Zaman: 22 Oca 2020, 13:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1102 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 111  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2019, 13:28 

kandıra41 yazdı:
Süreç sonunda umarım kaç dosya tamamen kapandı, kaç dosya öteleyerek kapanıldı bunun açıklaması yapılır. Şaka maka temmuzda bitiyor ve hala netleşmiş bir durum yok :?

Açıklamıyorlar nedeni bariz belli para yok ve destek alınamıyor.Bir isim de ben yazayım Muhammet Özdin ile hala anlaşma yapılmadı.Küçük gözüküyor belki meblağ 500 bin istiyor.Belki en çok hak eden o ama diyemiyorsun ki neden faizini istiyorsun.
Vakit daraldıkça sağlıklı ortam olmuyor elbet çözülecek transfer öyle de böyle açacaklar zaten ötelemeyle açmayı düşünüyorlar.
Ötelemeye karşı değilim Sakarya, Altay bunu yaptı ve Altay 2.lig'de Sakarya çokta kötü değil 2.ligde play of finali oynadılar.
Ama ötelediğimiz'de kesinlikle ve kesinlikle başarılı olmamız şart olamazsak uçuruma sürükleniriz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2019, 13:32 

MaTAdor41 yazdı:
kandıra41 yazdı:
Süreç sonunda umarım kaç dosya tamamen kapandı, kaç dosya öteleyerek kapanıldı bunun açıklaması yapılır. Şaka maka temmuzda bitiyor ve hala netleşmiş bir durum yok :?

Açıklamıyorlar nedeni bariz belli para yok ve destek alınamıyor.Bir isim de ben yazayım Muhammet Özdin ile hala anlaşma yapılmadı.Küçük gözüküyor belki meblağ 500 bin istiyor.Belki en çok hak eden o ama diyemiyorsun ki neden faizini istiyorsun.
Vakit daraldıkça sağlıklı ortam olmuyor elbet çözülecek transfer öyle de böyle açacaklar zaten ötelemeyle açmayı düşünüyorlar.
Ötelemeye karşı değilim Sakarya, Altay bunu yaptı ve Altay 2.lig'de Sakarya çokta kötü değil 2.ligde play of finali oynadılar.
Ama ötelediğimiz'de kesinlikle ve kesinlikle başarılı olmamız şart olamazsak uçuruma sürükleniriz.

Mami abinin dosya çözülür sıkıntı yaratacağını sanmıyorum Hüseyin başkanla eski dostlukları var o yüzden sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum

Öteleme'de olurda bu sene çıkamazsak paraşütle yine olduğumuz yere ineriz çok net bu sene oldu oldu olmazsa patlarız bu sene ne yapıp edip bu ligden çıkmalıyız..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2019, 15:33 
Kullanıcı avatarı

Hakkın mı bu senin deme evresini geçtik öyle yanda böyle bir şekilde ana paradan fazlasını verecez kaçış yok. Benim düşündüğüm sezon başı yaklaşıyor nr zaman netleşicek bu durum. Böyle giderse ikinci yarıyı bulur zaten takımın oturması

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2019, 18:29 
Kullanıcı avatarı

Maça giremiyorum :(

Federasyona bildirilmesi gerekiyormuş akreditasyon vs.

Var mı yönetimde tanıdığı olan :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2019, 00:14 

Bende gittim bi ümit girerim diye giremedik içeri.
Riva güzel yemyeşil temiz havada pazar kayıntısı oldu.
Hani kamptaki 4 oyuncu neden kadroda yoktu bugün.
7-1 hiç önemli değil bjk bizim rakibimiz değil 5 gömlek iyi takımlar bizden.
Amma velakin pendikle 3-5 gün önce oynadı bjk 2-1 aldı maçı
Hatta üşenmedim baktım bjk aynı takımla çıkmış sahaya.
Biz kötüyüz biz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2019, 08:58 
Kullanıcı avatarı

bizim takımın kronik sorunu zaten devamsızlık ve psikolojik. Erzincan'dan da 20 dakikada 5 gol yemiştik. Ama bu kadar seviye farkı olan takımla maç oynamanın sebebi nedir bilmiyorum. Belki zor durumda futbolcuların nasıl performans gösterdiğini görmek istemişlerdir ama skor çok kötü oldu. Samsun'da sağlam takım o maçta sıkıntılı olabilir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2019, 09:37 
Kullanıcı avatarı

Rakiplerin oturmuş bir kadrosu var, üst liglerde kafaya oynayan takımlar. Ancak üzerimizde güç gösterisi yaparlar. Hangi mantıkla böyle maçlar alındı anlamıyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2019, 10:19 
Kullanıcı avatarı

Teklif beşiktaş'tan gelmiş. Engin hoca sever böyle işleri.
Birde şöyle bir açıklaması var.
''Beşiktaş'tan bize teklif geldiğine göre Kocaelispor hala unutulmamış.''

Beşiktaş'ın bize hazırlık maçı teklif etmesiyle Kocaelispor'un büyüklüğü arasında bağlantı kurabilen bir hocaya sahibiz.
Hocaya şunu demek isterdim.
Bizden önce Pendikspor'A teklif yaptılar senin IQ seviyene göre Pendikspor > Kocaelispor :wink:

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2019, 13:28 

saffet8 yazdı:

Beşiktaş'ın bize hazırlık maçı teklif etmesiyle Kocaelispor'un büyüklüğü arasında bağlantı kurabilen bir hocaya sahibiz.
Hocaya şunu demek isterdim.
Bizden önce Pendikspor'A teklif yaptılar senin IQ seviyene göre Pendikspor > Kocaelispor :wink:

Bu kadar fark yememiz çok kötü farkındayız evet takım profesyonel liglerde 9 yerken susanlar şimdi hazırlık maçında fark yedikten sonra tepki veriyor hemde çok güzel tepkiler bu da demek oluyor ki aidiyet duygusu gelişmiş...
Fark yememiz rezalet ama kimse Beşiktaş'ın bu kadroyla çıkacağını'da tahmin etmiyordu.Biz olumsuzluklara alışkını Gökdeniz 1 gol atınca bütün sosyal medya güzel tepkiler verdi fakat golleri yedikten sonra normal olarak tepki verildi.Bir hazırlık maçıydı ama biz kaza bela yenseydik bu seferde helal olsun iyi ki maç almış Engin hoca diyeceklerdi.
Bizim camiada antrenör, kulüp başkanı ve gözlemci çok var Allah sonumuzu hayır etsin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2019, 13:43 
Kullanıcı avatarı

saffet8 yazdı:

Türkiye'de beş takım say desen ilk beşe Kocaeliye koyarsın.
Şu laf;
''Beşiktaş'tan bize teklif geldiğine göre Kocaelispor hala unutulmamış.'' söylenecek laf değil.
Kocaelispor teknik direktörü ya nerede hocalık yaptığını bilmiyor ya da birilerine şirin gözükmek istiyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1102 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 111  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, equalizer, Google [Bot], Google Adsense [Bot], grasshopper, muhalif55, Pomak_1925, Primavera, skorp, WhiteKnight

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye