Zaman: 12 Ağu 2020, 01:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 115  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 19:51 

Senede 15 bin lira para koyup ben kocaelispor yöneticisiyem diyenlere sevgilerimi iletiyorum....

baskomutan hüseyin üzülmez :wink:

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 20:27 
Kullanıcı avatarı

İlk düşündüğümde neden Bahri Yavuz bu parayı kulübe aktarmaz diye hayıflandım. Ama etraflıca düşününce Bahri Yavuz Kev parasını kullanıcak olsa kendi yönetiminde devre arasında kullanamaz mıydı? Devre arası 5 büyük dosyayı (Kemal Aslan-serhat akın- Bülent bölükbaşı-engin ipekoğlu-Muhammet özdin) öteleyerek açabilirdi ki para da artardı ama taahhüt ettiklerinin hesabını kanunen sormazlar mıydı? Adam riske girmedi. Bu parayı kendi için harcamadı yeni yönetim için neden harcasın? Eleştirirsin eleştirmesin adamın tarzı bu tavrı bu.

Vergi-sgk borcu nasıl bırakırsın Bahri Yavuz diye hesap soracağız ama bütçe artırıp Umut Kekilli(190 bin TL) dosyasını kapatırken de tebrik edeceğiz. Ben Bahri Yavuz'un Kocaelisporun tek kuruşunu çöpe attığını düşünmüyorum. Büyükşehir Belediyesi sadece Kızılyıldız borcu için yardım etti bu adama el insaf nasıl açsın bu transferi. Nerde kaynak beyler? O parayla da hala kızılyıldızın borcu kapanmadı para nereye gitti diyenler var. O paranın bir kısmı sgk vergi yapılandırma son taksidine gittiğini bilmiyorlar mı? O taksit ödenmese para 45 milyona kapanan borç 80 milyon olacaktı.

Ayrıca 15 bin sahiden değil daha fazlasını verdi geçmiş yönetim kurulu. Ama bu seferki yönetim kurulu tabiki daha fazlasını verecek(ki verdi de). Sadece 1 firma sahibinin bilançosu geçmiş yönetim kurulundaki firma sahiplerinin bilançosundan daha fazla.

Bahri Yavuzla ayrılık kararı tabiki yerinde transfer açılma süreci üzerinden dönmeyeceği belliydi.

Bu transfer sürecinde en büyük tebriği hak eden Tahir Büyükakın. 15 karanlık yıldan sonra bu kentin markasına belediye sahip çıktı. Diğer büyük başarı da Hüseyin Üzülmezin tabiki bir saniye ayrılmadan işinbaşından teker teker halletti dosyaları. İnanılmaz bir iş ahlakı var. Ayrıca son 3 gün gece yarılarına kadar çalışan tüm yönetim kuruluna ve idari personele ayrı ayrı teşekkür ederim.

hem Bahri Yavuzcu hem de Hüseyin Üzülmezci olunmuyor mu? Bu kulübü tekrar buralara kadar getirirken kim emek verdiyse hepsinden Allah razı olsun.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En son KonyalıBalkAdm tarafından 29 Ağu 2019, 21:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 20:37 
Kullanıcı avatarı

Bu Hodri Meydan 89 sayfasının adminleri kim? Gönderimi onaylamıyorlar mı şüpheye düştüm. Mimlendik mi Bahri'ci diye :D

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 21:08 
Kullanıcı avatarı

Muammer Çelik,Bahri Yavuz,Hüseyin Üzülmez,Tahir Büyükakın...Emeği geçen kim varsa hepsinden Allah razı olsun.
Yolun sonu şampiyonlar ligi... [emoji41]

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 22:57 

Şuraya ilk 11 tavsiyesi falan yazın da keyfimiz yerine gelsin :)
Feridun , semih karadeniz ve gs alt yapısından kiralanan solakdan beklentilerim yüksek. bakalım ilk maç ne yapacaklar.
Yakup sadece gol atsın yeter. İleri uçtaki kısırlık yıllardır kangren etmişti bizi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 00:18 
Kullanıcı avatarı

Şimdi TFF den güncellenen kadroyu inceledim

10 tane kontenjan yazabiliyoruz maç kadrosuna ,
13 tane kontenjan oyuncumuz var
Kadro planlamamızda bir kaç eksik var

3 kalecimizden 2 si kontenjan
2 sol bekimizde kontenjan ( erdinç, m.öztonga)
Stoper de Kullanabilceğimiz 2 adam var Batuhan ve Kemal 3.isim yok sayılır , Kemal kontenjan
Orta 3 lü de , Mesut Sefa mert Talha Serdardeniz var hepsi kontenjan
Ve forvet
Yakup ve Rıza var sadece elimizde

Volkan
(Ercüment)
Semih Batuhan Kemal erdinç
(Fatih). ? (O.öztonga). (M.öztonga)

Mesut. Talha. Serdar ümit
(Sefa). (Mert). ?

Süleyman Feridun
(Gökay). ( mutlu doğan)

Yakup

Bir stoper bir forvet kontenjan olmayanından alıp transferi kapatmak lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 09:41 
Kullanıcı avatarı

Mehmet Öztonga'yı kim aldıysa bir an önce kulüple ilişkisini kesin. Bu herifin hala futbol oynaması bile mucize. Bu liglerde izlediğim en yeteneksiz heriflerden bir tanesi. Ulan 11 sene transfer yapama, git bunu al. Talha'dan da çok bir şey beklemeyin bence. Biz büyük umutlarla aldık ama etrafında dönmekten başka bir şeyini göremedik. Ama Öztonga aman aman, gerildim sabah sabah.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 11:48 
Kullanıcı avatarı

Kadronun geri hattı bana pek iyi gelmedi ama inşallah hedefe ulaşırız. Benim düşüncem tekrar yasak gelme ihtimaline karşı bizi çıktığımızda en azından 1 sene daha 2. ligde hedefe ulaştırabilecek bir kadro oluşturulmasıydı. Bu sene çıkalım seneye bakarız düşüncesi hakim olmuş sanırım.

Alıntı:
Mehmet Öztonga'yı kim aldıysa bir an önce kulüple ilişkisini kesin. Bu herifin hala futbol oynaması bile mucize. Bu liglerde izlediğim en yeteneksiz heriflerden bir tanesi. Ulan 11 sene transfer yapama, git bunu al. Talha'dan da çok bir şey beklemeyin bence. Biz büyük umutlarla aldık ama etrafında dönmekten başka bir şeyini göremedik. Ama Öztonga aman aman, gerildim sabah sabah.

takım bulamayınca izmit kontejanından ikili ilişkiler sayesinde bulmuştur. Zaten çoğu taraftarda olumsuz karşıladı bunu. Yine de o kadar 2.Ligde oynamış 3.ligde iş yapar düşüncesi de var insanlarda.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 12:05 

Ercüment

Semih Batuhan Kemal Erdinç

Mert sefa mesut

Feridun B.Süleyman

Yakup

Volkan Mert

T.Armağan Yok. O.Öztonga. M.Öztonga

T.Mayoş. Serdar

Gökay Mutlu Kerem

Gökdeniz

Geri Kalan: C.Emre, Rıza, Melih, Celil

Ercüment bence yanlış tercih. Daha genç ve daha iyi bir kaleci alabilirdik.

Sağ bek tamam. Sol bek, ikisi de kontenjan. Yani 18’de alternatif bir sol bek olmayacak.

Geçen seneden 2 stoperimiz gitti. 1 stoper geldi. Acil bir stoper daha almamız lazım. Üstelik kontenjan olmaması lazım.

Orta saha fazlasıyla tamam. Ama alınan adamların yaş ortalaması ve temposu biraz düşündürüyor...

Sağ açık Feridun. Alternatifi Göztepe’den kiralık aldığımız Tolga. Ben Sakarya maçındaki beğenmedim.

Sol açık Burak Süleyman. Bu senede takımı sırtlar. Ama onun da yine alternatifi yok.

Forvette Yakup. En iyi transferimiz. Ama maalesef alternatifi yok.

Genel anlamda. Geçen seneye kıyasla;
Kaleyi çözdük.
Sağ beki çözdük.
Stoper bölgesinde geçen seneden kötüyüz. Sol bek geçen sene alternatifsizdi, yine alternatifsiz.
Orta saha fazlasıyla tamam.
Sağ açık tamam ama alternatif biraz zayıf.
Sol açık geçen sene Burak Süleyman alternatifsizdi, yine öyle.
Forvet geçen sene alternatifsiz Sinan Pektemek vardı. Bu sene de alternatifsiz Yakup var.

Geçen sene kulübe kötüydü, bu sene daha iyi.

Transferde bence; Ercüment yerine daha genç ve iyi bir kaleci. Mehmet Öztonga yerine Kontenjan olmayan alternatif bir sol bek. Kontenjan olmayan bir stoper. Kontenjan olmayan bir sol açık. Kontenjan olmayan bir forvet alınmalıydı.

Artık kadro kuruldu. Uyum sağlanırsa başarıyı yakalarız. Nitekim 3. Ligin öyle çok zor bir lig olmadığını hep beraber gördük. Biraz seri, biraz hava bizi şampiyonluğa götürür.

Yeni sezon hepimize hayırlı uğurlu olsun kardeşlerim.

Not: Burada yazan Kocaelisporlu arkadaşlar, yaşlarını belirtse, birbirimize hitap açısından daha faydalı olur diye düşünüyorum

Ben 38 yaşındayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2019, 14:23 
Kullanıcı avatarı

Serdar Ümit Deniz stoper oynayabiliyor bildiğim.
Stopere alternatif.

Çok gereksiz transfer yaptık bu açık ve net.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 115  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], brk35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Moskov1925, Susuzdede35, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye