Zaman: 25 Haz 2022, 20:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 45 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ligue 1 Şampiyonluk Maçı | Angers 1 - Lille 2
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2021, 12:08 

Elessar yazdı:
Zeki Çelik de örnek olsun genç topçularımıza. TFF 1. Lig'den League 1 şampiyonluğuna üstelik takımın en kilit oyuncularından biri.

Biri yazmış sosyal medyada
Ben sporcunun ZEKİ ÇELİK ve ahlaklısını severim diye :)
Birde genç bir türk daha vardı tribünde oturan kimdir necidir bilmiyorum sanırım geleceğe yatırım için alındı. Bu şampiyonluk aslında fransada yetenekli türk futbolcu arayışlarını artıracaktır.İşin en güzel kısmı bu olsa gerek

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2021, 12:29 
Kullanıcı avatarı

mrmrçtnx34 yazdı:
Elessar yazdı:
Zeki Çelik de örnek olsun genç topçularımıza. TFF 1. Lig'den League 1 şampiyonluğuna üstelik takımın en kilit oyuncularından biri.

Birde genç bir türk daha vardı tribünde oturan kimdir necidir bilmiyorum sanırım geleceğe yatırım için alındı. Bu şampiyonluk aslında fransada yetenekli türk futbolcu arayışlarını artıracaktır.İşin en güzel kısmı bu olsa gerek

Mustafa Kapı o. Yalnız çok ön plana çıktı. Sezon içinde bir ara Galtier'e sordular tanımıyorum dedi. Altyapıda oynuyordu. Bir kupa maçında kadroya alındı ama oynamadı. Forma giyenlerden daha çok o ön plana çıktı dün kutlamalarda. İzlemiştim GS altyapısı videolarını ama pek bir numarasını göremedim. İnşallah kendisini geliştirmiştir.
Bir Türk daha var. Valencia'dan alınmıştı altyapıya. Ferhat Çoğalan

En son inadına_körfez tarafından 24 May 2021, 13:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2021, 13:11 

Ferhat, Valencia'nın alt yaş kategorilerinde kendinden çok söz ettiriyordu şimdi ne durumda hiçbir fikrim yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2021, 13:56 
Kullanıcı avatarı

inadına_körfez yazdı:

Birde genç bir türk daha vardı tribünde oturan kimdir necidir bilmiyorum sanırım geleceğe yatırım için alındı. Bu şampiyonluk aslında fransada yetenekli türk futbolcu arayışlarını artıracaktır.İşin en güzel kısmı bu olsa gerek[/quote]

Mustafa Kapı o. Yalnız çok ön plana çıktı. Sezon içinde bir ara Galtier'e sordular tanımıyorum dedi. Altyapıda oynuyordu. Bir kupa maçında kadroya alındı ama oynamadı. Forma giyenlerden daha çok o ön plana çıktı dün kutlamalarda. İzlemiştim GS altyapısı videolarını ama pek bir numarasını göremedim. İnşallah kendisini geliştirmiştir.
Bir Türk daha var. Valencia'dan alınmıştı altyapıya. Ferhat Çoğalan[/quote]

Mustafa Kapi bizde oynarken bir cok macini izledim, eger o cocuk bizde kalsaydi kendisinden bisey olmazdi, en fazla bir emre colak falan olurdu o kadar.
Cok yetenekli, top ayagina inanilmaz yakisiyor ama oyun görüsü ve fiziksel anlamda bizde kendini gelistiremedi, büyük ihtimal o baskiyi ve büyük beklentierli kaldiramadi. 14 yasinda a takim ile maca ciktigindan beri gözler üzerindeydi, reklam kampanyalarinin yüzü falan derken biraz fazla geldi, eski Besiktasli Muhammed olma yolunda ilerliyordu. Umarim orda isini ciddiye alir ve kendini gelistirir, cünkü inanilmaz yetenekli bir oyuncu

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 May 2021, 13:58 
Kullanıcı avatarı

Evet ayağı ve uzun pasları falan baya iyi. Biraz çok topla oynuyor gibi merkez orta sahaya göre. Önünde Renato Sanches gibi biri var. Fizik olarak güçlenip ondan bir şeyler kaparsa müthiş olur.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 45 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye