Zaman: 09 Ara 2021, 03:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]




Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Türkiye Kupası 3.Tur Eşleşmeleri
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2021, 11:35 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
15 Haz 2007, 16:30
Mesajlar:
5856
Konum:
Esenyalı
Türkiye’nin Kupası’nda 3. tur kura çekimi 15.00’te yapılacak. Süper Lig’den 5 takımın katıldığı kurada 87 ekip yer alacak.

Süper Lig'den Adana Demirspor, Altay, Fraport TAV Antalyaspor, GZT Giresunspor ve Yukatel Kayserispor.
TFF 1. Lig'de yer alan 19 takım.
TFF 2. Lig'den 38 takım ve 2. eleme turu sonucunda tur atlayan TFF 3. Lig'den Arnavutköy, Karaköprü, Nevşehir, Derince, Edirne, Düzce, Ağrı 1970, Yomra, Çankaya, Fatsa, Ceyhan, Artvin Hopa, Alanya Kestel, Çarşamba, 68 Aksaray, B. Tepecik, Şile Yıldız, Bergama, 52 Ordu, Osmaniye, Mardin Fosfat, Iğdır FK, Kahta 02, D. G.Birliği ve Karşıyaka olmak üzere toplam 87 takım mücadele edecek.

_________________
AGRESIVO VERDE


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Türkiye Kupası 3.Tur Eşleşmeleri
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2021, 15:35 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
15 Haz 2007, 16:30
Mesajlar:
5856
Konum:
Esenyalı
Rakibimiz ; Şile Yıldızspor oldu.
https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=442
https://www.transfermarkt.com.tr/sile-y ... rein/60409

_________________
AGRESIVO VERDE


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Türkiye Kupası 3.Tur Eşleşmeleri
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2021, 12:53 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
15 Haz 2007, 16:30
Mesajlar:
5856
Konum:
Esenyalı
26, 27 ve 28 Ekim tarihlerinde oynanacak.
Giresunspor doğrudan bir üst tura yükseldi. ( Kastamonuspor ile eşleştiği için )

_________________
AGRESIVO VERDE


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Türkiye Kupası 3.Tur Eşleşmeleri
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2021, 11:33 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
15 Haz 2007, 16:30
Mesajlar:
5856
Konum:
Esenyalı
Menemen-Karşıyaka
Akhisar-Bergama


Eklentiler:
1.jpg
1.jpg [ 199.52 KIB | 1138 kere görüntülendi ]

_________________
AGRESIVO VERDE
Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Türkiye Kupası 3.Tur Eşleşmeleri
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2021, 10:24 
Çevrimdışı

Kayıt:
22 Şub 2012, 23:34
Mesajlar:
650
Konum:
Bornova
Bütün maçların hangi stadta oynanacağı açıklanmış sadece birinin açıklanmamış. Rezalete bakar mısın


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Türkiye Kupası 3.Tur Eşleşmeleri
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2021, 10:41 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
03 May 2010, 17:24
Mesajlar:
1298
Konum:
Deniz Bostanlısı
nacnacnac yazdı:
Bütün maçların hangi stadta oynanacağı açıklanmış sadece birinin açıklanmamış. Rezalete bakar mısın
Yeni buca stadindaymis mac


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

_________________
''BİZ KARŞIYAKALIYIZ''


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Türkiye Kupası 3.Tur Eşleşmeleri
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2021, 10:42 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
15 Haz 2007, 16:30
Mesajlar:
5856
Konum:
Esenyalı
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda maçlar 26, 27 ve 28 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Maçların programı şöyle:

26 Ekim Salı:

13.00 MKE Ankaragücü-Somaspor (Eryaman)

14.00 Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor (Bolu Atatürk)

14.00 Akhisarspor-Bergama Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdmanyurdu (Diyarbakır)

14.00 Eyüpspor-Bucaspor 1928 (Eyüp)

15.30 Altay-Belediye Derincespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

18.00 Yılport Samsunspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

20.45 Adanaspor-Adıyaman (Yeni Adana)

27 Ekim Çarşamba:

13.00 Kocaelispor-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Kocaeli)

13.00 Anagold 24Erzincanspor-52 Orduspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Turgutluspor-Mardin 1969 (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Çorum-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Çorum Şehir)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Bitexen Düzcespor (Ortahisar Yavuz Selim)

13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Zonguldak Kömürspor (Van Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor-Yomraspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Ağrı 1970 (Aktepe)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Kahta 02 Spor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kırşehir Ahi)

13.30 Serik Belediyespor-Pazarspor (Akdeniz Üniversitesi)

14.00 Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor (Zafer)

14.00 Ankaraspor-İnegölspor (Osmanlı)

14.00 Balıkesirspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 Bodrumspor-Isparta 32 Spor (Bodrum İlçe)

14.00 Altaş Denizlispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Denizli Atatürk)

14.00 Eskişehirspor-Alagöz Holding Iğdır (Eskişehir Yeni)

14.00 İstanbulspor-Ergene Velimeşespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Kırklarelispor-Osmaniyespor (Kırklareli Atatürk)

14.00 Manisa-Fatsa Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

14.00 Nasadoge Menemenspor-Karşıyaka (Yeni Buca)

14.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Çankaya (Bandırma 17 Eylül)

14.00 Sarıyer-Edirnespor (Yusuf Ziya Öniş)

14.00 TECO Karacabey Belediyespor-Şanlıurfaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Uşakspor-Nevşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

15.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Nazilli Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir)

18.00 Bursaspor-Ceyhanspor (Bitci Timsah Park)

20.45 Yukatel Kayserispor-Artvin Hopaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

28 Ekim Perşembe:

13.00 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Kahramanmaraşspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

14.00 Altınordu-Büyükçekmece Tepecikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

14.00 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman)

14.00 Tuzlaspor-68 Aksaray Belediyespor (Vefa)

15.30 Sakaryaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

18.00 Fraport TAV Antalyaspor-Diyarbekirspor (Antalya)

20.45 Adana Demirspor-Niğde Anadolu (Yeni Adana)

Kastamonu ilinde yaşanan sel felaketinin olumsuz etkileri nedeniyle Ziraat Türkiye Kupası'na katılmayacak GMG Kastamonuspor kura çekiminde yer almazken, GMG Kastamonuspor ile eşleşen GZT Giresunspor bu turu bay geçecek.

_________________
AGRESIVO VERDE


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Türkiye Kupası 3.Tur Eşleşmeleri
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2021, 16:49 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
15 Haz 2007, 16:30
Mesajlar:
5856
Konum:
Esenyalı
10 kişi kaldığımız şilespor maçından penaltılarla tur atladık :?

_________________
AGRESIVO VERDE


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

TD Editör
 Mesaj Başlığı: Re: Türkiye Kupası 3.Tur Eşleşmeleri
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2021, 20:20 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
15 Ağu 2003, 16:12
Mesajlar:
4106


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Türkiye Kupası 3.Tur Eşleşmeleri
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2021, 00:39 
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt:
12 Mar 2019, 00:38
Mesajlar:
2365
Konum:
HOPA
Formatın değişmesi lazım kimse izlemiyor, tribünler boş, gelir yok.

Üstüne bide alt lig takımlarını maç oynamaya deplasmana yolluyorlar.

Böyle rezillik nerede görülmüş.

Otel parası, yemek parası, uçak parası vs alt lig takımlarına havadan para gelmiyor.

_________________
:D


Başa Dön
  Profil  
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  


2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye