Zaman: 14 Tem 2020, 16:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 285 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Maçı Kim Kazanır?
Anket 01 Mar 2020, 21:44 tarihinde bitecek
Kocaelispor 55%  55%  [ 22 ]
Berabere 13%  13%  [ 5 ]
Karşıyaka 33%  33%  [ 13 ]
Toplam oy : 40
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Grup 25.Hafta | Kocaelispor 3 - Karşıyaka 2
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2020, 11:08 

green41black yazdı:
Kırık yazdı:
herkes her şeyi yazmış..güzel ev sahipliğiniz için yürekten teşekkürler..artarak devam etsin karşılıklı muhabbetler..

ama attığınız 3.gol ofsayt..hatta 2.gol dahi ofsayt olabilir açısı pek yoktu tv'den de baktık, sonuç olarak gitti güzelim puanımız..umarım aramayız bunu..

yapmayın arkadaşım hangisi ofsayt Allah aşkına ?
2.GOL Resim
3.GOL Resim

evet 2.golü bu açıdan görmemiştim, temizmiş..ama 3.golde söylendiği ve benim koyduğum gibi aşırttığı anda net ofsayt..çok da önemi yok, size 2 puan geldiğinden helal-i hoş olsun..zaten sene başından beri lider gibi oynadınız hakettiniz buraları..şimdi sıra bizde, mümkünse 4-5 olarak değil de bu sene 2-3 olup ilk maçı dışarda oynayarak deneyelim bir de play-offu..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2020, 11:36 
Kullanıcı avatarı

3. Golde ofsayt kuralinda top rakipten geliyorsa ofsayt sayılmaz diyor. Bu pozisyonu çözmek hakem için çok zor. Muhtemelen top bizim adamdan çıktığında ilk ayaktan çıkarken Alihan ofsaytta değildi, ona bakmıştır.

Gökdeniz orta yaptiginda Alihan ofsayt değil. Ancak cihat topa yükseliyor. Orada kafa vuramiyor. Gerçi hamle yaptığı için ofsayt verebilirdi. Ancak sonrasında topu Ksk defansı bilinçli olarak hamle yapıyor. Sonrasında bizim adama geliyor.. kuralda top rakipten gelirse ofsayt sayılmaz diyor. Yani çok karışık pozisyon. Bunu çözecek hakem direk süper ligde maç yönetir. VAR olsa 3-4 defa izlerlerdi. Birden fazla faktör var. Zor pozisyon. Çözülmesi kolay değil.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2020, 16:53 

Çalıştığım yerde süper lig yardımcı hakemi var, şimdi pozisyonu sormaya gidiyorum ona :)

Edit; pozisyon net olarak ofsayt değil, biz de yanıldık..cenk'in topa dokunuşu ofsaytı bozuyor..attığımız golü de gösterdim onda zaten hakemle hemfikirdik, net faul dedi..2.gol de temiz, dolayısıyla haklı 3 puanınız hayırlı uğurlu olsun dostlar..ah ulan erdoğan ahh

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2020, 06:57 

Herkes gereken şeyleri söylemiş farklı yerlere değineyim. Bir gün bir deplasmanda 2-0 dan 2-2 yapıpta 90+ da gol yiyip yenilince etkilenmeyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Son 17 senedir tk dahil bütün Kocaeli deplasmanlarına geldim. 2005/06 da ligin son haftalarında iddasız maça otobüs kaldırmamıştık garajdan efeturla gelmiştim. Hiç unutmuyorum otobüs bileti 20 tl idi. O gün deniz tarafındaki kale arkadındaydık. Bir kaç sene yine aynı kale arkası ama diğer köşesine geçtik. Son 2 deplasman ise tam ters kale arkasında diye aklımda kalmış. Kısaca 4 kale arkası köşesinin üçünde maç izlemişiz. Doğrumu hatırlıyorum tamda emin değilim. Yeni stada gelirsek maşallahınız var. 100 + stat gezmişimdir ilk defa wc de tuvalet kağıdı gördüm. Yetkililere teşekkürü borç biliriz. Akustiğe gelelim ilk söylemem gereken şey üst kata geçmeniz gerektiği. Birde kendi tribününüzü çok yerden yere vuruyorsunuz bence hiç gerek yok. Sizin ölünüz bile çoğu kafa tribünle boy ölçüşür. Şuan ads ile beraber ülkede her yere çok kalabalık giden ender tribünsünüz. İç sahadaki sıkıntılar yavaş yavaş çözülür. Şuan ülkede bütün tribünler ciddi ivme kaybediyor. Nesiller değişiyor tribüncüler azalıyor. Genel bir sorun var çok takmaya gerek yok.

Son olarak 3 sene önce İstanbul’da Bostancıda bir dost meclisinde Kocaelisporlu Savaş abiyle tanıştık. Neredeyse bir günümüz beraber geçti. Şimdi biraz sıkıntıları varmış pek ortalarda görünmüyormuş. En son telefonda görüştük İzmir’deki Kocaelispor maçı öncesi çok içten samimi bir adam. Tribün aleminde o tarz adamların nesli tükeniyor kıymetini bilmek lazım. Görüşen kardeşleri dostları varsa çok selamlar. Son olarak maç öncesi görüştüğümüz Mutlu abi olsun gerek Ertuğ abi olsun hepsi çok güzel insanlar. Taso olsun Haluk abi olsun ona keza. İzmirden sonra Kocaelide de aynı samimiyeti sıcaklığı yakalamak güzel bir olay. Semtimiz semtiniz her zaman baş üstünde yeriniz var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2020, 08:43 

Saviola 1912 yazdı:
Herkes gereken şeyleri söylemiş farklı yerlere değineyim. Bir gün bir deplasmanda 2-0 dan 2-2 yapıpta 90+ da gol yiyip yenilince etkilenmeyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Son 17 senedir tk dahil bütün Kocaeli deplasmanlarına geldim. 2005/06 da ligin son haftalarında iddasız maça otobüs kaldırmamıştık garajdan efeturla gelmiştim. Hiç unutmuyorum otobüs bileti 20 tl idi. O gün deniz tarafındaki kale arkadındaydık. Bir kaç sene yine aynı kale arkası ama diğer köşesine geçtik. Son 2 deplasman ise tam ters kale arkasında diye aklımda kalmış. Kısaca 4 kale arkası köşesinin üçünde maç izlemişiz. Doğrumu hatırlıyorum tamda emin değilim. Yeni stada gelirsek maşallahınız var. 100 + stat gezmişimdir ilk defa wc de tuvalet kağıdı gördüm. Yetkililere teşekkürü borç biliriz. Akustiğe gelelim ilk söylemem gereken şey üst kata geçmeniz gerektiği. Birde kendi tribününüzü çok yerden yere vuruyorsunuz bence hiç gerek yok. Sizin ölünüz bile çoğu kafa tribünle boy ölçüşür. Şuan ads ile beraber ülkede her yere çok kalabalık giden ender tribünsünüz. İç sahadaki sıkıntılar yavaş yavaş çözülür. Şuan ülkede bütün tribünler ciddi ivme kaybediyor. Nesiller değişiyor tribüncüler azalıyor. Genel bir sorun var çok takmaya gerek yok.

Son olarak 3 sene önce İstanbul’da Bostancıda bir dost meclisinde Kocaelisporlu Savaş abiyle tanıştık. Neredeyse bir günümüz beraber geçti. Şimdi biraz sıkıntıları varmış pek ortalarda görünmüyormuş. En son telefonda görüştük İzmir’deki Kocaelispor maçı öncesi çok içten samimi bir adam. Tribün aleminde o tarz adamların nesli tükeniyor kıymetini bilmek lazım. Görüşen kardeşleri dostları varsa çok selamlar. Son olarak maç öncesi görüştüğümüz Mutlu abi olsun gerek Ertuğ abi olsun hepsi çok güzel insanlar. Taso olsun Haluk abi olsun ona keza. İzmirden sonra Kocaelide de aynı samimiyeti sıcaklığı yakalamak güzel bir olay. Semtimiz semtiniz her zaman baş üstünde yeriniz var.

Adam gibi adam Savaş ile tanışmışsın. Nadirdir böyle insanlar. Serhat kardeşimizin olayından sonra tribünden koptu gitti. İnşallah bir gün döner...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 285 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Burak1905, caGe, cozker, cubot, daynnite, egeche, Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Michy, PMB10ALTI, Spanksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye