Zaman: 26 Mar 2019, 14:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 626 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 59, 60, 61, 62, 63
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Aydınspor 1923 | 2018/2019
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2018, 19:18 
Kullanıcı avatarı

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. Grup’ta bir galibiyet ile 2 mağlubiyet alarak sezona kötü bir başlangıç yapan Aydınspor 1923’te kötü gidişata yönetim el koydu.
Manavgat Belediyespor yenilgisinin andından Teknik Direktör Ergun Ortakçı’nın da katıldığı olağanüstü toplantı yapan yönetim, tedbirler aldı. Ortakçı’nın verdiği rapor doğrultusunda Nazım Ortafidan ile yollar ayrılırken gördüğü kırmızı kartla cezalı duruma düşen Erol Durbakan’a para cezası kesildi. Ortakçı’nın takıma takviye talebi üzerine yönetim transfer için düğmeye bastı. Siyah beyazlı yönetim, Bergama Belediyespor’dan savunma oyuncusu Ahmet Köseoğlu ile Pazarspor’dan forvet oyuncusu Mehmet Mert Özkaptan ile temasa geçti. İki oyuncunun transferinin gerçekleşmesi an meselesi olduğu kaydedilirken yönetimin takıma bir de yabancı oyuncu takviyesi yapacağı öğrenildi.

Haber Kaynağı: KAZIM YÖRÜKCE

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2018, 19:21 
Kullanıcı avatarı

Kaleci Onur geri döndü
Aydınspor camiasında yakından bilinen ve taraftarın sevilen isimlerinden Aydınlı kaleci Onur Dinç, 3 yıl aradan sonra futbola geri döndü.
Aydın Amatör Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren takımlardan olan Karpuzlu Belediyespor, transfer sezonunun kapanmasına sayılı günler kala kadrosuna önemli bir takviye yaptı. Kırmızı lacivertli ekip, bir dönem Aydınspor, Aydınspor 1923 ve Çine Madranspor’da profesyonel olarak forma giyen tecrübeli kaleci Onur Dinç ile anlaşma sağladı. 29 yaşındaki kaleci Onur Dinç, yeni sezonda Karpuzlu Belediyespor’un kalesini koruyacak. Futbol hayatına Sağlıkspor’da başlayan ve ardından Aydınspor’a transfer olmasının ardından profesyonel futbol kariyerine de burada devam eden Onur Dinç, ardından Aydınspor 1923 ve Çine Madranspor gibi takımlarda forma giydi. 2015’te Çine Madranspor ile sözleşmesini karşılıklı fesih eden Dinç, 3 yıl aradan sonra futbola tekrar geri döndü. Tecrübeli eldiven, Karpuzlu Belediyespor ile şampiyonluk sevinci yaşamak için mücadele edecek.

Haber Kaynağı: KAMİL KAZANKAYA

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2018, 19:22 
Kullanıcı avatarı

Efe’de sıkı yönetim
Alınan kötü sonuçların ardından Aydınspor 1923’te sıkı yönetim ilan edildi.

Yönetim, Teknik Direktör Ergun Ortakçı ve futbolcuları daha dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan ancak 3 maçta aldığı 1 galibiyetle beklentilerin altında kalan Aydınspor 1923’te yönetim tedbir aldı. Manavgat maçının ardından izinlerin iptal edildiği siyah beyazlılarda Başkan Hüsamettin Artan ve kurmayları, tesislerde olağan üstü toplantı gerçekleştirdi. Yaklaşık 5 saat süren toplantıda Teknik Direktör Ergun Ortakçı, yönetime rapor sundu.
NAZIM’LA YOLLAR AYRILDI
Futbolcuların uyarılmasını isteyen yönetim, gördüğü gereksiz kartlar nedeniyle oyundan atılan stoper Erol Durbakan’a para cezası uyguladı. Takıma fayda sağlamadığı düşünülen Nazım ile de yolların ayrıldığı öğrenildi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2018, 19:24 
Kullanıcı avatarı

Ortakçı; “Toparlanacağız”
Manavgat mağlubiyetinin ardından morallerin bozuk olduğu Aydınspor 1923’te Teknik Direktör Ergun Ortakçı, 3 haftadır şanssız olduklarını belirterek Kale Belediyespor maçıyla lige yeniden başlayacaklarını söyledi.

Manavgat Belediyespor mağlubiyetinin ardından Aydınspor 1923 Teknik Direktörü Ergun Ortakçı açıklamalarda bulundu. Forvet eksikliğini yaşamalarına rağmen iyi mücadele ettiklerini belirten Ortakçı, 3 maçta 2 mağlubiyetin kendilerine yakışmadığını söyledi.
“DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ”
Eksiklerin tamamlanmasıyla ligin Kale Belediyespor maçında kendileri açısından yeniden başlayacağını belirten Ortakçı, “Tam kadro olarak çıkacağımıza inandığım bu maçtan itibaren Aydınspor 1923’ün yükselişe geçeceğine inanıyorum. Hakkı Tosun, Okan Tirgil, yeni transferlerimiz Ramazan ve Hacı İbrahim’inde takıma katılmasıyla daha güçlü olacağız” dedi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eki 2018, 11:45 
Kullanıcı avatarı

Her zaman vardık Hep yanındaydık
Denizli’ye gidiyoruz ...
Pazar günü oynanacak olan kale Belediyespor - AYDINSPORUMUZ maçına otobüslerimiz ücretsiz bey cami önünden 11.30 da kalkacaktır. İsim yazdırmak mecburidir .
İrtibat SABRİ ARSLANOĞLU 0507-178-70-32
Çekilen Cefalar
Gidilen yollar
Hep senin uğruna

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2018, 17:26 

Ben hayatım boyunca böyle bir maç izlemedim efsane bir geri dönüş oldu

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 626 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 59, 60, 61, 62, 63

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: aero, Alexa [Bot], asigo61, Bing [Bot], Emre, EmreFR, fanatizm16, Gerrard87, GolanTepeleri, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Moskov1925, Nizam, ozgurr

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye