Zaman: 29 Eki 2020, 11:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 115  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2019, 18:25 
Kullanıcı avatarı

korfez1966 yazdı:
Maç içindeki adrenalinin etkisiyle olmaması gereken tatsız olaylar oluyordu ama dışarıya taşması çok tatsız olmuş.Umarım ilerleyen zamanlarda devam etmez.

Bu işin adrenalinle oldugunu zannetmiyorum dışarda birbirlerinin kafalarına taş atıcak kadar bir adrenalin olamaz o şekilde kavga eden insanlar Kocaelispora zarar veriyor gerçek Kocaelisporlulara zarar veriyor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 15:54 
Kullanıcı avatarı

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2019, 10:48 
Kullanıcı avatarı

Kocaelispor kulübünü ilgilendiren gelişmeler neden sümenaltı ediliyor anlamıyorum.

1-Son kongrede verilen bilanço kağıtlarının açıklaması eski yönetim tarafından yapılmadı.
SGK borçları, şahıs borçlarıyla ilgili kongrede yalan söyleyen insanlar açıklama yapmıyorlar ve yönetimde bu konunun üzerine gitmiyor.
Basın zaten konuyu açmadı bile.

2- KEV olayının akıbeti nedir. 15 Milyon 100 Bin TL paramızın durumu nedir?
bununla ilgili yıllardır bir açıklama yok.
Yurt parası diye ayrılan para ile ne yurt yapılıyor ne başka bir şey.
Şuanda eski başkan olan Bahri Yavuz'un kontrolünde olan bu paranın akıbeti nedir neden sorgulanmıyor?

3- Kartepe 'de 200 dönüm arazi üzerine yapılacak olan Tesis ne oldu. Bunun akıbetiyle ilgili yine tek bir haber yok.
Yemin ederim bizim şehrimizde ki gazetecilerin köy kahvesindeki adamdan farkı yok ancak boş boş şeyler yazıp dursunlar.
Tahir Büyükakın transferin açılmasına yardımcı oldu fit mi olduk bu duruma yetti mi bize.

4- Yeni stadın konumuyla ilgili hala bir gelişme yok. Tramvay şu zaman stada ulaşacak diyen yok. soran yok, merak edip yazan yok.
Allah'ın Bursalısı gelmiş köşe yazarı olmuş bu stad niye dolmuyor diye yazı yazıyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2019, 10:26 

saffet8 yazdı:
Kocaelispor kulübünü ilgilendiren gelişmeler neden sümenaltı ediliyor anlamıyorum.

1-Son kongrede verilen bilanço kağıtlarının açıklaması eski yönetim tarafından yapılmadı.
SGK borçları, şahıs borçlarıyla ilgili kongrede yalan söyleyen insanlar açıklama yapmıyorlar ve yönetimde bu konunun üzerine gitmiyor.
Basın zaten konuyu açmadı bile.

2- KEV olayının akıbeti nedir. 15 Milyon 100 Bin TL paramızın durumu nedir?
bununla ilgili yıllardır bir açıklama yok.
Yurt parası diye ayrılan para ile ne yurt yapılıyor ne başka bir şey.
Şuanda eski başkan olan Bahri Yavuz'un kontrolünde olan bu paranın akıbeti nedir neden sorgulanmıyor?

3- Kartepe 'de 200 dönüm arazi üzerine yapılacak olan Tesis ne oldu. Bunun akıbetiyle ilgili yine tek bir haber yok.
Yemin ederim bizim şehrimizde ki gazetecilerin köy kahvesindeki adamdan farkı yok ancak boş boş şeyler yazıp dursunlar.
Tahir Büyükakın transferin açılmasına yardımcı oldu fit mi olduk bu duruma yetti mi bize.

4- Yeni stadın konumuyla ilgili hala bir gelişme yok. Tramvay şu zaman stada ulaşacak diyen yok. soran yok, merak edip yazan yok.
Allah'ın Bursalısı gelmiş köşe yazarı olmuş bu stad niye dolmuyor diye yazı yazıyor.

Ilk 2 sıra için bky zamana oynuyor kendince, kendisi için uygun zaman gelince çıkar piyasaya başlar hikaye anlatmaya.

3.sıra için bekliyoruz yönetimi sıkıştırmak lazım harbiden.
4.sira ihalesi yapıldı yaza tramvay insaati başlayacak diye biliyorum .

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2019, 10:17 
Kullanıcı avatarı

Enver Güler Buca maçından dolayı 1 yıl ceza almış.
Neresinden bakarsan bak haksız bir ceza.
Emniyetin bu ara Kocaelispor tribünleriyle hayli uğraştığı aşikar.
Buca maçı oynanalı 6 ay oldu sanırım ceza niye şimdi açıklanıyor birde ?

Tribünü bölerek emniyete davetiye çıkaranda çok bilmiş bahridir.
Ben hiç hatırlamıyorum emniyetin bu kadar rahat adam topladığını.
Özgür Taşkıran'ı valiye şikayet ettikten sonra emniyetin tribüne müdahelesi giderek arttı.
Döndü dolaştı Enver Güler'in kendisine geldi ceza.
bu cezanın gelme sorumlusu bahri yavuzun kendisidir.
Biz yinede cezanın haksız olduğunu söyleyelim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2019, 22:05 

Arkadaşlar merhaba, Kocaelispor olarak özellikle son 10 yılda çok çektiniz çok uğraştınız biliyoruz. Şöyle son 10 yılda başınıza gelenlerin derlenmiş, toplanmış okuyabileceğimiz bir yazı var mı. Mesela doğru düzgün forma giymemiş Fatih Akyel'in aldığı paralar, sahte paralarla ortaya çıkan başkan adayı vb. Bunları biliyoruz ama kim bilir bunlar gibi neler var ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2019, 22:33 
Kullanıcı avatarı

ShaneFalco yazdı:
Arkadaşlar merhaba, Kocaelispor olarak özellikle son 10 yılda çok çektiniz çok uğraştınız biliyoruz. Şöyle son 10 yılda başınıza gelenlerin derlenmiş, toplanmış okuyabileceğimiz bir yazı var mı. Mesela doğru düzgün forma giymemiş Fatih Akyel'in aldığı paralar, sahte paralarla ortaya çıkan başkan adayı vb. Bunları biliyoruz ama kim bilir bunlar gibi neler var ?

Onun için belgesel lazım :) Süper Lige çıktığımızda belki yapılır. Gerçi bu dönemde vizyonsuz yönetimlerle çalışıldığı için görsel anlamda bunları destekleyecek nitelikte görseller yaratılamadı. Bizim amatörce çektiklerimiz var onlardan derlenip toparlanır işte.

Belki röportajlarda falan yer almıştır ama hatırladığım kadarıyla doğrudan süreci anlatan makale yok. Bölük pörçük hepsi.

Kocaelispor Blog sayfasında zaman zaman paylaşımlar oluyor. Oradan 1-2 makale buldum araştırırsan belki orada birşeyler bulursun.

http://www.kocaelisporblog.com/dunden-b ... bir-bakis/

http://www.kocaelisporblog.com/yakin-ge ... y-mevzusu/

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2019, 09:27 
Kullanıcı avatarı

ShaneFalco yazdı:

Dünya Futbol tarihine geçecek bir belgesel yapılabilir o derece yaşanmışlıklar var.
Muhtemelen 2030 lı yıllarda kıymete binecek bir durum bu.
Süper Lige çıkar çıkmaz gündem olacaktır nerelerden nereye geldiler diye ancak daha büyük başarı Avrupa kupalarına falan katılırsak kapsamlı bir şeyler yapılacaktır.
Kocaelispor'lu yönetmenler falan var iyi iş çıkartırlar bu konuda.

Bu belgeselinde sanırım futbolcu olarak başrolü Hamza olur.
Yönetim olarak Muammer ÇELİK, Orhan GÖRSEN, Bahri YAVUZ, başarabilirse Hüseyin ÜZÜLMEZ olur.
Kötü karakterde her zaman eski büyükşehir başkanı İbrahim Karaosmanoğlu olacaktır.

Engin hoca bizimle bu sene aylık 10 bin TL ye anlaşmış bu doğru mu ya harbiden.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2019, 18:07 

Amatorde kozlu deplasmanı ile başlayan, final sahnesinde hodri meydan madrid de efsane belgesel olacak.Madrid Geliyoruz

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2019, 21:24 

Bu can dede dedikleri kimdir nedir nereden çıktı bu adam? Yaşı da bayağı var ben 35 senedir tribündeydim daha önce hiç görmedim bu adamı iki senedir türedi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 115  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: beşnumara, Bing [Bot], Crespo, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, kasimpasaFan, Milat1914, pirlo35, rideordie

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye