bölgeyi söyler komite transferi yapar.

Bursa'ya hayırlı olması dileğiyle..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2014, 01:51 

Valla bu gözler canlı canlı 1 milyon euro bedelle alınabilecekken Ertugrul Sağlam tarafından '' işime yaramaz'' denildiğini gördükten sonra Şenol Güneş bal gibi gelir bize :)

Zaten bu işi yapacak olan hocalar degil klubun gözlemcileridir,Hoca bölge verir ve maximum verimi alacagı oyuncuyu ister.Birde olaylı sezondan sonra kadronun dagılması ve gelen transferlerin tamamen yönetimin tasarrufu olduğunu düşünüyorum ki zaten Sadri Şenerde o yönde bir açıklama yapmıştı geçmişte..

Hayırlı Olsun,Hocamızın arkasındayız...

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Bursaspor'un Yeni Teknik Direktörü: Şenol Güneş
MesajGönderilme zamanı: 06 Haz 2014, 05:32 

Bence de iyi transfer.Şenol Hoca işini iyi yapan bir td.Ertuğrul Sağlam'a gösterilen sabır ve destek tekrarlanırsa Bursaspor 3 sene içinde şampiyonluğa oynayabilir.Ama sabır ve istikrar şart.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 91 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, 312, AnkaraPower, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], majezik, Michy, ola, Rhcp16, sakaryalı54, SDR 1925, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye