Zaman: 26 Haz 2017, 08:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8206 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 821  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Tribün Dergi Sinema Kulübü
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2006, 17:27 

Baktim film hakkinda hertürlü topic var, ama birtek film hakkinda sohbet edecegimiz/konusacagimiz bir topic göremedim. 'Vizyonda ki filmler' demek istedigime baya bi yaklasiyor fakat o topic yinede tüm filmler hakkinda konusulmasi için degil.

Klasik / Türk / romantik / korku / komedi / trip / aktör / yönetmen / dram / animate / aksiyon / patlamis misir nasil yapilir (:D) / siyasi / (özel) belgesel / oscar ödülleri / MTV movie ödülleri vs. vs. vs. vs.

..yani ne olursa olsun film hakkinda herseyi burda konusabiliriz. Aklindan bir türlü çikmayan bir soru isareti mi var? Burda sor. Hikayeyi mi anlamadin? Burda sor. Sevdigin film kategorisinde film önerileri mi istiyorsun? Burda sor.

ÖNEMLI LINKLER:
-FILM BILGI:
Internet Movie Database
-FILM TRAILERS:
Apple Trailers
-FILM QUOTES:
Internet Movie Database Quotes
-CANNES FILM FESTIVALI:
Festival-Cannes.fr
-DVD ALIS:
Amazon

Ben mesela bu gece Matrix 1 2 3 maratonu yapacam. Yandik abi, bol bol da patlamis misir!

En son Sabotaj tarafından 30 Ara 2007, 21:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 15 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2006, 20:05 

İyi bir düşünce, benim de aklıma geliyordu böyle bir konu açmak, kısmet değilmiş.
Hatta başlığı şöyle olacaktı, Tribundergi Sinema Kulübü ; vcd dükkanı gibim : )

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2006, 20:10 

Bu arada Papillon (Kelebek) aldım, bir ara izlemem lazım, Henry Channiere tarafından yazılan bir romanın beyaz perde versiyonu.

Baba oyuncular var, Steve MCQUEEN & Dustin HOFFMAN.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2006, 23:01 

Öyle mi Akin abi? :D Vallah rica edebilirim tabi topigin basligini degistirmeleri için. Ben kendim hep filmle ilgili düsündügüm için ve böyle bir topic bulamadim, kesinlikle açilmasi gerek diye düsündüm. Neyse.
/edit: rica etmeye gerek yokmus topigin basligini degistirdim bile. Fikir için sagol Akin abi :D

Bende bu sali yeni bir dvd almaya gidebilirim, saatlerce begenmeye çalis artik. Içimde iki kisinin birbirine karsi mücadelesi gibi sanki, birbirini ikna etmeye çalisiyorlar.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2006, 23:57 

Donnie Darko Director's Cut'ı aldım daha izleme fırsatım olmadı, DVD player sorunu var evde o filmi üstüne üstlük bir de o versiyonunu bilgisayar ekranından izlemek istemiyorum açıkçası..

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2007, 00:00 

Bugün ki maraton isi yatti, hiç havasinda degilim üstelik basim agriyor. Baska bir zaman artik.

Donnie Darko'yu da hep almak istedim açikçasi. Bir gün...

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2007, 00:04 

ben sendit.com'dan aldım..
ucuz baya..
ben toplam 20 milyona (kargo dahil) aldım ama tabii ki İngilizce altyazı Türkçesi yok..

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2007, 02:40 

geçenlerde bende scarface aldım.. 20. yıl özel DVD..
bi 230490234. kere daha izledim.. special disc'de de def jamcilerle, rapçilerle muhabbetler var,kesilmiş sahneler fln.. scarfacein doğuşu vs.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2007, 02:50 

ultraSabotaj;

Fikrime gösterdiğin saygı ve incelik için çok teşekkür ederim . )

Kısmet isim babası olmakmış : )

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2007, 03:31 

Estagfurrullah abi ne demek.

Derken, son zamanlar (daha bi) farkina vardim ki çogu filmlerin ikinci / üçüncü bölümü yapiliyor, bir artis var. Yani artik hangisi olursa olsun. Eskiden hafifce rahatsiz olurdum ama artik iyice burnumdan gelmeye basladi. Yani Shrek XIII mis, Mission Impossible VIII filanmis...

Tamam, hadi neyse. Buna evet dedik, ve yine göz yumduk.

Ama artik beni iyice patlatan su lanet oyunlardir. The Godfather, Spiderman, Scarface, Pirates of the Caribbean vs. vs.
Dokunmayin su güzel filmlerime! Basitlestirip benim sanat olarak gördüklerimi bunlar gelir-makinasi/aleti olarak görüyorlar. Scarface ve Godfather gibi efsane ve az kalsin kutsal filmlere nasil el sürerler. Artik Scarface filmi aklima geldiginde dükkânlarda satilan bunun oyunuda sokusuyor aklima. Oyun ne kadar güzel olursa olsun. Ayni Hababam Sinifi gibi bu durum. Çünkü son yillarda yapilan Hababam Sinifi filmleri daha önce yapilan Hababam filmlerine hiç zarar vermiyor olabilir, ama sonuçta o isimle ise baslamis, o isimle yola baskoymuslar. Ismi karaliyorlar, filmin imajini adeta bozuyorlar. Bu bana uymuyor abi.
Sizin fikriniz?

/edit: Mr. Blonde, bir kere babamla izledim Scarface'i, yanima oturdu, film basladi. Hani hatirlarsin ya su basta ki müzigi? Ben orda yemin ederim oynak oynak hareketler yapmaya basladim, yani adeta yerimde duramadim. O zamanlar iki / üç günde bi mi ne izliyordum. Babam tabi hemen "Bi rahat dursana oglum ya" dedi. Bilemiyorum yani, içim bambaska oluyor, ask için karninda kelebekler uçusur derler ya hep? Iste benimde karnimda film için uçusan ayri bir kelebek türü var.
-->bende Scarface Special 2 disc edition almistim 20 avroya (hemen hemen 36 ytl filan eder)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8206 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 821  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Yahoo [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye