Zaman: 15 Ağu 2022, 02:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 110 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 21 Eki 2019, 08:45 tarihinde bitecek
Karşıyaka 48%  48%  [ 13 ]
Beraberlik 7%  7%  [ 2 ]
Kocaelispor 44%  44%  [ 12 ]
Toplam oy : 27
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 2.Grup 9.Maç | Karşıyaka 1 - Kocaelispor 0
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 09:45 

Fazla abarttık sanki bilader bu dostluk muhabbetlerini. Güzelce ağırladık ve yolladık ikinci yarıda kocaeli camiası aynısını yapar. Bizim tek kardeşimiz karagümrüktür.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 10:02 
Kullanıcı avatarı

İyi ağırlama-Kardeş muhabbeti ayrımı sosyal medyada farklı algılanıyor yani arada bir çizgi olması gerek, dışarıda her türlü iyi ağırlanma olur tribünde rakipsin.
2004'te oynanan maç öncesi de dışarıda taraftarlar birbirlerini gördüğünde atkı takası falan yapmıştı maç içinde rakiptik Karşıyaka ile aramızda olması gerektiği gibi bir seviye var.
Son yıllarda tüm camialarla aramız iyi gibi. İnternette bakıyorsun buraya deplasmana gelmemiş takım taraftarları kardeş Kocaeli yazıyor, bir bakıma iyi bir bakıma abartı. Karşıyaka'nın da geçmiş belli bizimde. Onun için bu söylemlerde bulunmak bile abes hiç öyle bir durum olduğu yok. Tabi biraz bizim takımın kötü oyunu tepkilere neden olup Karşıyaka futbolcularına yakın ilgi gösterilmiş olabilir, normaldir.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 10:50 

Kocaeli yazdı:

Duyan gören Göztepeliye gelince bizde duyduk gördük kardeş.
Süperligtesiniz bizden 4 lig yukarda oralarda bize giydirdiğinizi gördük.
O yüzden bakın dalganıza bu işi siz çıkardınız.
Allah nasip eder dediğin gibi denk geliriz elbet.

Hocam yaklaşık 30 senedir maçlara gidiyorum, hayatımda size küfür ettiğimi hatırlımıyorum.
Hatta bu mesajı okuduktan sonra bir beş on dakika düşündüm Kocaeline küfür etmiş olsam nasıl ederdim diye lugatımda öyle bir bilgi de yok. Özellikle bu platformda nedense Kocaelili arkadaşlar bir süredir her yerde bizimle ilgili gereksiz işlere giriyorlar,gerek yok.

Her iki takımada başarılar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 11:41 
Kullanıcı avatarı

kaleratsi yazdı:
Kocaeli yazdı:

Duyan gören Göztepeliye gelince bizde duyduk gördük kardeş.
Süperligtesiniz bizden 4 lig yukarda oralarda bize giydirdiğinizi gördük.
O yüzden bakın dalganıza bu işi siz çıkardınız.
Allah nasip eder dediğin gibi denk geliriz elbet.

Hocam yaklaşık 30 senedir maçlara gidiyorum, hayatımda size küfür ettiğimi hatırlımıyorum.
Hatta bu mesajı okuduktan sonra bir beş on dakika düşündüm Kocaeline küfür etmiş olsam nasıl ederdim diye lugatımda öyle bir bilgi de yok. Özellikle bu platformda nedense Kocaelili arkadaşlar bir süredir her yerde bizimle ilgili gereksiz işlere giriyorlar,gerek yok.

Her iki takımada başarılar.
Lugatında olanlar şöyle ediyorlar.

https://youtu.be/0szdkJrglrw

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 11:52 

ben Kocaelispor’u daha derli toplu bir takım olarak bekliyordum.ligde favorimdi oyunu görene kadar.şu takımı kurmak için transfer tahtasını açmak,yamulmuyorsam 14 futbolcu transfer edip varolan takımı bozmak ne bileyim.aklım almadı.
Deplasman tribünündeydim.Kocaelililer tribünlerini beğenmemiş ama o kadar içkiye ve güneşe rağmen yapılabilecek en iyisini yapmaya çalıştı tribün.
Bizim takımı ilk defa izledim bu sezon.geçen seneye göre daha rahat play offa kalırız gibi geldi geçen seneden daha iyi buldum takımı.2. ve 3.bölgede geçen seneye göre daha yaratıcıyız ama bitiricilik konusunda ön tarafta olan sorun devam ediyor.
Tribün işleri hakkında da iki kelam edelim.kabullenmek istemiyoruz ama türkiyede tribün işi bitti,tribünde mevzu işleri mantara bağladı cezalar ağır her yer kamera ulia devri bitti yani.maç öncesi,sonrası oluşan durumu çok fazla büyütmeye gerek yok herkes ismine yakışanı yapıyor bu alemde.Kocaelispor Karşıyaka için saygı duyulan nötr bakılan bir camiadır ki zaten son dönemde bizim semt kim olursa olsun uzatılan eli verilen selamı almayacak bir semt değil.maç önü dernekte verilen görüntüye bakarsakta abinin masasında da bir sandalye varmış İzmitliler için.her iki tarafında kardeşi belli hasmı belli.laçka bir kardeşlik muhabbeti yerine böyle denk gelindiğinde aynı sofralarda buluşmak en güzeli.
2 camiadan en azından 1inin bu ligden kurtulması dileğiyle.
Herkesin yolu açık olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 11:58 

Kocaeli yazdı:
Sen etmemişindir o senin özelinde bi durum.
Geçen sene içerdeki bjk maçınıza bak bakalım.
Kim kime küfür etmiş.
Bizim sizinle ne husumetimiz olacak.bjk maçında yaptıgınızın karşılığını verdik ksk maçında hepsi bu.

Videoyu ilk defa gördüm, kale arkasındaki 10-15 kişiyi örnek alarak buna karşılık vermek müthiş :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 12:54 

kaleratsi yazdı:
Kocaeli yazdı:
Sen etmemişindir o senin özelinde bi durum.
Geçen sene içerdeki bjk maçınıza bak bakalım.
Kim kime küfür etmiş.
Bizim sizinle ne husumetimiz olacak.bjk maçında yaptıgınızın karşılığını verdik ksk maçında hepsi bu.

Videoyu ilk defa gördüm, kale arkasındaki 10-15 kişiyi örnek alarak buna karşılık vermek müthiş :)

Sende rahat ol dostum, Karşıyaka ile bir maç için kulağınız çınlatılmış. Çokta büyütmeye gerek yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 17:28 
Kullanıcı avatarı

Twitterda denk geldi gördüm biri yazmış Kocaelililer Göztepeye küfretti şeklinde merak edip bu başlığı okudum video gönderilmiş bizim Kayseri maçında Sakarya diye bağırıldı hatta o kale arkasındaydım onu duydum ama 20 yıldır tribündeyim bugüne kadar Kocaeliye bir şey denildiğini bilmem Belki maça gelen Sakaryalı dostlarımız çevirmiştir hiç düşünüldü mü bu acaba? Bizim tribünde Venezuelalılara durup dururken küfür edilme şansı size edilmesiyle eşit bir muhabbetimiz yok çünkü ama dikkatimi çeken bir konu gerek sosyal medyada gerek bu forumda olsun sizin taraftan bize antipatik davranışlar var sebebini bilmiyorum o yüzden birşey yazamam bu konuda ama bunları düşününce size Gökay diye topçu vermisiz umarım 2. yarı başka takıma geçer o da sevmediğiniz camianın topçusu yakışmaz size çünkü.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 17:48 

Valla şimdi siz nasıl şaşırıyorsanız geçen sene alakamız olmayan maçta Göztepe tribününde bize küfür edilince bizde aynısı olmuştu,hatta bu forumda da durumu sorunca 2-3 tane Sakaryalı vardır onlar başlatmıştır diye geçiştirmiştiniz,etkiye tepki meselesi.

Gökay'ı geri alabilirsiniz peki Berkan Emir'i takımdan yollamak için bir girişiminiz var mı?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eki 2019, 18:15 
Kullanıcı avatarı

Gardrop yazdı:
Valla şimdi siz nasıl şaşırıyorsanız geçen sene alakamız olmayan maçta Göztepe tribününde bize küfür edilince bizde aynısı olmuştu,hatta bu forumda da durumu sorunca 2-3 tane Sakaryalı vardır onlar başlatmıştır diye geçiştirmiştiniz,etkiye tepki meselesi.

Gökay'ı geri alabilirsiniz peki Berkan Emir'i takımdan yollamak için bir girişiminiz var mı?

Neden Berkan sizden kiralık mı geldi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 110 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Nikoo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye