Zaman: 14 Tem 2020, 22:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 114 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | Devre Arası Özel
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2020, 17:44 

Geçen yaz yoktu bu dosyalar devre arasına doğru çıkarıp önümüze koymuşlar,enteresan bir durum.
Hacıoğlu'nun borcu kapanmış sanırım tek Bölükbaşı kalır bu durumda onun alacağı ne kadar bilmiyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2020, 20:28 
Kullanıcı avatarı

Detaylı açıklama yapmadılar daha önce. Muhtemelen öteleme yolu ile açtılar. Ben de bundan endişeleniyordum. Yani tamamen mi kapatıldı yoksa geçici mi açıldı diye. İnşallah daha fazla borç yoktur.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2020, 20:56 

Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın ne diyeyim adama haklarını ödemişiz faizlerini talep etmiş hak etmediği bir para Allah bir daha böyle insanlarla bu camiayı karşı karşıya getirmesin

Murat Hacıoğlu kan kustursa da lisanslar çıktı!

Kocaelispor’un transferin açılma sürecindeki en sancılı futbolcusu Murat Hacıoğlu yine sahneye çıktı! Kocaelispor ile davası sona eren ve güncel faiz alacaklarının tamamını talep eden Hacıoğlu’na yaklaşık 350 bin liralık faiz alacağını istedi. Kocaelispor yönetim gün boyu bu paranın temini için çalıştı.

PARA CEM PAPİLA’NIN HESABINA YATIRILDI

Murat Hacıoğlu’nun avukatı eski hakem Cem Papila aldığı talimatla hiçbir şekilde olumlu bir tavır sergilemedi. Yönetim kurulu yaptığı çalışmaların ardından yaklaşık 350 bin liralık parayı Cem Papila’nın hesabına yatırdı. Sakarya’da bulunan ve tüm işlemleri bitirerek Hacıoğlu dosyasını bekleyen Kulüp Müdürü Anıl Sarıfakioğlu çözülen dosya sonrası yeni transferlerin lisanlarını çıkardı ve isimler TFF’nin resmi internet sitesine de düştü.

SGK VE VERGİ DAİRESİNDEN “TEMİZ” KAĞITLARI DA ALINDI

Öte yandan Kocaelispor Kulübü, taksitler halinde ödediği SGK’dan ve vergi borçları ile ilgili dairelerinden “Borcu yoktur” kağıtlarını alırken, sözleşmelerini imzalayan yeni transferler ile tüm futbolcuların emeklilik ve transfer payları ile ilgili ödemelerini de yaptı. Bu arada Bülent Bölükbaşı dosyası ile ilgili de iyi niyet çerçevesinde ödemeler yapılmaya devam ederken bu dosya ile ilgili her hangi bir sorun görünmüyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2020, 21:29 

Ne bitmez çilemiz varmış bizi bu hale düşürenler hep dualarimizdasiniz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 114 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], ebo, erlikhan, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lular, nediyorduk, Süleyman7AS

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye