Zaman: 27 Kas 2021, 21:30

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 42 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Serie A Maclari HD Kalitesinde Spormax HD'de
MesajGönderilme zamanı: 14 Kas 2010, 03:02 
Kullanıcı avatarı

zoban yazdı:
zubizeretta yazdı:
bide TV8 Serie A da başlığı top konulara taşınmazken spormax verecek başlığı neden top konuya taşınır anlamak güç...digiye ortak olan adminler mi var?yoksa HD kalitesi ayrıcalığı mı bu farkın sebebi?

Serie A maclari yayini uzun zaman belirsizken TV8 aldiginda o basligin ilk acildiginda tepede tutuldugunu takip etmis miydiniz?

Digiturk ortaklarindanim.
Suan uzaydaki digiturk uydusundan yaziyorum.

tv8 başlığı duyurular bölümünde yer almamıştı yanlış hatırlamıyorsam. bugün açılan başlıklardan twitter mesajlarından anladığım kadarıyla digitürk siteye reklam vermiş. benim anlamadığım niye açıklamadığınız. kimsenin niye reklam aldınız diyeceğini sanmıyorum. ekranın her yerinden reklamların çıkmasına tercih ederim böyle reklamları onuda ekleyeyim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Serie A Maclari HD Kalitesinde Spormax HD'de
MesajGönderilme zamanı: 14 Kas 2010, 19:55 
Kullanıcı avatarı

yolculuğa çıkmayacak olsam, bir şekilde alınırdı bu spormax. helal olsun. premier liginde hd yayınları var diymi spormax te ?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 42 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Beykoz, Bhecfbs, Bing [Bot], Cavani17, cepni, fikofik, FiqhtClub, Gelivera, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK, Hydrozn, Khanfer, küçükçekmeceli, May17, mmcg, musti07, Pomak_1925, Ressambob, SeferKSK, sencokyasa1925, sorrento, ultrasfanzin, yorgo-ksk, çoto zeki

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye