Zaman: 15 Tem 2020, 15:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 114 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | Devre Arası Özel
MesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2019, 11:21 

Gokdeniz ismi gecen kuluplere giderse harbi yalan olur.
Benim sahsi fikrim bu seneyide onumuzdeki seneyide bizle gecirmesi lazim.
Gokdeniz gokdeniz olali daha 10 mac oldu yahu.
Ts gs basaksehir ismi gecenler yazik olur.

Fatih istekli hirsli bi cocuk evet ama yetersiz hemde cok cok yetersiz.
Yoklukta oynadi evet.
Bizden gitsin prof liglerde cok zor yer alir bence.

Ben Mert’e uzulurum gerisi tras.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2019, 11:31 

Mert Yavuzu göndermek çok büyük hata,seneye ikinci ligde kontejyan derdi yok bu cocuk her türlü yedekte olsa bekler ön libero olarak,dk 60-70 den sonra oyuna sokar rahatlatirsin orta alani,kimi alacağiz yerine hemde kontejyana takilmayan göreceğiz,

Gökdeniz işi tam komedi,imzaya yanaşmiyor sanirim direk kadro dışı bıraksın yönetim,ne oldun Gökdeniz 3-4 maç oynayinca adammi oldun koçum??

Biz sensizde yürürüz sen nereye gidersin Allah bilir...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2019, 23:21 
Kullanıcı avatarı

Mert herzaman canını dişine takarak oynadı , yarım devre , ara ara oynasa bile seneye rotasyon da yer bulur , bu çoçuğun gitmek gibi bi talebi yoksa kalmalıydı kesinlikle , Gökdeniz için belirtmiştim sözleşme uzatmıyorsa hiç gerek yok , zaten parayı verip adam alabiliyoruz yerine başka adam alınsın alt yapıya yollansın , bura ümraniyespor değil Kocaelispor herkes aklını başına alsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 00:50 
Kullanıcı avatarı

Hayrettin Albayrak'ın bugünkü yazısında Onur Öztonga'nın kalışını bir savunuşu var çok acı. Hem stoper mevkisinde seçenek olacakmış hem de sağ beke alternatif.

Ligte Stoper yokken takımda hoca Mesutu stoper oynattı kendisini tercih etmedi ne stoper alternatifinden bahsediliyor? Kupadaki Gölcük maçını izlemedi sanıyorum Hayrettin Albayrak. O maçtaki stoper performansından bir haber.

Sağ beke alternatif olacakmış. Sağ bek performansını bilmesek sağ beke iyi alternatif olacağını düşüneceğiz. Onur Öztonga varken Fatih Adıgüzel'in gönderilmesi hata değil midir? Mantıklı bir izahı yok bu durumun.

Şu yerel medyada Kocaelispor'u sahiden takip eden gerek yazılarıyla gerek fikirleriyle kentteki spor gündemini belirleyen bir gazetecimiz yok. Bir kanalda pazartesileri Kocaelispor programı yapılıyor stüdyoda 3 kişi var üçü de maçı izlememiş. Arkadaşım neyin yorumunu yapacaksın? Ya maç burda işin bu kentte spor yazarlığı ve senin kurduğun cümle şu 'ikinci yarıda ben çıktım hocam sen yorumla.' Bursaspor yerel medyasına gıpta ediyorum. İnanılmaz donanımlı adamlar Bursaspor için mükemmel analizler yapıyor. Biz de seviye yerlerde.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 05:18 
Kullanıcı avatarı

Kulüp internet sitesi açılmış. Bana bir tık kullanımı zor geldi haberler ve duyurular kısmı. Kadro kısmı yarım ve düzgün işlemiyor. Büyük ihtimalle tam bitmediği için duyurmadılar. Şimdiden emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Kamp kadrosuna alınmayan adamlar için teşekkür açıklaması da gelmedi. Önden haberle insanların gazını mı almaya çalışıyorlar anlamadım. Kampa almıyorsun, teşekkür etmiyorsun. Ama adamlar gittiğini biliyor. Garip. Gerçekten gençleri bilemeyeceğim de kulüp ve dernek Mert Yavuz'a teşekkür etmelidir. Ben mi duygusallaştırıyorum bilmiyorum ama Mert kendi isteğiyle gitmediğine inanaraktan, bu adama bu yapılmamalı diye düşünüyorum. Eğer yapıldıysa bizim güzel bir şekilde uğurlamamız gerektiğini düşünenlerdenim.

O. Öztonga kalırken Fatih'in gönderilmesi inanılmaz garip bir olay. Ama şu olay yüzünden O. Öztonga'ya bol bol çarptıranlar olmuş. Ben stoperde kendisini beğenenlerdenim. Fakat bu çocuğu yedek olarak bile düşünmezken Fatih'i göndereceğin zaman yedeği kalmayacak olan sağ bek mevkisinin Onur'la mı kapatacak hoca yoksa yine Mesut'u mu oynatacak(!). Güzel bir devre arası geçiş süreci beklerken yaşananlar kötü oldu.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 08:27 

Kulüp internet sitesi 3 yıldır öylece duruyordu bu sene Ege kardeşimiz basın sorumlusu olunca el attı düzenlemeler yaptı daha güzel hale getirir

Onur Öztongadan sağ bey olmaz altyapıda dahil hep stoper bölgesinde oynadı sağ bek oynayacak çoçuk değil Onur'u koy stoper'e iş görür ama sağ bek olmaz bir zamanlar Arda Karakurt vardı oda stoperdi sonra çoçuk başka mevkilere koydular çoçuğu bitirdiler

Doğan konusunda dün Can Vatansever bir yazı yazmış okuyanlar vardı illaki benim bir önceki sayfada anlatmak istediklerimi kendisi direkt yazmış bundan sonra umarım milletin bakış açısı ona göre olur

Gökdenizi severim temiz çoçuk ama hata yapıyor bu kulüpten bir tek Serdar'ın gidişine üzüldüm yeri ayrıydı Bursaya gidişi dokunmuştu bu kulüpten kimler geldi kimler geçti herkesin yolu açık olsun kim istiyorsa şimdi gitsin bu kafayla zaten fayda sağlamaz tribündende reaksiyon alır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 09:35 
Kullanıcı avatarı

Haftalar öncesinden duymuştum Gökdeniz'i isteyenler var diye ama 2.li veya en fazla 1.lig falandır diye tahmin yürütmüştüm çok da takılmamıştım. Dönem ortası gitmez patlama zamanı sene sonu şampiyon olup gider diyordum. Ama adı geçen takımlar Süper lig ekibi falan diyorlar ne kadar doğru emin değiliim. Tek emin olduğum konu eski hocalarından Gökdeniz'i iyi kafalıyorlar çoçukta sağlam gaza gelmiş gitme konusunda. Ne diyelim hayırlısı olsun eğer kulübe para kazandırarak gitmek istiyorsa şimdi gitsin. Sene sonu beleşe gitmesini istemem.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 12:07 

Bir gazetecinin twitine göre Gökdeniz’e takımın en çok kazananlarına yakın bir ücret teklif edilmiş ancak 2 katını talep etmiş. Bu haber doğruysa eğer bırakın satmayı falan gönderin altyapıda oynasın yarım dönem. Satsak milyon dolarlar mı verecekler 3.lig topçusuna burnu sürtsün sene sonuda nereye istiyorsa oraya gitsin. Taraftarımızın en büyük eksisi insan ilahlaştırmakta bir numara olması. Bu önceki yönetimin az şeye insanları şükür ettire ettire kazandırdığı bir özellik. Biz Gökdeniz olmadan da şampiyon oluruz ancak gün gelir Gökdenize Kocaelispor’dan başkası ekmek vermez.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 12:17 

Vay be Gökdeniz'e bak sen 1.2 milyon tl istemiş başkanın dediğine göre o parayı hayatında bir arada gördümü acaba. Bu saatten sonra kadro da tutulmadı yarar getirmez hoca da onun mevkisine transfer yaptırdı zaten göndersinler u-19 a orada takılsın. Sezon sonu da yetiştirme bedeli neyse getirsin gitsin. Ondan gelecek paranın fazlasın toplanır bu şehirde. 3-4 seneye kalmaz bölgesel amatör seviyesine iner zaten bu kafayla giderse.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:44 

Ruben_41 yazdı:
Vay be Gökdeniz'e bak sen 1.2 milyon tl istemiş başkanın dediğine göre o parayı hayatında bir arada gördümü acaba. Bu saatten sonra kadro da tutulmadı yarar getirmez hoca da onun mevkisine transfer yaptırdı zaten göndersinler u-19 a orada takılsın. Sezon sonu da yetiştirme bedeli neyse getirsin gitsin. Ondan gelecek paranın fazlasın toplanır bu şehirde. 3-4 seneye kalmaz bölgesel amatör seviyesine iner zaten bu kafayla giderse.

1.2 duyunca şok oldum şimdi okudum haberi Hüseyin başkan hemen gerekeni yapsın yazıklar olsun bu taraftar seni Gökdeniz yaptı arkanda durdu sonu böyle olmamalıydı menajeri Murat Erdoğan'da bu saatten sonra bizim stada filan girmemeli

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 114 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Burak1905, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, kirmasti16, KonyalıBalkAdm, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye