Zaman: 27 Kas 2021, 21:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 740 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 74  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 09:31 
Kullanıcı avatarı

Çarşı sonunda kendine yakışan açıklamayı yapıp iki başkanada gerekli mesafeye koyup faydalı olacağını düşündüğü adayı destekleyeceğini ilan etmiş.Olması gereken tam olarak buydu çok sevindim okuyunca.

Şimdi iki tarafında bir bahanesi kalmadı.Çıkacaklar er meydanına projelerini anlatacaklar ve bizde doğru olanı seçip yolumuza devam edeceğiz.

Yapılması gereken tek şey kongre sonuçlanana kadar mevcut yönetimin gelecek adına hiç bir adım atmaması.Eğer oyuncularla sözleşme yenileme gibi bir olaya giderlerse çok sevimsiz şeyler olabilir.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 10:22 
Kullanıcı avatarı

Güç savaşlarının kazananı belli olmuş anlaşılan veya arka planda gerekli yakınlaşma sağlanmış olabilir bundan sonra tüm bu yaşananları sıvama vakti olacak herhalde.

Yukarıda iki güzel noktaya değinilmiş. Biri dernek başkanının değişmesi gerektiği. Diğeri ise mevcut yönetimin seçim sonuçlanana kadar sporcular ile sözleşme yenilememesi gerektiği.

Mevcut yönetimin bu dakikadan itibaren seçime gireceğini, girse bile kazanabileceğini düşünmüyorum büyük sürpriz olur. Haziran ayının ilk haftası normalleşme döneminin 2. aşamasına geçilecek ve bu tarih kongre için gayet uygun.

Aday olacaklar hızlıca yönetim kadrolarını açıklasınlar ve kulübün yeni a.ş yapısı ile ilgili tüm detayları kamuoyuna açıklasınlar. Kulüp hisseleri kimde % kaç olacak dernekte ne kadarı kalacak vs

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 10:58 

Aslında her iki taraf da salt olarak Karşıyaka’nın menfaatlerini düşünüyor olsa Turgay Başkan önderliğinde , Cenk Karace 2.başkan ve futbol şube başkanı olarak yola devam etseler kulüp için en hayırlısı olur ama EGO’ları ikisinde birleşmesine müsaade etmez.

Bu arada Cenk Karace’nin başkanlığı ne kadar istediğini bilmiyoruz. Altar abi her gün nabız yokluyor. Kulağımıza gelen ismini cismini ilk defa duyduğumuz başka bir kişinin de aday olabileceği yönünde. Yukarıda bir arkadaş yazmış bilgi kirliliği çok diye. Altar abi de Sedat Peker gibi videolarla Karşıyaka gündemini sıcak tutuyor. Hoş kendisinden de Erdal Acar itirafları beklemiyor değiliz 

Bu oluşumun cebinde 20-25 milyon temliksiz para varsa helal olsun. Ama iş pegasusta amcam çalışıyor, vodafona da tanıdık vara dönerse vay halimize.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 12:44 

T.B hem sportif olarak sıçtı hem de mali olarak daha da batırdı, yönetim kurulunda adam kalmadı. Neyin menfaati neyin önderliği ulan! Hastayım bu patetes kafalı forum lalesi yorumlarına.

Kulüp dibi görmüş,borç almış başını yürümüş. İstifa ve kongre kararı hemen şimdi. Aldıkları tokenleride kulübe hibe etsinler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 14:14 

Barbaros1912 yazdı:
T.B hem sportif olarak sıçtı hem de mali olarak daha da batırdı, yönetim kurulunda adam kalmadı. Neyin menfaati neyin önderliği ulan! Hastayım bu patetes kafalı forum lalesi yorumlarına.

Kulüp dibi görmüş,borç almış başını yürümüş. İstifa ve kongre kararı hemen şimdi. Aldıkları tokenleride kulübe hibe etsinler.

Arkadaşım kelimelerine dikkat et. Ne zamandır dikkatimi çekiyorsun, bütün yorumların fitne fesat. Karşıyaka için bir tane yapıcı yorumun yok. Allah bilir ne kongre üyesisindir ne de bir tane lisanslı ürün almışlığın vardır. Basketbol forumunda da en ufak bir olayda bütün negatifliğin ile ordasın. Sırf çene suyu çorba..

Önümüze kulübün bilançoları geldi mi , sürdürülebilir borcun ne kadar olduğunu biliyor muyuz ? Ben şahsen bilmiyorum ama sen kulübün borç batağında olduğunu söylediğine göre biliyorsun. Bunları bizimle paylaşırsan bizde sayende aydınlanmış oluruz.

Futbolda altyapı kumarı tutsaydı , oyuncular biraz omurgalı olup en azından 2.ligde olsaydık ; bugun bunları konuşuyor olurmuyduk. Yasak ile herkesin altyapı ile küçülerek büyüme hayali vardı. Şu forumda aktif yazı yazan herkesin en az 1 postu vardır ,altyapımız herşeyimiz diye.

Yönetimin hırsızlık yapıp yapmadığı dedikodulardan uzak somut delillerle illaki belli olacak. Bu konuyu bir kenara koy. Bana göre ciddi derecede eleştirilecek tek konusu Futbol şubede Gökhan Şensan krizinden sonra oraya güçlü, ismi cismi bilinen kimseyi getiremediği için futbolda ayaklar baş olup bu seneki olaylar yaşandı.

Yanlış anlama sakın ben ne Turgay’cıyım ne de Cenk’ciyim. Şahsen ikisinde transferi açabilecek kaynakları olduğunu düşünmüyorum. Hatta Cenk Karace başkan olsun belli bir süre sonra o da basketbola ağırlık verecektir. Kendisini yakından tanıyan herkes bilir.

Karşıyaka Camiasına çift adaylık fazla. Bunu Azad Yeşil , Cihan Büyükoral seçiminde yaşadık. Bugün bu noktadaysak o seçim bugünün başlangıcıdır.

O yüzden camianın büyüklerinin sesi halen çıkıyorsa maddi olarak belediye destekli güçlü bir yönetim kurulu tek çaremiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 15:27 

Barbaros1912 yazdı:

+ ilk sezonun sonunda beraber yola çıktığı yönetimdeki insanlar yanlışları görünce komple istifa etti. cenk başkanda yanlış hatırlamıyorsam 2 dönem destek verdi sonra o da bıraktı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 18:39 
Kullanıcı avatarı

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ HAMZA DAĞ GELİYOR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, bugün Karşıyaka'yı ziyaret edecek. Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde saat 18.00'de yeşil-kırmızılılarla bir araya gelecek Dağ'ın inşaatı temel aşamasında durup yıllardır yapımı beklenen Karşıyaka Stadı'yla ilgili son gelişmeleri yönetimle değerlendireceği, ardından FIBA Şampiyonlar Ligi'nde final oynayan Pınar Karşıyaka'yı kutlayıp, Türk Telekom'la oynanacak ING Basketbol Süper Ligi Play- Off çeyrek final maçını izleyeceği belirtildi.

Evet bayram gecti seyran bitti durduk yere neden geliyor bu adam. Stad isini degerlendireceklermis ... Laf ! Bu ekonomi ortaminda o demir fiyatlariyla şu durgunlukta civi bile cakilamaz. 2 seneyi gecti stada engel olan muhalefetteki isimler aday bile gösterilmeden ortadan kalkti top iktidarda ama degisen birsey yok iste maalesef.

Bu arada Cenk Karace Ak partiden Karsiyaka belediye baskan adayiydi 2009 secimlerinde %16 oy alarak Cevat Durak tarafından geçilmişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 18:52 

Büyük kücük her Karşıyakalıyı kardeşim gibi seviyorum ama şurada iki üç tane kadrolu lale hesap var hakkenten tahammül sınırlarını zorluyorsunuz. Ne zamandır dikkatini çekiyormuşum, dikkat edecekmişim. Buyur şu an hemen görüşelim birazda kulağını çekeyim.

Borç katlanmış,transfer yapamıyoruz ve 4. ligteyiz. Ne alakaysa sürdürülebilir borç ne kadar biliyormuyuz, bilanço önümüze gelmişmi yazmış. Gelse çok anlayacak eminim! 'sürdürülebilir borç'un ne demek olduğunu bilmiyor, sürdürülebilir borç, bilanço diye iki kelime öğrenmiş ...

Çarşı grubumuzda açıklama yapmış. Bütün Karşıyakalılar istifa ve kongre kararını bekliyoruz.

En son Barbaros1912 tarafından 17 May 2021, 19:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 19:07 
Kullanıcı avatarı

Belediye destekli bir yönetim kadrosu kurma fikri tamamen hayal. Belediyemiz önce kendi dağ gibi borçlarını eritsin malumunuz bir önceki dönemden borçlar kaldığı söyleniyor.

Umarım a partisi b partisi demeden kim kulübün üstüne taş koyuyor ise kapımızı açarız. Daha önceki yapılan hatalara düşersek bugünleri bile arar hale geliriz. Zaten Cenk Karace adaylıkta ciddi ve Hamza Dağ'da tam bu olayların üstüne geliyor ise muhtemelen ciddi gelişmeler olacak gibi duruyor.

Biz Karşıyaka'lıyız bizim görüşlerimiz zaten aşağı yukarı ortada. Umarım bu sefer doğru adımlar atılır yoksa 2. Erdal acar vakasını bu camia kaldıramaz herşey profesyonelce olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 23:10 

Barbaros1912 yazdı:
Büyük kücük her Karşıyakalıyı kardeşim gibi seviyorum ama şurada iki üç tane kadrolu lale hesap var hakkenten tahammül sınırlarını zorluyorsunuz. Ne zamandır dikkatini çekiyormuşum, dikkat edecekmişim. Buyur şu an hemen görüşelim birazda kulağını çekeyim.

Borç katlanmış,transfer yapamıyoruz ve 4. ligteyiz. Ne alakaysa sürdürülebilir borç ne kadar biliyormuyuz, bilanço önümüze gelmişmi yazmış. Gelse çok anlayacak eminim! 'sürdürülebilir borç'un ne demek olduğunu bilmiyor, sürdürülebilir borç, bilanço diye iki kelime öğrenmiş ...

Çarşı grubumuzda açıklama yapmış. Bütün Karşıyakalılar istifa ve kongre kararını bekliyoruz.

Ulan ampul seviyene inmeyelim diyoruz illa zorluyorsun. Sen son klavye delikanlısımısın de bakayım.

Birazcık kapasiteni zorla da benim yazdıklarıma bilgin dahilinde cevap ver. Mesela kaç tl borcumuz var , yasak için ne kadar sıcak para lazım. Borcun ne kadarı geçmişten ne kadarı suanki yönetim yapmış. Bunları biliyorsan lütfen bilgilerini bizimle paylaş.

Ha bu arada izmir smmm odası sicil numaram 9447.
Istiyorsan üyeniz bilanço nedir bilmiyor diye beni ihbar edebilirsin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 740 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 74  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], birkarasevda, fikofik, Gelivera, Google [Bot], Google Adsense [Bot], göztepelihakan, hsm35, kenzel, Khanfer, Nistelrooy, Ressambob

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye