Zaman: 20 Ağu 2022, 08:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 73 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: TK Yarı Final | Trabzonspor 3 - Kayserispor 4 (1-0, 4-2)
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 15:57 

Vittoria yazdı:
Şampiyon oldu diye tebrik bekleme hürmet bekleme İstanbul takımlarından bile göremeyeceğimiz büyüklükte bir kibir. Anadolu için ha İstanbul şampiyon olmuş ha Trabzon fark etmiyormuş yaşayıp görmüş olduk. Gerek şampiyon olduktan sonra açtıkları pankartla gerek tevazularıyla son şampiyon Bursaspordur benim için.

Siz yeni öğrenmiş oldunuz, biz biliyorduk zaten.Adamların forumlarını falan takip ederseniz anlarsınız nasıl bir güruh olduklarını, değişik bir kibir ve kafa yapıları var.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 16:30 
Kullanıcı avatarı

Herkes farklıymış gibi davranıp içindekini iyi dökmüş. Şahsen ben taraftar olarak Uğurcanın açıklamasını sevdim. Amatör müydü evet. Bir şey olacak diye korkmadılar kesin fakat profesyonel olarak bakınca çocukça olduğu belli. Ona yapacak bir şey yok. Samsunsporlu arkadaş Bursasporu örnek gösterdi haklı da.

Burada aslında Trabzona antipantik gözüyle bakan çoğu kişinin maalesef haklı sebepleri var gerçekleri göz ardı edemeyiz. Trabzonun taraftar kitlesi gerçekten büyük ve bu yüzden taraftarların çoğunun eğitimsiz olması vb. sosyal nedenlerden dolayı şiddete, kibire, adam kayırmaya vs. çok meyilliler maalesef. Bu demek değil ki sadece Trabzonda bu durum böyle. Örneğin Rizede de böyle, Orduda da, Giresunda da. Taraftar oluşumları ve kulüpleri Trabzon kadar yankılı olmadığı için ve bazıları ya da birçoğu başka takım desteklediği için göze batmıyor.

Kimseye bok atmanın lüzumu yok o yüzden. Bizde 100 varsa sizde de (3 büyükler) 30-40 vardır bunlardan.

Uzun oldu biraz galiba ama yazmak iyi oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 16:37 
Kullanıcı avatarı

kayseride büyük camia kimseyi hor görmemek lazım. bu tepkiler için alışılsın pasolig kalkacağı yıllar geliyor inş. biletli tribünler daha manyak daha deli. dün bende şaşırdım kayseri trabzon kardeş takımlar bu tepkiler falan niye diye. trabzonda birşeyler mi yaşandı falan yok. demek kayseri kardeşliği bitirmek istedi.

seneye kayseri 15 20 otobüs gider trabzonda kayseriye gelir olur böle şeyler. ama seneye trabzon son şampiyon olduğu için tüm takımlar bilenir. bjk fb gs den bir halt olmaz seneyede anadoludan şampiyon çıksa bari.

kupayı sivas-kayseri ikiside hak ediyor anadolu derbilerinden biridir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 16:50 
Kullanıcı avatarı

Uğurcan çakır az bile söyledi. Adamlar 1.dakikadan 90.dakikaya kadar sahaya atmadıkları yabancı madde kalmadı. Yedek kulübesine bile saldırmışlar.

Bunlarda 15 20 otobüs trabzona gelebilecek kadar yürek varsa ben sözlük hesabımı sildireceğim.

:lol: :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 17:36 
Kullanıcı avatarı

maçı izledim normalde kayseri son dakikalara kadar uzatması beceriksizliklerindendi maç 26ç dakikaya kadar kayseri 3-1 veya 4-1 yapardı aslında. okadar pozisyonu harcadılarki.

trabzondaki bu gevşeme tamamen oyuncuların kayserinin bu şekilde oynayacağını düşünememe.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 17:52 

devrimciTS yazdı:
Uğurcan çakır az bile söyledi. Adamlar 1.dakikadan 90.dakikaya kadar sahaya atmadıkları yabancı madde kalmadı. Yedek kulübesine bile saldırmışlar.

Bunlarda 15 20 otobüs trabzona gelebilecek kadar yürek varsa ben sözlük hesabımı sildireceğim.

1.dakika demişken :arrow:

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 17:54 
Kullanıcı avatarı

faris87 yazdı:
devrimciTS yazdı:

Bu arada Volkan'ı gerçekten sevmem ama milli takımda olsun kendi takımında olsun yüreğiyle oynadığı çok açık. O yüzden tebriği hak eden nadir yerlilerden biridir. O videoyu unutmuştum ben yahu :) Güzel protestoymuş aslında. Örneği pek olmayan cinste nasıl akıl etmişlerse iyi etmişler.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 19:35 
Kullanıcı avatarı

faris87 yazdı:
devrimciTS yazdı:

Bu olay farklı kayseri mevzusu farklı arada ne gibi bağlantı var.

istanbul takımlarıyla yıllardır bunlar oluyor.

ali samiyende de volkana emreye atılmayan kalmadı.

burada konu trabzon ve trabzonspor düşmanlığı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2022, 20:15 
Kullanıcı avatarı

Dün sevdiğim bir abimin daveti ile stadtaydım. Yazılanlara hafif bir göz gezdirdim, şimdi yıllar sonra bir sportif başarı için toplanmış 25.000 kişi ve 20. Saniyede çalınan bir penaltı sonrası uğurcanın davranışları sonucu hangi tribün olsa tepki gösterirdi. Fakat çakmak su vs sahaya yabancı madde atma kadar antipatik bir olay yok bana göre. Ben savunmuyorum ama kimse sütten çıkmış ak kaşık değil. İki ekibide kutlarım uzun zamandır böyle maç izlememiştim tribünden :) en son mustafa sevginin 35 mt’den kayseriyi kupanın dışına ittiğimiz maç geldi hatta aklıma :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2022, 22:24 

devrimciTS yazdı:
Tribün kültürü olmayan deplasmana 10 kişi giden kendi şehrinde mafyacılık delikanlılık oynayan anadolu çomarları yine şaşırtmadı. Anadolu da bir kaç şehir dışında tribün kültürü yok. Biz bu adamları insan yerine koyduk trabzon da ağırladık hatta 3-4 sene önce küme düşüyorlardı geldiler bizi trabzon da yendiler herkes alkışladı gönderdi.

Yedek kulübesine bile saldırmışlar acayip görüntüler var twitter'da.

Bu saatten sonra feriştahı gelse geri dönüş yok demek ki bu tarz tribünlere ve şehirlere acırsan böyle seni rezil ederler.

kafan iyi mi yaziyosun, ironi mi yapmaya calisiyosun, psikolojinmi bozuk bilmiyorum. yazdiklarini okuyodum ama artik bakmayacagim.

tribun kulturu dedigin trabzon'da da yok. tutku fazlasiyla var, gerisi hic yok. herneyse,
kayseri dahil hic bi tribun aa bize aciyolar hadi deplase olalim demez.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 73 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: _Marduk_, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Pomak_1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye