Zaman: 09 Tem 2020, 20:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1142 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 115  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 08:29 
Kullanıcı avatarı

Bahriyi savunmak için SG adını kullanıyorlar. Sen sal kardeşim artık SG'yi napcaksın ya. Sen önündekine cevap ver senin savunduğunu adamın SG'den bir farkı kaldı mı şimdi. Oda yalan dolan bu da yalan dolan.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 14:24 

Bahri Yavuz'un böyle borç takacağını hiç düşünmezdim,özellikle kongrelerde ve taraftar bilgilendirme toplantılarında kurduğu o süslü güzel cümlelerden sonra..

Hiç borç bırakmadık, kimse sigortayı tam yatırmazken biz her futbolcunun sigortasını tam yatırdık gibi söylemleri hikayeden ibaretmiş.

Arkadaşlar yazmış Bahri Yavuz'un çıkıp açıklama yapmasını beklediklerini belirtmişler. Transfer tahtasının açılma sürecinden beri Bahri Yavuz hakkında çok ağır ithamlar var ve hiç birine çıkıp cevap vermedi. Bu iddialara da cevap vermeyeceğini düşünüyorum. Ya

Fethiye maçı çıkışında gördüm kendinisi, bir dahaki maçta görürsem bizzat sorucam.

Gerçi artık ne söylese boş, bu borç bırakma işi hiç olmadı...çünkü kendisi geçmiş yönetimler borç bırakıyor diye onlara verip veriştiren bir başkan olarka geldi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 14:39 
Kullanıcı avatarı

zebercet41 yazdı:
http://www.ozgurkocaeli.com.tr/kocaelisporu-ben-k-u-r-t-a-r-d-i-m-189538h.htm?fbclid=IwAR1aGKhPUvdILd5ZK_azDH-tp2MSUtm4L3vFhOTtks8O91VtLo5Nxh-IC88

http://www.ozgurkocaeli.com.tr/kocaelis ... 04032h.htm

Bugün güzel günümdeyim bu sene iyi geçecek gibi hissediyorum, biraz yine belge paylaşalım severim bu işleri bilirsiniz. Bahri yavuz'un kulüp amatöre düşsünde başkan olayım diye beklediği dönemler. (ozamana kadar neden olmadıysa) neyse konu o değil sgk + vergi borcu 2 milyon küsür. Bahri yavuzun başkanlığı devam etseydi bu borçları kaldıracak maddi gücünün olmadığını biliyoruz. 2-3 sene daha devam etseydide borç muhtemelen 10 milyon küsür olacaktı. Ancak, bu borçları neden ödemedin bahri yavuz? Gerçekten başkanlığı bırakmayı mı düşünüyordun sezon sonu? Zaten 2.ligede çıkarsak direk düşeriz transferi açmayınca taraftar buna hazırlıklı olsun diye sen demiyor muydun?
Neden ödemedin? Çünkü bu takım çıksın istemedin, sürenin bittiğinide farketmiştin çıkartmadın...

Zebercet bu gönderdiğin 2 linkte ne var merak ettim. Mesajın nedir? Belge nedir?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 15:06 
Kullanıcı avatarı

Linklerde bir şey yok. Sadece nostalji. Konu o değil diye belirttim zaten yazıda.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:25 
Kullanıcı avatarı

Hüseyin Başkan candy crush oynamış, bi gazeteci eleştirel yazı yazmış, tasası Hodri Meydan'a kalmış. Bizleri Bahriciler olarak yaftalayan arkadaşlarımız, Hodri Meydan'ın tavrını doğru buluyor mu? Hüseyin Üzülmez'in candy crush için eleştirilmesine Hodri Meydan'ın açıklama yapması komik değil mi?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:34 

Hüseyin başkanın maç oynanırken candy crush oynaması tamamen kulübe verdiği değerden kaynaklı. Kocaelispor Başkanlık makamını basamak olarak kullanacağı zaten aşikar. Bahri Yavuz'a güvendik o da 4 milyona yakin borç takıp gitmiş. Bundan sonra şahıslara karşı şüpheci olmakta fayda var. Hodri Meydan'ın açıklaması da hiç hoş olmamış. 1-Yerel gazeteyi ne diye muhatap aliyorsun. 2-Ortada bir yanlış var. Yanlışı örtbas etmek bizim duruşumuz değil.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:34 
Kullanıcı avatarı

O yazıyı yazanların amacı kocaelispor değil tamamen siyasi. O gazete sahiplerini ve çalışanları çok iyi tanıyorum. Aynı şeyi kendilerinden biri yapsaydı o yazıyı yazabilirler miydi? Bunu bilen dernek yönetimide açık açık yedirmeyiz demek istemiş. Dernek 2 gündür çok güzel açıklamalar yapıyor, böyle devam.

Hüseyin üzülmez isterse hiç izlemez kocaelispor maçını izlemek zorunda mı? Onun görevi kulübü yönetmek. Ayrıca maç oynanırken değil devre arasında 2.yarı başlayacakken oynuyor. Bu kentte belediye başkanı olan adam neyin basamağını yapacak daha.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:39 

Bahrinin taktığı borçtan sonra gündem değiştirmek için girdikleri hallere bak. Derneğin açıklaması gereksiz, bunlara yapılacak şey görmezden gelmektir . Gündemin değişmesine müsade etmemek lazım bahri nin taktığı 4 milyon kaynamasın!

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:41 
Kullanıcı avatarı

O yazıyı yazanlar siyasi olabilir de bi şekilde açığını bulmuş eleştirmiş, Hodri Meydan'ın sorunu mu bu? Ben Bahri Yavuz yerel gazetelerde eleştirilirken hiç Hodri Meydan'ın Bahri Yavuz'u yedirmeyiz açıklamasını görmedim. Bizler bi şekilde bireysel tepki koyduk.

Ayrıca siyaseten destek alan, resmen bu takımın celladı olan bir Akp zihniyetinin öne sürdüğü siyasi bir başkanı koruma ihtiyacı niye? Ben tamamen Hüseyin başkana çıkarım için sesimi çıkarmıyorum.

O kötü günler hep hafızamda ama bi şekilde Kocaelispor için susuyorum. Hodri Meydan da susmalı. Bu topa girmemeli. Hodri Meydan her zaman bilmeli ki bu takım bu haldeyse, sebebi Akp zihniyetidir. Kimseye minnet borcu yok, gururlu olan taraf bizleriz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2019, 20:48 
Kullanıcı avatarı

Öne sürülen dediğiniz başkan kocaelisporun başkanı siz öyle görebilirsiniz. Böyle her önüne gelen yazarım diye haber sitesi kurup yazı yazarsa olacağı bu kentte. Bahri yavuzu kimler öne sürdü? Başkanlığı boyunca kimlerden icazet aldı onuda konuşalım mı? hüseyin abilerinez hikmet abilerine gidip bu akplilerden uzak dur icazeti aldı mı? Stadın açılışını neden adam gibi yapmadı? Ömrümde de akpye oy vermedim hani. Siyasi başkanın kendisi bahridir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1142 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 115  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Atmaca, Bambino, Bing [Bot], Bozkurt1903, Elessar, Faroz, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hattena, minigolfmuduru, obafemi, ozerctnky, seco1903, sorrento, Stabil35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye