Zaman: 15 Eki 2019, 10:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1065 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 107  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 16:37 
Kullanıcı avatarı

Alacaklılarla görüşme süresince ‘indirime yanaşmayın, bunlarda para var, imza vermeyin ‘ diyenler olmuş. Kimin gurühü acaba. Demin imza törenine katıldım. Acayip bir duyguymuş yeminle.:D Herkes yenilerle resim çektirdi, şampiyonluk sözü aldı. Mareşal Hüseyin Üzülmez, Bilge Lider Tahir Büyükakın, Şampiyon Körfez !

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 18:08 
Kullanıcı avatarı

Gardrop yazdı:
GreenBlack34 yazdı:
Bahricı arkadaşların sesi soluğu çıkmıyor gibi bir yazı okudum.

Saçma sapan bir görüş, benim Bahri başkana sevgim ve saygım çok büyük. Anlamadığınız şey şu ben Kocaelispor'luyum. Hüseyin başkana bayrak mı açayım? Bahri Yavuz ömrünün sonuna kadar o koltukta kalmayacaktı suresini doldurdu ve gitti.

O yüzden Bahri başkanı geçtiniz onu destekleyenleri Ti'ye alıyorsunuz aklınızca. Ama ortada şöyle bir durum var Hüseyin Üzülmez başarılı olursa Bahri sevmeyenlerin başarısı değil ki bu? Bu benim de başarım. Siz Hüseyin Üzülmezci miydiniz hayır, anti Bahri'ciydiniz. Dolayısıyla buradaki başarının sizinle en ufak bir alakası yok. ***** geçilecek bir durumunuz yok bizimle. Hüseyin Üzülmez harikalar yaratsın, yaratacaktırda çok mutlu olurum ;)

Bahri Başkan'ın emekleri hâlâ hafızalarda, istesenizdeee istemesenizde. Öyle ana forumlarda küllerimizden doğduk armamızı satmadık diye hava atıyorsak bunun en büyük kaynağı Bahri Yavuz'dur.

Şimdi yeni bir tartışmanın içerisine girmek istemiyorum. Aynı şeyleri konuşmak. Transfer yasağımız kaldırıldı, onun sevincini yaşıyorum :)

Öyle konuşup tartışma içerisine girmek istemiyorum demek olmaz ama :)

Armamızı satmadık diye hava atıyorsak bunun kaynağı Orhan Görsen'dir.
Sözde orgenerallerin 'ben olmasaydım hepiniz körfez fklıydınız' yalanlarına itibar etmeyiniz.
Başarının bizimle alakası yok derken biz normal taraftarız dostum bir şeye müdahale edecek durumumuz yok,bizim 1 senedir tekrarladığımız şey Bahrinin Kocaelispora katacak bir şeyi olmadığı,görevi bırakarak köstek olmaması gerektiğiydi,bak görevi bırakınca neler oldu :)

5 senede amatörden 3. lige çıkartan orgeneral oluyorsa Hüseyin Üzülmez 2 ayda yaptıklarıyla başkumandan falan olmalı ama kimsenin kimseyi övmesi zorunluluğu yok tabi.

Bahri'nin giderayak taktıkları
-Sgk'ya ödemediği 1.5 milyon tl lik vergi borcu
-geçen seneden kalan stat kirası masrafları ve topçıların bazı maçbaşı alacakları
-sporiumun 1 senelik kirasının peşinen alınması,kendi dönemi olmayan gelecek dönemin gelirini kullanmış olması(buna rağmen ödemediği borçlar)
-kevde ki para için Büyükakın'ın sözü ve girişimine rağmen oralı bile olmaması

Bunlara cevap vermeni bekliyorum.

Birincisi, Orhan Görsen'in hakkını teslim etmeliyiz ama Bahri Yavuz'a burada herkes methiyeler düzüyordu. Kimsenin aklına gelmiyordu Orhan Görmez. Bu takımı ayağa kaldıran Bahri Yavuz'dur, tabiki Özgür Taşkıran ile yarattıkları sinerjiyle beraber.

Hüseyin Başkan inşallah çok güzel işler yapacak ama bir noktayı kaçırmamak lazım, kendisi eski AKP belediye başkanlarından, arkasında büyük bir iktidar desteği var. O destek ile beraber güzel işler yapıyor. Yapsın benim için sorun yok amaaa bu kulübün kurtuluşu bugün olmadı, Akp'li belediyenin desteğiyle olmadı. Bu kulübün kurtuluşu amatörde verilen mücadele ve Kev süreciyle oldu.

Geçen yılki bıraktıkları borçlar için bir yorumum yok, henüz çok taze açıklamalar geldi. Kendisinin açıklaması elbet gelecektir. Bahsettiğiniz rakamlar onu hain, pislik yapmaz.

KEV süreci, tamamen içinde olduğumuz bir süreçti. Lütfen insaflı olun. Bu adam kendi içinden geldiği camiayı karşısına aldı ve gitti babasından kaynaklanan bir açıkla oraya başkan oldu. kaç yıldır tesis satışına yanaşmayan Kev üyelerini karşısına aldı. Resmen medya üzerinden baskı kurdu. Kev'in godomanları, ancak bir şartla onay veririz dedi "Yurt Yapılacak" Bahri Başkan bunu kabul etti. Bu kabul bile kamuoyunun önündeydi. Hangimiz çıktık dedik, hoppp yurt parasını alamazlar diye. Elbet ufak tefek itirazlar gelmiştir ama biz camia olarak kabullendik. Zorundaydık açıkçası.
Şimdi belediye başkanı o parayı istiyor o da ben veremem söz verdim diyor. Bence kendince haklı, adam söz verdi arkadaşlar. Ben istifa edeyim onlarla konuşun diyor. Ben burda yanlış bir hareket görmüyorum.

Yani kısacası şunu söylemek istiyorum. Bizler uzun yıllardır bu forumdayız. Kmin, Bahri Yavuz'a ne reaksiyon verdiğini, ne zaman tepkilerinin değiştiğini az çok biliyoruz. O adam sizin bahsettiğiniz gibi bir adam kesinlikle değil. Şundan biliyorum, siz şu an öne sürdüğünüz argümanlar olmadan da bu adamdan nefret ediyordunuz zaten malum olaydan sonra (Malum olaydan kastım, acı hadisemiz değil)

Şimdi basın eksileri :wink:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 18:35 
Kullanıcı avatarı

Greenblack, Büyükşehir bu desteği bahri yavuza vermezdi bu yüzden kendisinin görevi bırakıp bu desteği alabilecek adayların önünü açmasını istiyorduk bunda hepimiz hemfikiriz herhalde . Daha önce de Yavuz un artıları olarak Kev mücadelesi ve ilk 2 senesinde şehre getirdiği enerjiyi yazdık zaten bunu da inkar eden yok ama sonra aynısını yapamadı demek ki keramet kendisinde değilmiş. Bıraktığı borç önemli değil diyorsun da bu adam çıkıp demiyor muydu benim dönemimden tek kuruş borç yok diye bak hepsi çıkıyor ortaya şimdi? Bahsedilen rakamlar bu lig için hiçte az rakamlar değil ama şuan kulübün para sorunu olmadığı için bize önemsiz gibi geliyor. Malum hadiseler dediğin döneme gelelim , şunu anlamıyorsun sanırım özgür taşkiran in tribünden çekilmesi ile bahri yavuzu dengeleyici bir güç kalmayınca yavuz ego patlaması yaşadı. Ben bilirim ben yaparım halleri zirve yaptı. Yani iki durum paralel olarak gelişti zaten. Biri birinin nedeni değil. Finalde Altay a kaybettikten sonra transferi açamayıp kadrodan oyuncular kaybederken benden bu kadar dahasını yapamadım diyerek bıraksa şuan hepimiz iyi anardik kendisini. Ama o ne yaptı, yola çıktığı adamlara göstermelikte olsa bir destek vermek yerine eski defterler kapandı dedi . Ee şimdi de bahri defteri kapandı ve ilk 2 senesinde ki iyi hallerini son 3 senesinde ki kibirli halleriyle teraziye koyunca negatif yönler çok daha ağır basıyor.

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 18:36 

Muammer Çelikinde hakkını vermek lazım. Onun kendi cebinden ödediği paralar olmasa şu an en az bi on milyon daha fazla ödemiş olacaktık.

Emeği geçen herkes sağ olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 18:41 

Apsuva41 yazdı:
Muammer Çelikinde hakkını vermek lazım. Onun kendi cebinden ödediği paralar olmasa şu an en az bi on milyon daha fazla ödemiş olacaktık.

O zamanda Muammer Çelik kahraman ilan edilmiş, heykeli dikilsin İzmit’e denmişti...

Yılmaz Vural’a ödenen 480 bin tl, avukatına ödenen 39 bin tl

Fatih Akyel’e ödenen 120 bin tl

Taylan Işıldara ödenen 90 bin tl

Cesara ödenen 50 bin tl

Liste uzayıp gidiyor...

Sonuçta bunlarda alacaklarından düşüldü, ödenen bu tutarlara faiz ödenmedi...

Transferi açtığı gün telefonla beni aramış ağlayarak transferi açtık oğlum demişti...

Kendimizi ekonomik olarak bitirmiş, ama transferi açmıştık...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 18:47 
Kullanıcı avatarı

körfezli_celik yazdı:
Apsuva41 yazdı:

O zamanda Muammer Çelik kahraman ilan edilmiş, heykeli dikilsin İzmit’e denmişti...

Yılmaz Vural’a ödenen 480 bin tl, avukatına ödenen 39 bin tl

Fatih Akyel’e ödenen 120 bin tl

Taylan Işıldara ödenen 90 bin tl

Cesara ödenen 50 bin tl

Liste uzayıp gidiyor...

Sonuçta bunlarda alacaklarından düşüldü, ödenen bu tutarlara faiz ödenmedi...

Transferi açtığı gün telefonla beni aramış ağlayarak transferi açtık oğlum demişti...

Kendimizi ekonomik olarak bitirmiş, ama transferi açmıştık...

Muammer Başkanın hakkı asla ödenmez, bu şehirde ondan başkası bu takım için cebinden o kadar parayı çıkartıp koymazdı. Bir orgeneral varsa Çelik başkan olmalıydı kesinlikle ama yeni nesil facebook populizmi herkesin gözünü kör etmiş.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 18:48 
Kullanıcı avatarı

Gardrop düşüncelerinin çok büyük bir kısmına hak veriyorum. Ben kibirli olduğunu düşünmüyorum ama sen düşünüyorsun onda da bir sıkıntı yok. Öne sürdüğün argümanlar onu sevmemen için yeterli sebepler.

Benim burada en çok üzüldüğüm konu, ilk 2 senesi ilk 3 senesi fark etmez, yapılan mücadelenin aynı senin gibi takdir edilmesi. Durup durup Bahri Yavuz dönemine nefret kusuluyor. Bütün problemlerin kaynağı oymuş gibi gösteriliyor. İşte bu nefret haksızlık hiç adil değil.

Tabii ki eleştirilebilir, ben de eleştiririm ama bu eleştirilerin boyutu o kadar fazla ki ben hiç alakam olmamasına rağmen o adamı korumak zorunda hissediyorum kendimi.

Ne başkanlar gördü Bu kulüp unutmamak gerek.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 18:53 
Kullanıcı avatarı

Şahsen ben sabah kalkayım bahri yavuzu eleştireyim akşam yatayım bahri yavuzu eleştireyim kafasında değilim o dönem de kapandı ama geçen seneden kalma borçlar ortaya çıkınca gene gündeme geldi haliyle. Hala bu konuda konuşmamis sessiz kalması kabullenmek demektir . Yok yalansa da hukuki süreç başlatmalı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 19:24 
Kullanıcı avatarı

Basın toplantısını izledim şimdi. Çok keyiflendim açıkçası. Şu net ki Tahir başkan bizim için müthiş bir fırsat. Dürüstlüğü çok belli, "biz Kocaelispor'a lütuf yapmadık, borcumuzu ödedik" kısmı beni aldığı noktaydı. Adam Kocaelispor'un bu kent için, reklamı için ne anlam ifade ettiğini izah etti ve beni mest etti.

Hüseyin başkan da Kocaelispor'luluğunu yaşadığı heyecandan bir kez daha anladım.

Güzel günler yakın :)

Gardrop bekleyelim Bahri Yavuz'u ne açıklayacak.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 19:47 
Kullanıcı avatarı

GreenBlack34 yazdı:
moshee41 yazdı:
La forumdan çıkmayan adamın sesi soluğu kesildi nerdesin @greenblack34

Ben burdayım da biraz abartmadın mı moshe, forumdan çıkmayan adam vs . İşsiz miyim .k :roll:

Estağfurullah :lol:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1065 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 107  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, asparagas63, berkutay, bhy1, Bing [Bot], cozker, crocodiles, darkbluewhite, dokuzkayalar, EF11, Google [Bot], Google Adsense [Bot], mucohan, reddern, seyfi, Uhg, wentworth

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye