Zaman: 28 Şub 2021, 10:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 786 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 79  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2020, 14:34 
Kullanıcı avatarı

şubat 2020 geldi hala stat inşaatı ile ilgili ihale tarihi belli değil. bu akp tayfayı klüp olarak goygoylamayı bırakıp bastırmak lazım artık.kerem ali sürekli vs sürekli maçlara geliyor sürekli stat yapılacak deniyor eee sonuç mk?

hma denen müsvette bahanesi de yok artık.31 marttan beri stadı isteyen belediyelerde mevcut.Tam 10 ay olmuş nerede bu stat ihale takvimi? neyi oyalıyorsunuz hala?

Yıllardır hma yüzünden haklı konumdaydılar.Artık bahaneleri yok şubat ayı içinde kesinlikle şu akp'li tayfa stat işinin ihalesini devlet planına işlemeli.Yoksa bu goygoy kabak tadı verdi.Şu tayfa için Cemil başkanı küstürmek akıl alır iş değil.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2020, 15:08 
Kullanıcı avatarı

rapsodi yazdı:
İyi dileklerin için teşekkürler ama bulunduğumuz lig muhtemelen %10 bile etki etmiyor bu stad isine adim kadar eminim :)

Çok haklısın bu düşüncende.
Hem alt ligde oluşumuz hem yerel yönetimlerle ters düşmemiz sonucunda stadımız dağ başına yapıldı. Sadece koltuk seçimine merdiven boyalarına karışabildik.
Keşke bu sene inşaatı başlasaydı da 2 sene sonra bitseydi ama bizim istediğimiz yerde SekaParkta ya da Perşembe Pazarı mevkinde olsaydı.
Siz siz olun aceleye getirmeyin bu işi, istediğiniz yere yaptırana kadar gerekirse suni çimde oynayın.
Stad işinden sebep takımıda boşlamak yanlış, bu sene play offunuz kesin bence.
Bizim açık ara gitmemiz alttaki takımları çok bozdu, şampiyonluk istiyordu Fethiye, Erok, Turgutlu moral bozukluğuyla abuk subuk puanlar kaybediyorlar fırsattan istifade etmek lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2020, 15:39 

Sözde 114 alacaklıyla anlaşılmış 6 alacaklı kabul etmediği için transferi alamamışız. İsim isim yazmışlar ama ne kadar doğru ne kadar yanlış çok güvenmiyorum doğrusu.

Eğer haber doğruysa ayrı rezillik. Kimin ne kadar alacağı var tam bilmiyorum ama toplasan kabul etmeyen şu 6 kişinin 1-1.5 milyon alacağı yoktur. Diğerleriyle anlaşıldıysa çaktırmadan el altından ödeme yapılıp Playoff kapasınında 4 yıldır transfer yapmayan takıma takviye yapmak çok mu zordu ? Basketbolda sadece 6. yabancıya harcanan parayla futbol takımını bir üst lige çıkarabilirdik. Basketbol takımı yorulmasın diye özel uçak tutmaktan düşünmeye vakit kalmamıştır muhtemelen.

Ayrıca Stadyum konusunda hem yönetim, hem camia, hem taraftar olarak ne adım attık ki ne bekliyoruz ? Bu kulübünün şu an tek derdi ve gündemi stadyum olması lazımken, yönetimin bakanlığın bahçesinde yatması, taraftarın belediye önünde oturma eylemi yapması gerekirken kim ne yaptı da sonuç bekliyoruz? Yalandan iki milletvekili, iki müsteşarla poz vererek oluyorsa bu işler şimdiden hayırlı olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2020, 17:31 
Kullanıcı avatarı

Karşıyaka taraftarlar derneğinin silkelenmesi lazım, adım atması lazım stad için. Vefat başsağlığı ve bilgilendirmeleri facebook’tan herkes yapıyor zaten.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2020, 19:14 

Muslu1912 yazdı:
Sözde 114 alacaklıyla anlaşılmış 6 alacaklı kabul etmediği için transferi alamamışız. İsim isim yazmışlar ama ne kadar doğru ne kadar yanlış çok güvenmiyorum doğrusu.

Eğer haber doğruysa ayrı rezillik. Kimin ne kadar alacağı var tam bilmiyorum ama toplasan kabul etmeyen şu 6 kişinin 1-1.5 milyon alacağı yoktur. Diğerleriyle anlaşıldıysa çaktırmadan el altından ödeme yapılıp Playoff kapasınında 4 yıldır transfer yapmayan takıma takviye yapmak çok mu zordu ? Basketbolda sadece 6. yabancıya harcanan parayla futbol takımını bir üst lige çıkarabilirdik. Basketbol takımı yorulmasın diye özel uçak tutmaktan düşünmeye vakit kalmamıştır muhtemelen.

Ayrıca Stadyum konusunda hem yönetim, hem camia, hem taraftar olarak ne adım attık ki ne bekliyoruz ? Bu kulübünün şu an tek derdi ve gündemi stadyum olması lazımken, yönetimin bakanlığın bahçesinde yatması, taraftarın belediye önünde oturma eylemi yapması gerekirken kim ne yaptı da sonuç bekliyoruz? Yalandan iki milletvekili, iki müsteşarla poz vererek oluyorsa bu işler şimdiden hayırlı olsun.

bizim 10 katı borcu olan camialar yapıyor transfer, biz 3.ligde yapamıyoruz..sonra da yok açamadık yok muvaffakatname alamadık hede hödö, ayak yaptıkları o kadar belli ki..bakın uğraştık açamadık mesajı veriyolar da biz yemiyoruz tabi..bursaspor ankaragücü nasıl yapıyorsa transferi sen de yaparsın, ama işte yetenek olacak beceri olacak boş kovalamayacaksın..öyle resmi sitelere poz vermekle video çekmekle olmuyo bu işler di mi??

neyse basket kupası geliyo ya sorun yok, ama seneye de %80 3.ligdeyiz, geçmiş olsun..

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2020, 20:47 

TRansferi neden şimdi açsınlar abi zaten Kocaeli aldı gitti yaz transfer döneminde açsınlar bari hem aceleye gelmez transferler önümüzdeki 3 yılın transferlerini yaparız

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2020, 20:56 

Transferi şimdi açmaları saçmalık olurdu zaten.Şampiyon olan takım belli oldu.Bu saatten sonra bu takım play off kovalayacak ordada gücün yeterse ne ala yetmezse enerjiyi yaz transfer dönemine harcamak çok daha mantıklı çok daha yararlı olur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2020, 21:30 

belki acabamı dedik ama yok yine mantar. vizyonsuzluk en az 1 sezona daha yazık etti.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2020, 23:29 
Kullanıcı avatarı

Sapla samanı ayırmak lazım basket takımının sponsoru var kendi yağında kavruluyor, kulüpten para çıkmıyor üstüne para kazanıyor. Yıllardır basketten futbola kaynak da aktarıldı üstelik. Bize yük değil katkı sağlıyor hem maddi hem manevi anlamda. Ha şurası bir gerçek ki futbol lokomotiftir ülkemizde. İstersen her sene şampiyon ol baskette süper ligde mücadele etmen kadar fayda sağlamazsın orası farklı bir konu. Burda kızılması gereken kulüp değil holding neden futbola destek olunmuyor adam akıllı diye.

Mavişehir'deki o spor alanına stat yapacağını düşünüyorum kulübün ki 25 bin civarı kapasite ve gelir getirici yerleriyle çok mantıklı olur. Yalıdan vazgeçildiğini zannediyorum Turgay Büyükkarcının statla ilgili son açıklaması biraz bana öyle hissettirdi: http://m.sonkaleizmir.com/default.asp?p ... erid=72776

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2020, 00:14 

Atakan1912 yazdı:
Sapla samanı ayırmak lazım basket takımının sponsoru var kendi yağında kavruluyor, kulüpten para çıkmıyor üstüne para kazanıyor. Yıllardır basketten futbola kaynak da aktarıldı üstelik. Bize yük değil katkı sağlıyor hem maddi hem manevi anlamda. Ha şurası bir gerçek ki futbol lokomotiftir ülkemizde. İstersen her sene şampiyon ol baskette süper ligde mücadele etmen kadar fayda sağlamazsın orası farklı bir konu. Burda kızılması gereken kulüp değil holding neden futbola destek olunmuyor adam akıllı diye.

Mavişehir'deki o spor alanına stat yapacağını düşünüyorum kulübün ki 25 bin civarı kapasite ve gelir getirici yerleriyle çok mantıklı olur. Yalıdan vazgeçildiğini zannediyorum Turgay Büyükkarcının statla ilgili son açıklaması biraz bana öyle hissettirdi: http://m.sonkaleizmir.com/default.asp?p ... erid=72776

Stat konusunda başkanın bu açıklamasını okuduğumda banada stat yalı dışında bir yere yapılacak gibi geldi. Gidip örnekköy falan gibi yerlere yapmasınlarda, mantıklı alternatiflerde olur yeterki yapsınlar. Benim tahminim stad yalı dışında bir yere, salon yalıya, mavişehirdeki yeni alanada tesis şeklinde zorlanacak.
Diğer 2 stadın yapılması bir yerde bizim işi sonuçlandırmaya yarayacak artık çünkü şu andan itibaren stada taş koyan parti kim olursa olsun farklı algılanacak. Cemil başkanda hma gibi değil ne derlerse okeyiz diyor. Hatta son seçime kadar oradı burası oynayan chp, çarşıda stad için imza toplamaya başladı. Bu stad işine oluşan tepkinin herkes farkında bence.
Ha bu noktada derneğin devreye girip büyük bir protestoyla son darbeyi vurması lazım ama...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 786 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 79  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, Majestic-12 [Bot], vosvos

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye