Zaman: 28 Haz 2022, 11:48

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 387 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sonraki

Türkiye Kupası Finalini Kim Kazanır?
Antalyaspor 50%  50%  [ 17 ]
Beşiktaş 50%  50%  [ 17 ]
Toplam oy : 34
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: ZTK | FİNAL | Antalyaspor 0 - Beşiktaş 2
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 00:30 
Kullanıcı avatarı

1 stad, 2 maç, 2 kupa. Eyvallah Beşiktaş. İzmir'de oynadığımız son 4 finali kazanmıştık, bu da etti 5. Sana da eyvallah İzmir.

Antalya, yarı finaller oynandığından beri bu maça bileniyordu ama garip bir şekilde çok etkisiz kaldılar. Boffin bizim maçlarda genelde iyi oynar. Onun hatasıyla erkenden öne geçsek de reaksiyon da gelmedi Antalya'dan. Çok şaşırdım gerçekten. Geçmiş olsun. Süper Kupa'da görüşürüz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 00:30 

Yıllardır kimsenin korkudan dile getiremediği şeyi Antalya Başkanı yapmış helal olsun tek kelime ile.Umarım bazılarına örnek olur.Bu adama bu doğru söyleminden dolayı ceza verecek varsa da Allahından bulsun

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: ZTK | FİNAL | Antalyaspor - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 00:36 

Kategoriecarsi yazdı:
Tribüne taraftar fazla gelmesini haksizlik ve şikayet diyen göztepeliler tribün forumu yanliş size sanki.. nerdeyse polise ihbar etcek durumdasiniz...

1 tane göztepeli harbi tribüncü gibi yazmiş ona selam olsun haklisin.

Neredesin kıvırcık kime forum yanlis yermis
Iyi dinle bak burada yazan tribuncu renktaşların dahil sana tribunculuk dersi veriyor.
Iyi dinle dersi
Kalemini defterini güzelce kullan..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 00:38 

mustafa yılmaz başkana helal olsun.isyanımıza tercüman olmuş.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 00:42 
Kullanıcı avatarı

Başkanın konusmasindan sonra tüm üzüntüm gitti yeminle .... Adamsin başkan ... yalnız bu tff bizi seneye düşürür usta :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 00:49 
Kullanıcı avatarı

Akrepler07 yazdı:
Başkanın konusmasindan sonra tüm üzüntüm gitti yeminle .... Adamsin başkan ... yalnız bu tff bizi seneye düşürür usta :)

sonunda biri yaktı meşaleyi dedim ben de konuşmayı duyunca. cesaret umarım bulaşıcı olur herkese

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 01:05 

Şampiyoluk maçından sonra oyuncular çok asılmaz bu maça diyordum ama öyle olmadı. Antalya ile ligde oynadığımız maçta da yazmıştım. Ersun Yanal'ın bu çağ dışı taktiğiyle olmaz diye . Nitekim gol erken gelince büyün oyun sistemi çöktü Antalya'nın. İzmir uğurlu geldi bize valla, Göztepe'nin stadı da gerçekten güzelmiş. Güle güle kullansınlar.

Seyirci olayına gelirsek; Antalyalılara gerçekten büyük haksızlık yapılmış. Ya seyircisiz oynat bu maçı ya da herkesi eşit al. Adamcılık , kafa kol ilişkisi bu ülkenin kanayan yarası. Ancak kusura bakmasınlar Anadolu takımı taraftarlarının da bu konuda hatası büyük. İstanbul takımlarının taraftarlarına yönelttikleri öfke kadar bu konularda organize hareket edip, örgütlenmiyorlar. Mevzu var desen binlerce adam toplanıyorsa herşeyi yapabilirsin. Antalya- İzmir bunlar sosyal ve ekonomik potansiyeli olan şehirler gerekirse her sokağına pankart, afiş asacaksın bu konuyla ilgili. Hatta turistik olan bölgelere İngilizce ,Rusça her dilde as. Gerekirse bir daha ki Türkiye Kupası'na katılma.

Biz zamanında yapılan bütün siyasi baskılara rağmen Kadıköyde'ki kupa maçına çıkmadık. F.Orman'a kalsa gene çıkarırdı takımı ama camia öyle bir tepki gösterdi ki cesaret edemedi. Sonuç olarak 2 sene men ettiler kupadan ,çok muşey kaybettik sanki. Bugün gene aldık kupayı. Antalya başkanı güzel konuşmuş ama camia olarak gerisini getirmek şart. Yoksa iki gün sonra unutulup gider.

En son Şekerbegoviç tarafından 19 May 2021, 01:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 01:06 

helal olsun Antalya baskanina

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 01:07 

Stabil35 yazdı:
Kategoriecarsi yazdı:
Tribüne taraftar fazla gelmesini haksizlik ve şikayet diyen göztepeliler tribün forumu yanliş size sanki.. nerdeyse polise ihbar etcek durumdasiniz...

1 tane göztepeli harbi tribüncü gibi yazmiş ona selam olsun haklisin.

Neredesin kıvırcık kime forum yanlis yermis
Iyi dinle bak burada yazan tribuncu renktaşların dahil sana tribunculuk dersi veriyor.
Iyi dinle dersi
Kalemini defterini güzelce kullan..

Klavye başinda beni mi kovaliyon sanada helal. Benim konu basindan beri antalya degildi onlara haksizlik yapilmis ben karsiyim, keske stad full yari yariya olsa. Esitligi savunan birisiyim. Ama tribün forumunda sizin taraftar cok geldi kurallar böyle yok müdür le konusulsun vs.. ihbar etmek gambazcilik ben bunlari konustum demin göztepeliler yazmis tuafima gitti...
1 stad 2 kupa izmiri sevmeyen bjkli yoktur :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2021, 01:18 

Kategoriecarsi yazdı:
Klavye başinda beni mi kovaliyon sanada helal. Benim konu basindan beri antalya degildi onlara haksizlik yapilmis ben karsiyim, keske stad full yari yariya olsa. Esitligi savunan birisiyim. Ama tribün forumunda sizin taraftar cok geldi kurallar böyle yok müdür le konusulsun vs.. ihbar etmek gambazcilik ben bunlari konustum demin göztepeliler yazmis tuafima gitti...
1 stad 2 kupa izmiri sevmeyen bjkli yoktur :)

Tamam karşı isen haksızlığa anlastik, kimseye de genelleme yapmak yanlis.
Sevinin tabi bende iki kupa alsam istanbulda ben de severim
Seni de ekleyerek burada yazan çoğu besiktasli arkadas haksızlıği dile getirdi
Bu düzeni yapan hak yiyen, topcunuzunda hocaninizinda emeğine gölge düşürecek sizin sevincinizi onune geçecek şekilde oluşmasını sağlayan düzenin basinda olan katkı veren kim var ise defolur gider.
Besiktas takimi ligde de kupada da haketmistir iki kupayı bakin olay bu degil tekrar yazıyorum.

En son Stabil35 tarafından 19 May 2021, 01:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 387 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Aretias, asalet, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pomak_1925, Sinan1965, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye