Zaman: 28 Kas 2021, 08:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 740 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 74  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2021, 23:42 

viyadük yazdı:
Yinemi aynı terhane ya !
Arma aynı arma kurtarılacak bir durum yok.
Tff sitesinde o olaydan sonra farklı bir isim yada arma ile mücadele eden yeni bir kulüp gözükmüyor.
Aynı kulüp sicil kodu ile Aynı Göztepe faaliyetlere devam ediyor.

Yani zamanında o dönemki kanunlar yasalar çerçevesinde bir alavere dalavere yapıldı tamamda fazla zorluyorsunuz bu konuyu.
Eğer sen bu olaydan sonra farklı bir Göztepe farklı kurtarılacak bir arma görüyorsan göster kurtaririzda ben göremiyorum.

Bu olay kabul edin etmeyin tamam çok hoş olmasada çok güzel kılıfına uyduruldu bitti gitti aradan neredeyse 15 sene geçti.
Biz biraz burukluk taşıyacağız bu konuda herzaman ama artık önümüze bakmak durumundayız.

Sizde artık başka bir şeyle gelin be ağa 15 senedir aynı muhabbet sıktı.

Neyse konuyu fazla bolmeyeyim,sadece biraz takılalım dedik.
Başarılar yinede kolay gelsin.

Sen bi aşağıdaki linke tıkla önce. Bir oku bakalım neler yazıyor

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=250&ftxtID=4371

Şimdi hala eskiden tuttuğun takımla aynı takımı tuttuğunu düşünüyorsan, ortada kurtaracak bir şey göremiyorsan, bir arkadaşın dediği gibi suratına tükürsek Allah bereket versin diyecek bir adamsın

Hadi şimdi git ait olduğun başlığa dön burada gereksiz yer işgal etme

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2021, 00:20 

Bak diyorumki son mesaj bu konu uzamasın ama sonra cevap hakkı verecek birseyler yazıyorsunuz.
Kardeş 15 senedir bu linki veriyorsunuz bizdende herkes aynı şeyleri söylüyor yıllardır artık çok sıktı.
Verdiğin link 2008 tarihli bu doğru ama tff diğer kağıt üstü teknik detayları sitesinden ayrıntısini vermiyor.
Hatta belli bir süre iki takım arşivleri tff sitesinde yer değiştiriyor,bunuda herkes biliyor.
İşin bu tarafı bizim içinde rahatsız edici kabul etmiyoruz diyecek birsey yok.
Ama sonradan olan diğer teknik detaylar iki şirketin birleştirilmesi sonra diğer şirketin kendini fesih etmesi vs. Tff nin sitesinden duyulmuyor gerek yok çünkü teferruat uzun hikaye.
Şu an güncel durumda tff nin resmi kayitlarinda bu 2008 den önceki sicil kodu ile Aynı kulüp olarak faaliyetlerine devam ediyor gözüküyor.
Tff nin diyorum resmi kayitlarinda 2 Türkiye kupası almış takım görünen Göztepe şuanki Göztepe.
Diğer değer gören takip edilen arşivlerde de bu böyle bu sezon 30. kez süper ligte mücadele edecek kulüp olarak gözükmekte.
Mesela bu olaydan sonra 5. kez süper ligte mücadele edeceğiz ben hiç bir yerde 5. kez mücadele eden yeni bir Göztepe yada Göztepe (Aliağa) yada Türkiye kupası sahibi Aliağa görmedim.
Sizin dediğiniz armayı,ismini değiştiren ve geçmişine kilit vuran kulüpler mağlum saymayayim şimdi ki bir çoğu bizlede makara yapanlardi.
Yeminle bu son olsun birdaha ben yazmak gerçekten istemiyorum.
Bak bugün bayram,hepinize iyi bayramlar...

En son viyadük tarafından 20 Tem 2021, 02:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2021, 00:53 

Karşıyaka ile ilgili haberleri okumaya giriyorum,zaten bu ligin tek okunacak başlık takımı da neyse gene aynı Göztepe Aliağa muhabbetleri.adamların başlığını rahat bırakın ya.başlığı karıştıran 31.sayfadaki yorumundan dolayı viyadük isimli kullanıcı.gene aynı konular.Allah için ben bunları yıllardır okuyorum,adamları rahat bırakın dediğim gibi.Karşıyaka ile ilgili haberleri okumak istiyorum,bu konuları değil. :?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2021, 11:12 

Rammstein35 yazdı:
Daha 15 gün önce sirketlesmek isteyip de sirketlesemeyen siz değil misiniz? Hâlâ satma- satılma- dernek muhabbeti komik oluyor. Manchester City, Liverpool, United , Roma her sene satılıyor. Samsunspor, Adana Demirspor daha yeni satıldı, onlar da bu forumda yıllarca bize laf atıyorlardı. :)

Aliağa geyiğine gelince: bunu yapan da ilk biz değiliz. Bizden önce 2005te Kayserispor ve Erciyesspor yapmıştı. ( http://m.radikal.com.tr/spor/kayserili_ ... igi-716316 )
Bizden sonra da birçok takım daha beterini yaptı, en son da Bucaspor yaptı. Onlar da yıllarca laf atıyorlardı bize. Siz de amatöre düşünce sizi de göreceğiz. Düşmez kalkmaz bir Allah. Ayrıca bu durum sizi ne ilgilendirir? Bu bizle Aliağa arasında. Bu bir şike de değil, üçüncü takımları etkileyen bir şey yok. Ama üçüncü takımları etkileyen bir maç hatırlıyorum: KSK - Gaziantep bb (2012). Bu maç gayet de Giresunspor u etkiliyordu. Benzer bir maç daha: Altay - Sakaryaspor (2009). Altaylılar ve Sakaryalılar bu maçı iyi hatırlar...
Dernek üzerindeki borçlar ne alemde hocam? Borcu takıp, bambaşka bir kulüp üzerinden devam ediyorsunuz hayatınıza, ha bide lig atlayarak. Bu iş bu haliyle ömür boyu kalır üzerinizde. Anca Kayseri'yi falan örnek gösterin. Kayseri o işi yaparken aynı hulleyi çok daha farklı bir ortamda yaptı bu arada. Yaşımız yetmese yiyeceğiz. Borcu takıp, derneği oralarda bırakıp bambaşka bir kulüple yola devam ediyorsunuz. Gerçekten enteresan ya bide aklanmaya çalışılıyor şu durum.

Bırakın da kendi işimizi konuşalım ya harbiden gına geldi

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2021, 12:35 
Kullanıcı avatarı

Bildiğim kadarıyla Doğukan ayrılmak istiyordu.Aradigi şartları bir baska kulüpte bulamamış olsa gerek menajeri tekrar Karşıyaka ile anlaşma yolunu arıyormuş.
Elbette profesyonel oyuncu , en iyi şartları elde edebileceği kulübe gidecek, bu gayet doğal.
Ama olmadı geri döneyim olmamalı. Bu zihniyetteki oyuncuların faydadan çok zararı olacağını düşünüyorum.
Madem ayrılmak istedin o halde yolun açık olsun denmeli.
Dördüncü ligdeyiz fakat burası Karşıyaka...Bu gibi şeyler değişmeli artık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2021, 12:51 
Kullanıcı avatarı

Mustafa aşan dahil kimse vazgeçilmez değil umarım hepsi gider

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2021, 13:01 

aradığı şartları başka yerde nasıl bulamamış olabilir. galibiyet primlerini iptal ediyorsun. takımın starını 50 bin liraya oynatıyorsun. he ya burası Karşıyaka.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2021, 13:11 
Kullanıcı avatarı

Onur78 yazdı:
aradığı şartları başka yerde nasıl bulamamış olabilir. galibiyet primlerini iptal ediyorsun. takımın starını 50 bin liraya oynatıyorsun. he ya burası Karşıyaka.

Doğukan bizden senelik 50 bin mi alıyor, yoksa aylığa böldüğümüz demi 50 bin alıyor. Bilmediğimden soruyorum 3. lig de olsa senelik 400 500 binden aşşağı oynayan topçu kalmadı diye biliyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2021, 13:29 
Kullanıcı avatarı

Transfermarkta benzeyen bir sitede 25 bin euro diye gormustum gecen yil. Bu kurla 250 bin lira yapiyor ki bence makul lige ve oynanan topa göre. Kaptana falan bi tik fazla veriliyodur heralde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2021, 13:38 

Doğukan 50 bin falan almıyor. Kaptan ile 3. Ligin en yüksek maaşlarını alıyorlar. Kulüpten alacağı olsa zaten bir dk durmaz sözleşmeyi fesheder. Geçen sene sadece topunu oynasaydı, istediği transferini yapardı. 2 yıl daha sözleşmesi var, kolaylık sağlanmaması taraftarıyım.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 740 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 74  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], birkarasevda, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye