Zaman: 04 Nis 2020, 21:19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 29 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Bölgesel Amatör Lig 4. Grup
MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2016, 10:34 

Orta ve Doğu Karadeniz Bölümünden amatör kovalayan arkadaşlar şehrimizin, ilçemizin takımlarını bu başlık altında konuşalım.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Bölgesel Amatör Lig 4. Grup
MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2016, 04:32 

Fatsa Sampiyon

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2016, 22:15 

Görele, Bulancak, Amasya, Fatsa bu takımlardan biri çıksın isterim. Güzelorduspor lider şu anda Türkiye Kupası macerası Amasya'yı biraz yıpratacak gibi. Normalde ligin açık ara favorisiydi.
Bizim takımlardan Bulancakspor'dan beklentim vardı geç de olsa kendilerine geldiler. Erdem Çöten güzel işler yapacaktır. Görelespor şimdilik gayet iyi gidiyor, Çarsamba macında 2 penalti kacirdilar, Fatsa macinda da haksiz penaltiyla yenildiler, 3 sezondur büyük paralar harcamadan çok güzel işler yapıyorlar. Kulüp çok iyi yönetiliyor bence.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Kas 2016, 13:25 

Dün Bulancak-Fatsa maçındaydım. Bulancak`ın asıl stadı bakımda olduğu için maç ek sahada oynandı. Bulancak ilk yarı 5-6 tane net pozisyondan yararlanamadı. İkinci yarı Fatsa daha baskındı, en ilginç tarafı Fatsa 10 kişi kaldıktan sonra daha da baskı yapmaya başladı. Bulancak penaltı golüyle 10 kişilik rakibi karşısında zor bela bir puan aldı.

Tribünler tıklım tıklım doluydu, polisler taraftarları stadyumun içinde aradı dün böyle bir şeye de ilk kez şahit oldum :) Deplasman yasağı olduğu için Fatsalılar yoktu gizliden maça gelen 10 kişilik bir grup Fatsa`nın golünden sonra kendilerini ele verdiler daha sonra Bulancaklılar o tarafa hücum edince polisler sayesinde kurtuldular. Maçtan sonra Fatsa`nın takım otobüsü taşlanmış sanırım. Yalnız Fatsa`nın 3 numaralı oyuncusu durduk yere tribünleri tahrik etti. Ortam gayet sakindi maçta. Ne olduysa ondan sonra oldu.

Bu ligdeki rekabet çok güzel ancak bu kadar takım içinden sadece birincinin çıkabilmesi şanssızlık. En azından ikinci sıradaki takıma da play-off şansı falan verilmeli. Şu anda bu ligde 6 tane şampiyonluk adayı var ve bu takımlardan sadece biri çıkacak. Diğer takımların emeğine yazık.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2016, 22:07 

Görelespor:2 Güzelorduspor:1 Güzelordu ilk mağlubiyetini almış oldu. Müthişsin Görele...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Ara 2016, 20:24 
Kullanıcı avatarı

Yaşadığım şehri temsilen Ayancık var. Birkaç kere maçlarını izledim. Düşmezler ama zirve yarışına da dahil olamazlar. İnşallah gelecek sezon yeniden Sinopspor ile temsil edileceğiz. Her ne kadar zor olsa da gruptan çıkmasını umduğum takım ise Çarşambaspor'dur. Ancak grupta önceki senelerde yaşanan heyecan yok. Tatsız, tuzsuz geçiyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2016, 15:54 

Heyecan güzel aslında. Heyecanı düşüren şey Güzelorduspor`un birileri tarafından kollanması. Güzelordu maçlarında nedense hep hakem hataları oluyor. Bu takımı bir şekilde çıkaracaklar gibi.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2016, 17:05 
Kullanıcı avatarı

şöyle geçerken bir uğrayayım dedim, uzun zamandır yazmamıştım..

bu hafta ligin ilk yarısının son haftası ve şüphesiz ki en iyi maç Bulancaksporumuz ile Yeni Amasya karşılaşması olacak.
Beraberlik biraz ağır bassa bile iki takımda 1'er defa mağlup oldu.
Yenemiyorsan yenilme mantalitesiyle sahaya çıkacak olan ekibimiz inşallah ters düz bi gol atarda 1-0 olsun bizim olsunla sahadan ayrılırız..

bu arada ligin en fazla gol atan takımıyız ve şu anki tabloda golcümüz Emre Çağlar gol krallığında lider. Daha ne olsun.
kaymaklı patar kadayıfı gibi bi hafta tadına doymak lazım. :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2016, 20:07 
Kullanıcı avatarı

Ayancık siyasiler tarafından kollanmasına rağmen bir halt yiyemiyor ki buraya da pek helal yollardan gelmediler. Sinopspor'un hakkı gaspedildi. Gönül ister ki Samsun'dan bir takım şampiyon olsun ama o da zor görünüyor. Ordusporlu arkadaşlardan duyduklarımız sebebiyle Güzelordu'nun da bir an evvel yok olmasını temenni ediyorum. Şehir takımı falan ama Amasya'yı da sempatik bulmuyorum. Benim için Bulancak'ın çıkması onlardan yeğdir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2017, 19:04 

guzelordu fatsada kazanıp puan farkını 4 yaptı. guzelordu 32 fatsa 28 amasya 26 carsamba 24 puanla zirve kovalıyor. bitime 12 hafta var

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 29 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, lacivert1940, mmcg, mucohan, Semt1928, shinamira, terso

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye