Zaman: 18 Haz 2019, 04:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 32 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 17:01 

Malesef tekrardan buradayız.
Şuan için acayip bir belirsizlik söz konusu.
Mevcut Başkan İlker Çakır benden bu kadar diyor. Beceremedim diyor. Yapabilecek olan gelsin diyor.
Gönlü güzel Abdulkerim ben başkanlığa adayım diyor ( Diyor ama olma ve kulübü yönetme ihtimali çok zayıf çünkü parası yok )
Kim ne derse desin bu iş sevgi ile değil para ile dönüyor.
Topçuların hepsi gitsin. Hiçbirisine ihtiyaç yok. Altyapıdaki elemanlardan bir farkı yok.
Bu sene çok anlamsız bir sene olacak.
Hayırlısı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: GEBZESPOR 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 19:51 
Kullanıcı avatarı

Sevdiğim bir takımdır Mor Menekşe.
BAL'da o kadar süründükten sonra ne güzelde çıkmıştınız 3. Lige. Bir daha görmeyelim Sizi buralarda diye uğurlamıştık. Bu kadar çabuk dönmemeliydiniz.
Uzaktan görebildiğim fazla siyasete bulandı seçim zamanı Gebzespor. Yine de İlker Başkan olmadı mı zor işi Gebzenin. Yıllardır pek sahip çıkan olmadı İlker Başkan'ın haricinde. Yine iş Ona düşer. O düşürdüyse O çıkarmalı.
Sizin 4 lüde Sizinle beraber çıkan Alibeyköyde düştü. Çıkamayan Altınova zaten Bal'dan düştü. Şile Yıldız'dan gelen haberlerde hiç iç açıcı değil. Doğruysa haberler Onlarda önümüzdeki sezon düşer büyük ihtimalle. Demek ki bir sorun var.
Allah gönlüne göre verir inşallah Gebzeli dostların. Çıktığınız sezonda o kadar beklemiyordunuz çıkmayı. İnşallah yine aynısı olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2019, 18:41 

Çok erken oldu bu geçmiş olsun Gebze'ye . Bir yerinde sayma dönemi olacaksa şu konum en iyisi bence . BAL ile diğer ligler arasında çok fark var daha aşağısı epey sıkıntılı kaosa dönebilen , futbol dışı faktörlerin ağırlıkta olduğu saçma sapan yerler . Daha fazla sıkıntıya girmeden buradan kaçmak en kestirme yol . Umarım hak ettiğiniz yerlere dönersiniz , başarılar .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 02:36 

İşin içine belediye girmezse bu lanet yerdende düşeriz

Başa Dön

Mesaj Başlığı: Re: Gebzespor 2019/2020
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 14:52 

Hesap verenin olmadığı isteyenin istediği gibi davrandığı tek kulüp gebzespormudur acaba.Hesap soranında olmadığı,hesap soranlarında hesap vericilerin safında olduğu tek külüp gebzemidir.Çapsız,bağnaz,vizyonsuz bir zihniyet tarafından yanlış yürütülen transfer politikası yüzünden takım küme düştü.Hesap vermesi gereken kişi kendine has uslübüyle hesap sorma makamına geçti.Ben gebzespor için neler yaptım neler, ne fedakarlıklar yaptımla başlayan cümleler,sonrasında ihaleyi futbolcu grubuna paslayıp yeniden kahraman ilan edildi.

Abbas sır ve Abbas sır yanlıları takımın bulunduğu durumu öyle güzel perdeledilerki tepkiler cılız kaldı.50 bin tane hata yaptı lakin o suçu topçulara attı sıyrıldı.Ben bilirim, bilmiş tavrı ile önce transfer sürecinde, sonra hoca seçimlerinde takımın içine etti onu da geçtik haftalarca mağlub oynayan yüzsüz alaatini takımın başında tutarak işin suyunu çıkardı.Lafa senin bilmediğin şeyler var diye başlarlar,para sıkıntısı var derler.Süreci yönetmiyosan o zaman çekil bırak git.Nedir bu ısrar sen olmasan olmazmı en kötü onuruyla düşerdi bu takım alt yapı hocasıyla düşerdi,alt yapıdan gelen çocuklarla düşerdi.Abbas sır olmasymış yönetim olmazmış bu kadar mı aciz gebze.Kulübe 50 bi tane rezillik bulaştırdı takımı adnan köşkerin oyuncağı etti,sermayenin kapısından çıkmadı.

Abbas sır ve yanlıları olmasa bunların hiçbiri olmucaktı ; çanakkale dardanel gibi süper amatöre düş,zeytin gibi beykoz gibi ol lakin onurunla düş.Vizyonsuz çapsız bağnaz idarecileri eline oyuncak olmasaydı bari kulüp.Güven çağlayan adlı gazteci yazı yazıyo iysan ediyo umutlanıyosun ; Yusuf başkanı istifaya çağıranlar diye yazıya başlıyor,hesap verin diyor,yanlışları sıralıyor,bekliyosun ki abbas sır ve yandaşları çıkacak biz yaptık hata bizde diyecek bütün işin buraya gelmesine biz neden olduk deyip bu işleri bırakcaklar erdemli bi davranışta buluncaklar,nerde kardeşim nerde....Üstüne birde güvenin yazısı altında beyler goy goy yapıyor mistan aşağı mistan yukarı yazıklar olsun.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 15:30 

Abbas sıra ve taraftara ayrı başlık açmak lazım....Abbas sır sosyal medyada bir yazıya cevaben icralık falan oldum demiş, gebzespor için binbir türlü fedakarlık yaptım demiş.Abbas sırın burdaki yanlıları,abbasın hipnozuna tutulanlar,abbas sıra sorsun gebzesporun sana dolaylı yoldan kazandırdıkları varmı ?Gebzespor sayesinde, gebze de spor piyasısında kamuoyunda bilinirliği arttı.Abbas sırın yandaşları abbasa sorsun gebzespordan önce neyin vardı gebzespordan sonra neyin var.Bana icraa geldi ajitesi ile kamuoyuna mesajlar veren abbas sırı,hayret ediyorum sosyal medyada ateşli ateşli savunuyolar

Abbas sırın burdaki yanlıları abbas sıra sorsun petrolcü şevkinin dizinin dibindeyken şimdiki ekonomik gücün, bu kadarmıydı.Bir zamanlar adı parksan olan şimdi belde aş olan cadde otopraklarını işletmesi sana ve ortaklarına gebzespor sayesinde verilmedimi ? seni kim ne tandırki sana kim ne verirdi abbas sır.Abbas sır yanlıları, abbasa söyleyin nankörlük etmesin.Gebzespor sayesindeki kazanımları;varsa verdiklerini geçer.Yazmakla bitmezz abbas sır kulübün kasasından aldı diye kimse söyleyemez lakin gebzespor kulübünün abbasa kazandırdıkları maddi manevi ortadadır.Gebzespor için verdiklerini söyleyen abbas yıllardır kulübün çilesini çekiyorum diyen abbas karşılğını şu ve ya bu şekilde almıştır.

Kulübün yıllardır çilesini çeken tribüncülerin ; senin gibi altında arabası yok,evi yok,gaztesi yok,işi yok gücü yok.Gebzespor için fedakarlık yaptında boşuna yapmadın.Nankörlük etmeesin ; abbas sır yanlıları abbası ateşli ateşli savunanlar bunları çok iyi bilir.Abbas sır gebzenin kronik sorunu oldu,abbas sır gibi vizyonu olmayan küçük olsun benim olsun zihniyeti yüzünden gebze yerinde saydı.Bin defa sermayenin kapısana dayandı,bin defa adnan kapısına dayandı ; gebzesporun kapsına adnan köşker gelecek sermaye gelecekken abbas sır kulübü götürdü aleme rezil etti.Kimsede yeter lan yeter diyemedi yazıklar olsun senin zihniyetine sana destek verenlere seninle yol yürüyenlere,sana yol verenlere.Ortaya akıl koycak,düşünce,fikir koyacak üst düzey isimler kulübe hakim olsun derken aksine böyle şahıslara kulüp kalıyor.

Çıkmaz mı üst düzey isimler kulübün etrafı temizlense.Adeta vesayet odağı olarak kulübün üstüne çökenler şöyle geri dursanız çıkmaz mı birileri.Uzaklaşsanız gebzesporun etrafında 5 sene bakalım kulüb nereye evriliyor.Şampiyon yapmış başkanı bile bezdiren ve onun üzerinden gebzeye mesaj veren ürküten,rahat bırakın şu kulübü.Cefa çekiyolar mış çekmeyin,şu kadar yol gidyolarmış gitmeyin,kendilerini bu işe adamışlar adamayın.Cefa,fedakarlık,adanmışlık maç kazandırmıyor ; fizana gitsen ne olur.Doğru yönetici,doğru hoca,doğru oyuncu yoksa.
Yeni isimler yeni yönetciler olsa ; olmasın süper lig , üst ligler onurumuzla,kimseye minnet etmeden...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2019, 22:13 

Bizim kulupten bu kafayla birsey olmaz..
Hangi kafayla herseyi herkesi elestiren...kimseyi begenmeyen bu kafayla birsey olmaz...

20 trilyon para harcayan ilker cakir da elestiriliyo...
Sampiyon yapan yusuf ozturkte elestiriliyo...

Ligin bitmesine 2 hafta kala sosyal medya uzerinden bi kampanya yapildi...

Takim kaptani oguz basaranin hesabi paylasildi...

Tribunculerin topladigi para 800 tl...

Para yollayan kisi sayisi 20...

Futbol parayla donuyo... Yok batmana gittik yok urfaya gittik... Yok 100 bin km yol yaptik...
Bunlar tabiki tribuncu adam icin onemli...

Ama takima katkisi 0 denecek kadar az...

Koca gebze devre arasi 200 bin lira tranalsfer yasagi var diye adam alamadi...

Maclara 10 20 lira bilet parasi verince herkes isyanda...

Yahu hani bu takim bizimdi...

Bu takim bizim falan degil... Kimin parasi varsa kimin mevkisi varsa bu takim onun...

O insanlarda nasil yonetirse oyle oluyo kulubun sonu...

Taraftar kimseye bok atma haddine sahip degil...

Gebzespor olunca herkes kafasini kuma gomuyo... Ama 3 istanbul takiminin maclarina 200 lira bilet 200 lira masraf bi ton para harciyo herkes...

Once kulup halka inecek... Bi altyapisi olacakki baskan olan yonetici olan ona gore davranacak...

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 00:24 

Halen kızgınım moralim bozuk 5 yıl cefa çek zorla ite kaka çık.çıktığın sene küme düş zoru başararak.herkes suçlu önemli olan ders çıkarmak sevdamız zaten liglere değil olmadıda.yıllardır alt liglerdeyiz bizim kadar kimse cefa çekmemiştir.millet şampiyonluklara oynar stadı doldur Playoff oynar deplasman yapar biz küme düşerken bile stad doluyorsa ne mutlu bize.iyikide Gebzesporluyum diyorum herşeyiyle.Herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 02:58 

Bazen çok sevmek zarar veriyor. Tıpkı bizim verdiğimiz zarar gibi. Şehirde milliyetçilik duygusu yok böyle bi duyguda olmayınca camia olamıyorsun olamayıncada kimse kimseye hesap sormuyor 3 gün sonra unutuluyor herşey.Bu işleri düzeltmek paraylada olmuyor olsa Çakır'ın verdiği paralarla düzelirdi.Bu kulüp nasıl düzlüğe çıkacak bilmiyorum ama AdanZye bütün zihniyet değişmeli.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 03:14 

Taraftar yönetim arası abi kardeşlik ilişkiliyi kesmediği sürece süper amatöre kadar yol alırız isteyen istediği gibi at koşturuyor Abbas işin piri ama kendi cebine bakıyor icralık olmuş muhabbetleri boş işler elini cebine kaç sefer attı ki attığı yer kumar masaları..

Velimeşe maçından sonra düşmeyi çok istedim insan kendi takımının düşmesini istermi istedik ne yazıkki ..
Bende kendi Gebze’mizin çocuklarıyla düşmek isterdim alt yapı çocuklarla düşmek isterdim bu onursuz gurursuz topcularla değil Yusuf kalsın diğer çakallar yol alsın bi zahmet..

Aklıma takılan birşeyler var her sene olduğu gibi bu senede takım kurulabilirmi soruları geliyor aklıma koca Gebze gibi bir yerde şu klübe destek çıkacak adam gibi adam Yok ne yazıkki..

Klüpten küfürlerle yollanan eski başkan Feyzi İlhanlı bile tuzlasporda neler yapıyor neler beceriyor bir bakın..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 32 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye