Zaman: 16 Eki 2019, 09:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1065 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 107  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:51 

GreenBlack34 yazdı:
Hüseyin Başkan candy crush oynamış, bi gazeteci eleştirel yazı yazmış, tasası Hodri Meydan'a kalmış. Bizleri Bahriciler olarak yaftalayan arkadaşlarımız, Hodri Meydan'ın tavrını doğru buluyor mu? Hüseyin Üzülmez'in candy crush için eleştirilmesine Hodri Meydan'ın açıklama yapması komik değil mi?

Derneğin açıklama yapması bana da doğru gelmedi.

GreenBlack34 yazdı:
O yazıyı yazanlar siyasi olabilir de bi şekilde açığını bulmuş eleştirmiş, Hodri Meydan'ın sorunu mu bu? Ben Bahri Yavuz yerel gazetelerde eleştirilirken hiç Hodri Meydan'ın Bahri Yavuz'u yedirmeyiz açıklamasını görmedim. Bizler bi şekilde bireysel tepki koyduk.

Ayrıca siyaseten destek alan, resmen bu takımın celladı olan bir Akp zihniyetinin öne sürdüğü siyasi bir başkanı koruma ihtiyacı niye? Ben tamamen Hüseyin başkana çıkarım için sesimi çıkarmıyorum.

O kötü günler hep hafızamda ama bi şekilde Kocaelispor için susuyorum. Hodri Meydan da susmalı. Bu topa girmemeli. Hodri Meydan her zaman bilmeli ki bu takım bu haldeyse, sebebi Akp zihniyetidir. Kimseye minnet borcu yok, gururlu olan taraf bizleriz.

Şark kurnazlığı yapılmasın diye açıklama yapıldığında haluk abi tarafından cevap bahriden değil dernekten gelmişti bir eleştiri yapıyorsan taraflı değil ortadan yap

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:53 
Kullanıcı avatarı

Bahri Yavuz Kev sürecinde CHP'lilerden ve muhalif gazetelerden ağır eleştirilere maruz kaldı.

Sen komplo teorilerini seviyosun :)

Ben bilmiyorum, kimlerden icazet aldığını paylaşırsan öğreniriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:56 
Kullanıcı avatarı

yazdık işte isimleri bunları izmit'te bilmeyen mi var. Neyse sırf hüseyin üzülmez akpli diye onu yemeye çalışan chplilere yedirmeyeceğiz inşallah albayımı biz çok memnunuz kendisinden.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:57 
Kullanıcı avatarı

turkuazdevrim yazdı:
GreenBlack34 yazdı:
Hüseyin Başkan candy crush oynamış, bi gazeteci eleştirel yazı yazmış, tasası Hodri Meydan'a kalmış. Bizleri Bahriciler olarak yaftalayan arkadaşlarımız, Hodri Meydan'ın tavrını doğru buluyor mu? Hüseyin Üzülmez'in candy crush için eleştirilmesine Hodri Meydan'ın açıklama yapması komik değil mi?

Derneğin açıklama yapması bana da doğru gelmedi.

GreenBlack34 yazdı:
O yazıyı yazanlar siyasi olabilir de bi şekilde açığını bulmuş eleştirmiş, Hodri Meydan'ın sorunu mu bu? Ben Bahri Yavuz yerel gazetelerde eleştirilirken hiç Hodri Meydan'ın Bahri Yavuz'u yedirmeyiz açıklamasını görmedim. Bizler bi şekilde bireysel tepki koyduk.

Ayrıca siyaseten destek alan, resmen bu takımın celladı olan bir Akp zihniyetinin öne sürdüğü siyasi bir başkanı koruma ihtiyacı niye? Ben tamamen Hüseyin başkana çıkarım için sesimi çıkarmıyorum.

O kötü günler hep hafızamda ama bi şekilde Kocaelispor için susuyorum. Hodri Meydan da susmalı. Bu topa girmemeli. Hodri Meydan her zaman bilmeli ki bu takım bu haldeyse, sebebi Akp zihniyetidir. Kimseye minnet borcu yok, gururlu olan taraf bizleriz.

Şark kurnazlığı yapılmasın diye açıklama yapıldığında haluk abi tarafından cevap bahriden değil dernekten gelmişti bir eleştiri yapıyorsan taraflı değil ortadan yap

Haklısın, orada taraftarı ilgilendiren bir konu vardı ama eski Hodri Meydan yönetimini desteklemediğim için geri alıyorum lafımı.

Hodri Meydan'ın tutumunu eleştiriyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:59 
Kullanıcı avatarı

zebercet41 yazdı:
yazdık işte isimleri bunları izmit'te bilmeyen mi var. Neyse sırf hüseyin üzülmez akpli diye onu yemeye çalışan chplilere yedirmeyeceğiz inşallah albayımı biz çok memnunuz kendisinden.

Herkes birilerini yedirmiyor. Dün de böyleydi bugün de böyle. Fark yok

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 21:53 
Kullanıcı avatarı

Dernek Bahri'den hesap sorup Hüseyin başkana sahip çıkınca hedef oldu tabi :lol:
Çok güzel açıklama yapmışlar helal olsun Haluk Abiye.

Yedirmeyecek tabi. Yalan söyleyen çapulculara hesap sormamalı ama kulüple alakasız oyun oynarken görülen başkana sahip çıkmaması lazım size göre.

Böyle başkanı buldunuz, bunuyorsunuz resmen.

Allah bin belanı versin Bahri Yavuz.

KEV den 15 milyon 100 bin.
İçeriden 4 milyon.

Hey maşallah yiye yiye bitiremediniz kulübü.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 22:26 
Kullanıcı avatarı

Stockholm sendromu, Türk insanının kanayan yarası"unutkanlık" sonuç mu. AKspor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 23:18 

GreenBlack34 yazdı:
Stockholm sendromu, Türk insanının kanayan yarası"unutkanlık" sonuç mu. AKspor.
Sen ciddi ciddi buradaki insanların bahri yavuz sevicileri gibi şartsız, şurtsuz savunacaklarını mı düşünüyorsun? Mesela tribüne yapılacak bir müdahaleyi görmezden mi gelecekler, taraftarı bölen açıklamaları görmezden mi gelecekler? Taraftarı suçlayan açıklamalarda başkanı mı alkışlıyacaklar? Buradakilerin çoğunu tanımasamda az çok yazılarından kesiyorum ilk yanlışta hayırdır çekecekler. Tıpkı zamanında bahriye yaptıkları gibi. Ama sen ve senin gibiler gerçekleri göremeyeceksiniz. Sen yine buralara yazıyorsun , kayıplara karışan bir dünya insan var. Umarım yaptıkları hataları anlarlar.

Stockholmmuş :) adam sizi saplantılı aşk profiline soktu haberiniz yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 23:26 
Kullanıcı avatarı

Saplantılı aşk değil o.

Adalet ve Vicdan.

Güzel şey tavsiye ederim. Burda Bahri Yavuz'a hiç haketmediği şekilde bin bela okunduğu sürece ben savunmaya devam edeceğim. Sizler de yaşadığımız onca sıkıntının kaynağı olan Akp'nin başkanına sırf Bahri Yavuz'u gömdüğü için büyük başkan çekeceksiniz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 23:30 

Haklı sebeblerle gömüyorsa büyük başkan demem ama haksız olana, hak yiyene bin bela okurum. Yanlışa yanlış demeyi biliceksin. Benimde adaletim, vicdanım bu.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1065 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 107  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 64USAKSPOR, Bing [Bot], cozker, Dusk, Emboma, fofanagibi, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kei, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye