Zaman: 27 Kas 2021, 21:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 740 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 74  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2021, 10:04 
Kullanıcı avatarı

Yeşil-kırmızılılar, geçmiş dönemlerde forma giyen kaleci Necati Yılmaz dosyasını kapattı. Kaf-Kaf'ta yıldızı parlayan kalecinin büyük bir fedakarlık örneği gösterdiği bildirildi, 2010-2012 yıllarından kalan alacaklarından yüzde 60'a kadar indirim yaparak yönetimle el sıkıştı. Formasını gururla giydiği Karşıyaka için elinden gelen fedakarlığı yaptığını belirten Necati Yılmaz, "Yıllar sonra kulüpten bir başkan benimle oturup alacaklarım hakkında konuştu. Bu bile beni çok mutlu etti. Kulübümüzü ayağa kaldırmak için ben de üzerime düşen her şeyi yaptığıma inanıyorum. Yetiştiğim ekmeğini yediğim armanın en kısa sürede şahlanmasını canı gönülden istiyorum" dedi.

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, "Kulübümüze önemli hizmetler veren Necati ile anlaştık ve dosyasını kapattık. Necati alkışı hak edecek bir fedakarlık yaptı. El sıkıştığımız 4-5 isim daha var. Dönemsel olarak transfer yasağını kaldırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni teknik direktörümüzle de en kısa sürede anlaşacağız" şeklinde konuştu. Öte yandan yönetim, transfer yasağını kaldırmak için alacaklılara yüzde 25'ini ödeyerek muhafakatname imza alıyor ya da yüzde 50 indirim yapanların dosyasını tamamen kapatıyor. Kalan dosyalarla ilgili yönetim pazarlıklarını sürdürüyor.

Yeşil-kırmızılılarda Aykut Kıratlı, Mehmet Eren Boyraz, Mehmet Yiğit, Onur Okan ve Rıdvan Şimşek, transfer yasağını açmak için yönetime imza verdi. Kaf-Kaf'ta 2014-2015 sezonunda yedek kaleci olarak görev yapan Aykut, 2015-2016'nın ilk yarısında oynadıktan sonra futbolu bırakan Mehmet Eren ve 2013-2015 yılları arasında forma giyen Mehmet Yiğit, alacaklarının yüzde 50'si karşılığında kulüple aralarındaki dava dosyasını tamamen kapattı.

Kaf-Kaf'ta 2014-2015 sezonunda görev alan Onur Okan ve 2013-2015 yılları arasında altyapısından yetiştiği kulübüne dönen Rıdvan, alacaklarının yüzde 25'inin ödenmesi şartıyla yeşil-kırmızılılara tek dönemliğine muvafakatname verdi. Toplam 96 eski futbolcu, antrenör ve takım çalışanına kesinleşmiş borcu bulunan, 6 futbolcuyla olan dava süreci ise devam eden Karşıyaka'da yönetim yasağı kaldırmak için pazarlıkları sürdürecek. Transfer yasağının ay sonuna kadar kaldırılıp altyapı oyuncularının kaldığı kadronun ilk etapta 2'nci Lig'e dönüş hedefiyle takviye edilmesi planlanıyor.

10 sene olmuş arkadaş dile kolay koca 10 yıl ayıp gerçekten. Euro 2 lira civari biseydir heralde. Hadi Necatinin gonul bagi var 1. lig icin bile cogu mac yedek mütevazı kadro elemaniydi vs. O dönem superlige ciksak oturtabilirmiydik mali disiplini hic sanmiyorum. Yine fantazi kadrolar kurup kaşar topçulara milyonlar yedirsek simdi faizi haric 5 kati para ederdi. Kızan olabilir ama ben Allah korumus demekten alamiyorum kendimi.

Edit:Teknik Direktör icin Erman Güraçarla anlasmaya yakiniz demis fanatik...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En son rapsodi tarafından 11 Tem 2021, 10:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2021, 10:31 

anlık kaç kombine satıldı merak ediyorum. stadyum için proje bellimi? umarım teknik direktör konudunda nokta atışı yaparız. başarıya aç hırslı bir kişi gerek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2021, 16:03 
Kullanıcı avatarı

Yine eroksporla ayni gruba dusmusuz tesadüf sinirlarini zorluyor bu is. Ayni zamanda hem bu ligde olabilecek en kaliteli camialar hemde en zorlariyla ayni gruptayiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2021, 16:06 
Kullanıcı avatarı

-Orduspor
-Fethiye
-İçel İdman Yurdu
-Kırıkkale
-Mardin
-Ağrı
-Gümüşhane
-Of
-Karabük
-Modafen
-Erokspor
-Tepecik
-Edirne
-Derince
-Çankaya
-Ceyhan
- Karaköprü

Kafadan 6-7 takım var liderliğe oynayacak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2021, 16:24 
Kullanıcı avatarı

Göz boyama transferleri olacaksa şu gruptan çıkmamız mümkün değil. Çatır çatır transfer yapılması gerek.

Edit : şöyle bir tekrar baktım da cidden sağlam transferler gelmezse küme bile düşülür bu gruptan. 1-2 takviye bizi kurtarır moduna girilmesin.

En son Bambochad tarafından 12 Tem 2021, 16:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2021, 16:27 
Kullanıcı avatarı

1. grubun güzelliğine bak yine düştüğümüz gruba bak.
Vallahi umutsuzum, seneye inşallah diyelim

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2021, 17:22 

Yine mi Erok gelmiş gruba, ne çektin be Karşıyaka :D

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2021, 19:50 

Alev emojilerini artık futbolda görmek istiyoruz anlatamadık mı derdimizi ! Bunca şey yaşandı yinemi boşlanıyor buraları. Kaldırın artık hızlıca teknik adamıda getirin kadroyu kendisi kursun. Cüneyt Biçer bu işi en iyi şekilde yapacak isim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2021, 21:13 
Kullanıcı avatarı

Çok merak ediyorum kaç tane kombine satıp yasağı kaldırıp üstüne iddialı bi takım kurup bu seneki ölüm grubundan çıkabilicez. Şirketleşmeyi hiç ettiler içim yanıyo içim yazık olmaz inşallah

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2021, 08:22 
Kullanıcı avatarı

Onur Türk de dün tesislere gelerek tüm alacaklarından feragat etmiş. Belki bir adım atılmış olsa daha önceden de bunu yapardı. Bu konularla hiç işi olmayan birisi kendisi. Umarım hayırlısı olur, en kısa sürede yasak kalkar. Grup çok zor olmuş bu sene gerçekten.

Sallandık Yıkılmadık #1966

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 740 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 74  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Aretias, Bing [Bot], Cavani17, cepni, cotanak, devrimciTS, Elessar, Gelivera, ginola, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, Hydrozn, ilrimed, Khanfer, küçükçekmeceli, Lusage, May17, mmcg, musti07, Ressambob, TottiReiz, VioBJK, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye