Zaman: 16 Kas 2018, 17:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 204 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Başkent Ankara'ya 40.000 Kişilik Yeni Stadyum
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2014, 03:47 

Arkadaş stat yapılmamasına seviniyoruz şuan , hem yapılması planlanan yer, hem stadın projeleri hemde, 19 Mayısın yıkılacak olması nedeniyle stad yapılmasını istemiyoruz o duruma geldik ya. Allahından bul gözlüklüü

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2014, 01:58 
Kullanıcı avatarı

Proje değişmiş, çok güzel görünüyor

Eklentiler:
40bin-kapasiteli-ankara.jpg
40bin-kapasiteli-ankara.jpg [ 129.06 KIB | 2677 kere görüntülendi ]

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Haz 2014, 10:09 
Kullanıcı avatarı

her yer tek kat mı olacak görseldeki gibi? 40.000 kişilik olduğunu düşünürsek harika bir stadyum olur.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2014, 14:15 
Kullanıcı avatarı

Benim fikrim yapılan bu yeni statlarda milli takım maçlarını oynamak gerekir. İstanbul seyircisini biliyoruz kendi futbolcusuna sövüyor. Ankarada ki en son maç gösteriyorki taraftar milli takıma hasret. Neden bir Şanlıurfa da bir maç oynanmasın yada neden Antalya da bir maç yada neden İzmirde Ankara da Samsun da Eskişehirde Sivasta maçlar oynanmasın. Çok net istanbul milli takımın yuvası değil Anadolu dur Milli Takım

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2014, 22:52 
Kullanıcı avatarı

"Melih Gökçek’in heykelini dikerim"

Ankara'daki Atatürk Kültür Merkezi'nin (AKM) geleceğiyle ilgili yapılan toplantıda Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in "spor alanı" önerisine Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'dan destek geldi.

Cavcav, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendisi gibi Gökçek’in de tecrübeli bir başkan olduğunu vurgulayarak, Gökçek’in, 19 Mayıs Spor Kompleksi’nin hemen yanında bulunan ve içinde AKM ve Hipodrom’u barındıran geniş araziyi, aradaki bulvar trafiğinin yerin altına alınıp büyük bir spor merkezi olarak düzenlenmesi önerisini çok yerinde bulduğunu söyledi.

"Sayın Melih Gökçek AKM’nin olduğu alana o stadyumu yapsın, heykelini yaptırır, kapısına dikerim" diyen Cavcav, "Ben 36 yıldır başkanım. 80 yıldır bu şehirde yaşıyorum. 10 yaşımdan beri de 19 Mayıs Stadı’nda maç izlerim. Bana ’yeni stadyum nerede yapılsın?’ diye sorsalar, ben de tereddütsüz sayın Gökçek’in işaret ettiği bölgeyi söylerim" ifadelerini kullandı.

Melih Gökçek’in siyasette çok tecrübeli bir isim olduğunu belirten Cavcav, bir belediye başkanı olarak hem şehri hem futbolu yakından tanıyan ve 21 yıldır görevini yürüten bir insanın görüşüne saygı duyulması gerektiğini kaydetti. Cavcav, "İkimiz de başkanız. O, şehri yönetiyor, ben de bir futbol kulübünü yıllardır yönetiyorum. İkimiz de aynı şeyi söylüyorsak bir nedeni var. Çünkü burası stadyum ve spor merkezi için en uygun yer, çünkü şehrin ortası. Açın haritayı bakın" diye konuştu.

"Gökçek’in hediyesi"

İlhan Cavcav, Melih Gökçek’in, bu önerisini hayata geçirmesi durumunda Ankara sporuna katkısından dolayı Melih Gökçek için bir heykel yaptıracağını söyledi.
"Futbol adamı" olduğunu ve böylesi bir hizmetin değerini de en iyi kendisinin bileceğini dile getiren Cavcav, şöyle devam etti:

"Melih Gökçek’in siyasetteki ilk yıllarından beri futbola olan ilgisini yakından izliyorum. Bir şehre yeni bir takım kazandırmak çok önemli bir hizmet. Ankaraspor’un ismi Osmanlıspor olarak değiştirildi, stadın ismi de Osmanlıspor oldu. Dün Beşiktaş maçını izlemek için Yenikent’e gittim. O stadyumun eski halini en iyi bilenlerden biri benim. O eski stadyum gitmiş, tribünleri kapatmışlar, yerine modern bir tesis gelmiş. Bunların hepsi büyük hizmetler. Orada Ahmet Gökçek’e de söyledim. Sayın Gökçek spora ve futbola önemli hizmetler yapan bir başkan, yeni stadyum konusunda sorumluluk alması, öneri getirmesi çok mühim."
AKM’nin yeni bir stadyumu da içerecek bir spor merkezi haline getirilmesinin, Melih Gökçek’in Ankaralılara hediyesi olacağını söyleyen Cavcav, uzun yıllar Çankaya’da ikamet ettiğini kaydederek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Şimdi çocuklarımla beraber Çayyolu’nda yaşıyorum. Her gün işe gidip gelirken yüzlerce araba görüyorum. Çayyolu zengin muhiti. Yeni stadyumun Çayyolu’na yapılması, bu muhiti, zengin insanları stadyuma çekecektir. Bu sayede belki Gençlerbirliği’nin maçlardan elde ettiği hasılat bile artar ama benim böyle bir arzum ve isteğim yok. Stadyum ve spor alanı şehrin merkezinde olmalı. Mamaklılar, Keçiörenliler, Etlikliler, Çankayalılar, her kim isterse kolayca ulaşabilmeli. Sayın Başkan’ın söylediği o kadar isabetli bir yer ki isteyen arabasıyla, isteyen metroyla hatta banliyö treniyle ulaşabilir. Bu proje Ankara’da futbolu canlandırır. Bütün şehri oraya çeker. Başkan ile aynı düşüncede olmamız, Ankara’da futbolun ve Gençlerbirliği’nin geleceği konusunda bana ümit verdi."

AA

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2014, 08:51 
Kullanıcı avatarı

Cavcav gokcegi gaza getirmeye çalışıyor heralde :) Bu arada üstte bir arkadaş da söylemiş. Milli maçlar yeni ankara stadinda oynansin

Bordo-Beyaz/ELAZIĞSPOR

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2015, 21:27 

İmar çalışmaları son aşamaya gelmiş 2015 yılı içersinde ihale edilmesi ve inşaatın başlaması bekleniyor.

Eklentiler:
10922817_953589917992107_5739377218161035190_n.jpg
10922817_953589917992107_5739377218161035190_n.jpg [ 84.05 KIB | 2372 kere görüntülendi ]

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2015, 01:53 
Kullanıcı avatarı

Yeri neresi? Nereye yapılacak?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2015, 13:03 
Kullanıcı avatarı

2018-2019 sezonundan önce açılmaz bence at fava bekle

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2015, 15:17 

vamos yazdı:
Yeri neresi? Nereye yapılacak?

Eskişehir yolu üzerinde ki Tsk arazisi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 204 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 212, Baidu [Spider], Bing [Bot], black1914, BlackWhite1903, Denyos Pukes, Emboma, Exabot [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, kapalı07, KapkaraAşk, Lusage, maine, memduhbaskan, Proudhon, rideordie, Russell35, vosvos

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye