Zaman: 15 Eki 2019, 10:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1065 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 107  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 14:42 
Kullanıcı avatarı

Kocaelispor, dün 10 yıllık transfer yasağı esaretinden kurtulmuş ve camiada büyük sevinç yaşanmıştı. Bugün bu sevince gölge düştü. Kocaelispor’un fuar alanı içerisinde bulunan binasına hırsız girdi. Kulüp içinde kulüp muhasebecisi ve kulüp müdürüne ait olan diz üstü bilgisayarları çaldığı tespit edilen hırsızlar kayıplara karıştı. Polis konuyla ilgili soruşturma başlattı.

https://www.kocaelibarisgazetesi.com/gu ... 13507.html

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 16:25 
Kullanıcı avatarı

Tüm taraftarlar sanıyorum şu iki anlamsız transferde hem fikir:

1. Ercümenti alacaksak can emre ile neden uzattık? Bu soruyu yönetimden birine sormuştum 15 gün önce(o zamanlar öztonga transferi yok tabi.) o da Ercümenti sen bir de antrenmanlarda görsen uçuyor demişti. Ama can emre ile neden uzattık konusuna girmedi. Ercümenti Sakarya'da izlediğimde bir kornerde topu alamayışı vardı yıkıldım. Volkan Metinin boy dezavantajından dolayı içeri doldurulan her top kriz oluyordu. umuyorum bu yıl da yaşamayız.

2. Öztonga transferi. Bu en acı transfer. Kontenjan almayacaksan Kadir öge kalabilirdi.

Bekler lig seviyesinin üzerinde semih Sakarya maçının en iyilerindendi. Stoper rotasyonumuz dar buraya kontenjana takılmayan bir stoper lazım. Ayrıca Onuru sadece bek performansını biliyoruz. Stoperde ne verebilir soru işareti. Geçen yıl gölcük deplasmanında Burak Süleyman'a attırdığı gol ile stoper performansını değerlendirenler futbol izlediklerinin farkında mı?

Orta sahada alternatifimiz çok ama sefa narin-mesut-merti gözü kapalı kesecek kalitede transferler yapılmadı. Mesut un yanına sefa ile serdar ümit form durumlarına göre oynar ama sanki teknik direktör-oyuncu uyumu münasebetiyle serdar bir adam önde.

Kanatlar feridun ve Süleyman tartışmadan geçiyorum ama burda gökdenize bir şeyler söylemek istiyorum 3 yıl oldu kardeşim bir kafanı kaldır 3 kişinin arasına sürme şu topu yahu. Sakarya'daki 20 dakikada kaç top ezdi sayamadım.

10 numara pozisyonunda Talha topu alıp dönene kadar 2 adam yanında bitiveriyor. O kadar yazıldı şu sedat cengiz nasıl kaçırdık aklım almıyor. Sedat gibi lider ve golcü 10 numarayı umuyorum aramayız. Bir parantez de Galatasaray' dan gelen Mutlu'ya açmak istiyorum. Mutlu transferi sonrası bir arkadaşım aradı. Babasıyla iş arkadaşıymış Çanakkaleden. Babası beden eğitimi öğretmeni olduğundan çok üzerine düşmüş çocuğun. Altınordu'da çok iyi olduğunu hatta ordaki altyaş turnuvalarda turnuva oyuncusu seçildiğinden bahsetti. Umuyorum bu sezonki wonderkidimiz olur.

Forvet konusu zaten malum. Burda eğer bir takviye gelmezse rotasyonumuz şöyle olacak. Yakup-rıza-gökdeniz. Şu bölgeye ben bir transfer bekliyorum.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 16:47 
Kullanıcı avatarı

Herşeyi geçtim de forvete bir yedek daha alınmalıydı. Galatasaraydan kiralık gelen sanırım Talha ile rekabet edecek. Bu arada bu haftada Gökay başlar ilk 11 de, Feridun sonradan dahil olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 17:10 
Kullanıcı avatarı

konyalıbalıkadam;tespitlerinde gayet haklısın.
Şu yönden olumlu bakıyorum,transfer ötelemeyle değil tamamen açıldı yani duruma göre devre arasında da takviye yapılır.
Hüseyin başkan zaten dün topçulara garanti paradan ziyade maç başı olarak ödeme yapılması konusunda anlaşıldığını söyledi yani maddi bir kamburda olmayacak belimizde.
Şu kadroda dediğiniz gibi 2-3 aksaklık olsa da her türlü şampiyonluk yarışında girer devreye.
Transfer kapanmadan 1-2 kiralık genç daha gelse iyiydi bu tür yetenekli oyuncular kendilerini göstermek için fark yaratabiliyor.

tanergülleri yazdı:
Herşeyi geçtim de forvete bir yedek daha alınmalıydı. Galatasaraydan kiralık gelen sanırım Talha ile rekabet edecek. Bu arada bu haftada Gökay başlar ilk 11 de, Feridun sonradan dahil olur.

Galatasaray'dan gelen çocuk sol açık değil mi?Talha stoper.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 17:32 
Kullanıcı avatarı

Gardrop yazdı:
konyalıbalıkadam;tespitlerinde gayet haklısın.
Şu yönden olumlu bakıyorum,transfer ötelemeyle değil tamamen açıldı yani duruma göre devre arasında da takviye yapılır.
Hüseyin başkan zaten dün topçulara garanti paradan ziyade maç başı olarak ödeme yapılması konusunda anlaşıldığını söyledi yani maddi bir kamburda olmayacak belimizde.
Şu kadroda dediğiniz gibi 2-3 aksaklık olsa da her türlü şampiyonluk yarışında girer devreye.
Transfer kapanmadan 1-2 kiralık genç daha gelse iyiydi bu tür yetenekli oyuncular kendilerini göstermek için fark yaratabiliyor.

tanergülleri yazdı:

Galatasaray'dan gelen çocuk sol açık değil mi?Talha stoper.

Talha Mayhoş'dan söz etmiştim, ofansif ortasaha rotasyonunda kullanılacak sanırım. Stoper olan Taha Batuhan.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 19:30 
Kullanıcı avatarı

Engin Korukır'ın ne kadar boş bir teknik adam olduğunu bir kez daha anladım.
Adam yeni transferlerin basın açıklamasında yeni stada davet edilmemesini konu yapıp sitem ediyo, Antalyaspordan, Samsunspordan falan bahsediyor valla zeka küpü hocamız var ne kadar övünsek az kendisiyle.
hoca sende çıkta bir açıkla şu transferleri niye istedin bu kadar ?
bu adamlar niye hazırlık maçı yapmadı?

Bizdeki basınada hayranım zaten. Sakarya maçında oynayabildi bu adamlar diğerlerinde neden oynamadı ?
Sefa Narin'i kadroda düşünmüyor musunuz diye soran 1 tek basın mensubu çıkmadı yazık sizin futbol yorumculuğunuza.
Şu Bursalı çocuğuda kovun ya da Bursaspor yorumculuğu yapsın bi zahmet.

Maçla ilgili
Umarım ben yanılırımda şu ilk 3 maçta 3'te 3 yapar takım.
Bence 1 puan alıcaz ilk 3 maçtan.
Payas maçının başlığını açmıcanız yani he, ben mağlup döneceğimizi düşündüğüm için ellemiyorum hiç :D

Maçtan sonra hafta içi Hüseyin Üzülmez'den salvoları bekliyoruz şu transfer süreciyle ilgili, KEV süreciyle ilgili konuşulması gerekenler konuşulsun bizde bilelim.
Bahri gibi aman takım etkilenmesin aman havamız bozulmasın yapmasın kimse.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2019, 23:06 
Kullanıcı avatarı

Medical Park'ın duvarına Kocaelispor bayrağı asılmış, bugün önünden geçerken gördüm. Çok güzel gözüküyordu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2019, 23:46 
Kullanıcı avatarı

Zmajevi yazdı:
Medical Park'ın duvarına Kocaelispor bayrağı asılmış, bugün önünden geçerken gördüm. Çok güzel gözüküyordu.

Sağlık sponsorumuz olduğundan bayadır asılı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 12:41 
Kullanıcı avatarı

Kocaelispor Başkani Hüseyin Üzülmez bu sabah gerçekleştirdiği basin toplantısında;

Eski yönetimin bıraktığı borçları açıkladı. İşte kalem kalem kalan o borçlar;

616 Bin TL futbolcu ödemesi
1 Milyon 787 Bin Tl SGK primi
347 Bin TL vergi borcu
350 Bin TL GSHİM
503 Bin TL Müsbaka giderleri
412 Bin TL personel borcu
( yaklaşık 4 milyon ( trilyon )

Eski yönetim bu rakamlara karşın 964 Bin TL kıymetli evrak teslim etti.

Hadi hayırlı işler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2019, 12:52 
Kullanıcı avatarı

personel parasını ödeseydin bağri

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1065 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 107  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: adyghe, Bambino, Bing [Bot], clad, Emre, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KSKEverywhere, Moskov1925, PMB10ALTI, Pozzo, protokol, silverhawk, Spanksk, Uhg, şehr-i evliya

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye