Zaman: 03 Nis 2020, 09:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1128 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 113  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 14:01 
Kullanıcı avatarı

moshee41 yazdı:
La forumdan çıkmayan adamın sesi soluğu kesildi nerdesin @greenblack34

Ben burdayım da biraz abartmadın mı moshe, forumdan çıkmayan adam vs . İşsiz miyim .k :roll:

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 14:13 
Kullanıcı avatarı

Biz hep diyorduk Bahri cebinden kaç verdi bu klibe diye bir kere açıklamadı. Nasıl uyuttu yıllardır milleti ama hayal satarak. Gerçekler burada şuanda bay Bahri. Açıklama nasıl olur borç nasıl ödenir gördün mü. Senin pisliklerini kapatmakta gene bu yönetime düştü. O değilde inş bu adamı savunanlar artık görürler bunun ne olduğunu. Daha neler çıkacak bakalım

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 14:18 
Kullanıcı avatarı

Bahricı arkadaşların sesi soluğu çıkmıyor gibi bir yazı okudum.

Saçma sapan bir görüş, benim Bahri başkana sevgim ve saygım çok büyük. Anlamadığınız şey şu ben Kocaelispor'luyum. Hüseyin başkana bayrak mı açayım? Bahri Yavuz ömrünün sonuna kadar o koltukta kalmayacaktı suresini doldurdu ve gitti.

O yüzden Bahri başkanı geçtiniz onu destekleyenleri Ti'ye alıyorsunuz aklınızca. Ama ortada şöyle bir durum var Hüseyin Üzülmez başarılı olursa Bahri sevmeyenlerin başarısı değil ki bu? Bu benim de başarım. Siz Hüseyin Üzülmezci miydiniz hayır, anti Bahri'ciydiniz. Dolayısıyla buradaki başarının sizinle en ufak bir alakası yok. ***** geçilecek bir durumunuz yok bizimle. Hüseyin Üzülmez harikalar yaratsın, yaratacaktırda çok mutlu olurum ;)

Bahri Başkan'ın emekleri hâlâ hafızalarda, istesenizdeee istemesenizde. Öyle ana forumlarda küllerimizden doğduk armamızı satmadık diye hava atıyorsak bunun en büyük kaynağı Bahri Yavuz'dur.

Şimdi yeni bir tartışmanın içerisine girmek istemiyorum. Aynı şeyleri konuşmak. Transfer yasağımız kaldırıldı, onun sevincini yaşıyorum :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 14:28 

GreenBlack34 yazdı:
Bahricı arkadaşların sesi soluğu çıkmıyor gibi bir yazı okudum.

Saçma sapan bir görüş, benim Bahri başkana sevgim ve saygım çok büyük. Anlamadığınız şey şu ben Kocaelispor'luyum. Hüseyin başkana bayrak mı açayım? Bahri Yavuz ömrünün sonuna kadar o koltukta kalmayacaktı suresini doldurdu ve gitti.

O yüzden Bahri başkanı geçtiniz onu destekleyenleri Ti'ye alıyorsunuz aklınızca. Ama ortada şöyle bir durum var Hüseyin Üzülmez başarılı olursa Bahri sevmeyenlerin başarısı değil ki bu? Bu benim de başarım. Siz Hüseyin Üzülmezci miydiniz hayır, anti Bahri'ciydiniz. Dolayısıyla buradaki başarının sizinle en ufak bir alakası yok. ***** geçilecek bir durumunuz yok bizimle. Hüseyin Üzülmez harikalar yaratsın, yaratacaktırda çok mutlu olurum ;)

Bahri Başkan'ın emekleri hâlâ hafızalarda, istesenizdeee istemesenizde. Öyle ana forumlarda küllerimizden doğduk armamızı satmadık diye hava atıyorsak bunun en büyük kaynağı Bahri Yavuz'dur.

Şimdi yeni bir tartışmanın içerisine girmek istemiyorum. Aynı şeyleri konuşmak. Transfer yasağımız kaldırıldı, onun sevincini yaşıyorum :)

Öyle konuşup tartışma içerisine girmek istemiyorum demek olmaz ama :)

Armamızı satmadık diye hava atıyorsak bunun kaynağı Orhan Görsen'dir.
Sözde orgenerallerin 'ben olmasaydım hepiniz körfez fklıydınız' yalanlarına itibar etmeyiniz.
Başarının bizimle alakası yok derken biz normal taraftarız dostum bir şeye müdahale edecek durumumuz yok,bizim 1 senedir tekrarladığımız şey Bahrinin Kocaelispora katacak bir şeyi olmadığı,görevi bırakarak köstek olmaması gerektiğiydi,bak görevi bırakınca neler oldu :)

5 senede amatörden 3. lige çıkartan orgeneral oluyorsa Hüseyin Üzülmez 2 ayda yaptıklarıyla başkumandan falan olmalı ama kimsenin kimseyi övmesi zorunluluğu yok tabi.

Bahri'nin giderayak taktıkları
-Sgk'ya ödemediği 1.5 milyon tl lik vergi borcu
-geçen seneden kalan stat kirası masrafları ve topçıların bazı maçbaşı alacakları
-sporiumun 1 senelik kirasının peşinen alınması,kendi dönemi olmayan gelecek dönemin gelirini kullanmış olması(buna rağmen ödemediği borçlar)
-kevde ki para için Büyükakın'ın sözü ve girişimine rağmen oralı bile olmaması

Bunlara cevap vermeni bekliyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 14:46 
Kullanıcı avatarı

Merak etmeyin gardrop abi güzel bir muhalefetle çocukluk hayali kocaelispora başkan olmak olan eski başkanı gönderdik, üstüne transferi açtık :) Devamı geldikçe daha çok zevk alacaksınız. Albay hüseyin başkanım eski başkandan hesap soracak. Bahri'nin mahkemelik ettiği sonra babama abime hesap veremem dediği paranın akıbetide, kevde neler döndürdüğü de çıkar ortaya yakında. Umarım takımda iyi gider hava bozulmaz. Ölümüne yanındayız en az 5 sene çıkar pislikleri albay hüseyin. Bilge tahir ağa sende gördün o adamın gerçek yüzünü yap gerekeni. Gider ayak borç taktı bide kulübe. Üyelikten düşürülür inşallah yalancı.

En son zebercet41 tarafından 29 Ağu 2019, 14:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 14:46 

armamızı sattırmayan bahri yavuzmuymuş :lol: :lol: o 2011 lerde falan neredeydi kendisi ismini bilen varmıydı o zaman?
Yakında transferide bahri yavuz açtı transferleride aslında bahri yaptı diyecekler sanırım :oops:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 14:54 
Kullanıcı avatarı

Kendini Bahri Yavuz ve orgeneral olarak tanıtan insanlardan uzak durunuz. Kocaelispor büyük bir kulüptür ve hiç bir zaman kimsenin tekelinde kalmayacaktır. O gitse kim gelecek diyenler olmuştur zamanında ve o gitmiş transfer bile kökten açılmıştır. Hüseyin üzülmez önceki beceriksiz yönetimin bıraktığı borçları ödemiş ve transferi de açmıştır,bu dönemde vizyonlu başkan bulmak gerçekten zor.. Teşekkürler Hüseyin Üzülmez , hayal satmadın..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 14:55 
Kullanıcı avatarı

Gardrop yorumlarımı daha sonra yazayım araba kullanıyorum da Zebercet neyin muhalefeti, senin muhalefetin yıllardır var bi işe yarıyor muydu. Sportif başarısızlık üzerine ben de dahil herkes sana saygımız sonsuz ama bırak dedik, siyaset desteksiz olmayacağını anladık.

Sen ciddi ciddi, Bahri Yavuz'u senin ve sana yakın görüşteki arkadaşların gönderdiğini mi düşünüyorsun :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 15:01 
Kullanıcı avatarı

Evet düşünüyorum hatta düşünüyoruz. Sen düşünmeyebilirsin hatta böyle düşünüyorum diye benimle makarada yapabilirsin dalgada geçebilirsin. :lol: Ben bahricilerle ilgilenmiyorum. Albay hüseyin başkanım bir an önce bu yalancının pisliklerini ortaya döksün yeterli. Albay hüseyin geldiğinden beri icim bir ferah bir ferah anlatamam yeniden doğmuş gibiyim canım albayım benim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2019, 15:04 
Kullanıcı avatarı

Bence o topa girmez. Serhan gibi bir virusu kahraman yapma derdindeler Hüseyin başkanımız ve bazı balık hafızalılar. Onun yaptığı pislikleri araştırmadan, Orgeneral'in yaptığı basit hataları inceleme gafletine düşmemeli

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1128 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 113  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], johnwick, karadeniz, kLaqESES, koko1903, Larendon

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye