Zaman: 25 Ağu 2019, 18:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 150 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka 2019 - 2020
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2019, 23:11 

erok-van maçını eryaman stadyumuna vermişler. ah ulan ne tribün yapardık o stadyumda. nasip değilmiş.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2019, 01:36 

Yeni sezonda başarılar dilerim.
Bu sezon maçlarınıza gitme fırsatım oldu ,5-6 maç gelmişimdir. Bu oyunculara terbiyesizlik yapmak istemem ama bu ligden çıkacak kapasite yok bence.Ne kadar 4.yılları da olsa birlikte oynayacakları bir değişiklik olacağı sanmıyorum.Transfer olayının çözülmesi lazım,eğer çözülmezse Mustafa Aşan' in ve hocanın takımda kalması gerek kesin.En iyi iki transfer bunlar olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2019, 11:45 

Eryamanı duyunca üzüntüm iki kere artı, biz finalde eksiksiz kadroyla üst lige çıkardık inanıyorum. İlk maçta kaçan penaltı,ikinci maçta 1-1'i yakaladıktan sonra oyunu soğutmamız gerekirken pozisyon devamında yediğimiz saçma golü tamamen tecrübe eksikliğine bağlıyorum.Sağlık olsun. 1. lige kadar götürecek bir genç iskelet kadro var bunu değerlendirmek lazım.Şu transfer yasağını çözelim artık.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2019, 14:10 

Bizim için ligler farketmez,bu armayla her ligi gördü çoğumuz ama kulübün geleceği icin farkeder. İvedilikle buralardan kurtulmamiz lazim. Hem sehirdeki yeni nesili kaybetmemek icin hem de gelecek icin. Gözden uzak olan gönülden de olur. Bu sene oyuncularimizin mucadelesiyle gurur duyduk ama bunu 1 tık ileri atmaliyiz.

Şu transfer yasağını nasıl olacak bilmiyorum ama mutlaka kaldırmalıyiz.Hazir bir sinerji yakalamışken belki bi şansımız olur. Olmazsa da yapacak bisey yok,mücadeleye devam...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2019, 15:29 
Kullanıcı avatarı

Bence de 15-20 milyon bizimki gibi potansiyeli olan bir semt için para değil. Tek seferde bile bu parayı çıkarıp verebilecek iş adamları vs var. Yine de transfer yasağının bu sene de kalacağını düşünüyorum maalesef. Keşke yasak kalksa çok değil 3 düzgün transfer bile yeter. Stat işi en önemli davamız şu an. Seçim muhabbetine herkes söz verip yine salağa yattı her zamanki gibi. Hazır üstümüzdeki ölü toprağını atmışken şuna düzgünce bi tepki gösterelim, en kötü Cemil başkan konuşsun “Noldu bizim stat işi” diye. Van’la oynanan ilk maçta hakem hatalarını hepimiz gördük ne rakibi ne hakemi baskı altına alırız ne de takımı ateşleyebiliriz Atatürk’te ki bu liglerde en önemli unsurlardan biri bu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 09:38 
Kullanıcı avatarı

Acil olarak aksiyon almamız lazım.Seneye bu ligden kurtulup önümüze bakmak lazım.
Birkaç yalama belediye başkanı hadlerini aşıyor.Onlara Karşıyaka'nın kim olduğunu kafalarına kazıya kazıya anlatmamız lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 21:20 

Daha neler göreceğiz bakalım.

Dikili Bld. Başkanı Göztepelilerle takılır, Foça, Bayraklı, Çiğli Başkanları Göztepe'ye destek mesajları atar.

Ama suç kendini bi sik sanan bizimkilerde. Semt takımı diye diye Bucaspora çeviriniz Karşıyakayı. Semtimiz, buçuk muhabbetleri, izmirli değiliz karşıyakalıyız dersen gerçekleri yüzüne vururlar.

Ya kitlelere hitap edeceksin ya da koca izmirin 10 da biri kadar ilçeye sıkışıp kalacaksın.

Acilen izmirin dört yanına spor okulları açılması, semt muhabbetinin kapatılması gerekiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 22:25 

kskptkm yazdı:
Daha neler göreceğiz bakalım.

Dikili Bld. Başkanı Göztepelilerle takılır, Foça, Bayraklı, Çiğli Başkanları Göztepe'ye destek mesajları atar.

Ama suç kendini bi sik sanan bizimkilerde. Semt takımı diye diye Bucaspora çeviriniz Karşıyakayı. Semtimiz, buçuk muhabbetleri, izmirli değiliz karşıyakalıyız dersen gerçekleri yüzüne vururlar.

Ya kitlelere hitap edeceksin ya da koca izmirin 10 da biri kadar ilçeye sıkışıp kalacaksın.

Acilen izmirin dört yanına spor okulları açılması, semt muhabbetinin kapatılması gerekiyor.
2004 ' beri bu forumda gördüğüm Karşıyaka'yla ilgili en doğru tespiti yapmışsın,bu dediğini en iyi yaşayıp bilenlerden biriyim Ksk potansiyel olarak İstanbulda Fener tribünü neyse İzmir'de Ksk o dur ama bu potansiyeli ama bilerek ama bilmeyerek küçük bir alana hapsettiler,kendim Torbalı da oturuyorum 98 den beri maçlara gelirim dükkanımdan defalarca otobüs kaldırdım insanlara bu sevgiyi aşılamaya çalıstım su an Van'dan Elazığ'a kadar çocuklar Torbalıdan çocuklar deplasman kovalıyor İzmir'in bu tarafında insalarda buçuk muhabbetinden dolayı hep bir ön yargı hep bir ama var 2008' den beri bu biraz aşıldı gibi sanki ama bu seferde sportif başarı gelmedi, maça çağırdığım çocukların ilk tepkisi abi ama onlar kendini İzmir'den saymıyor ile başladı am ısrarla anlattım bunun bir yaşam tarzı olduğunu aslında İzmir'e dair ne değer varsa en çok Karşıyaka da ve Karşıyaka tribününse bunu yaşatıldığını anltamya çalıştım velakin herkes benim gibi ayrıntıya girip uğrasmaz ve de düşünmez,öncelikle spor okulları çok ama çok önemli,ortamlarda biz Karşıyaklıyız deyip Ksk'nin hangi lig de olduğunu bilmeyenlere inat taeftar derneğinin İzmirin güneyine yönelip ordaki tayfaları oluşumları desteklemeli klubun geleceği bu potansiyeli kullanmaktan geçer

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 09:54 

Bornova'dan Dikili'ye kadar hatta ve hatta Edremit Körfezine kadar en büyük etkiyi bizim kulübün göstermesi lazım. Buralardaki taraftar ve sporcu havuzunu yönetmek varken bizim küçük bir alana sıkışmamızı kabul edemiyorum. Sen meydanı boş bırakır, hatta kavgalı olursan birileri o açığı kendi lehine çevirir. Kesinlikle belediyeler üzerindeki baskıyı arttırmamız lazım. Ve oradaki taraftar potansiyeline etki edecek aksiyonlarda bulunmamız gerekiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 May 2019, 10:12 
Kullanıcı avatarı

Bununla ilgili yonetim ve Belediye başkanıyla oturulup konuşulmalı.Belediye başkanı birinci ağızdan bu saksakcılara tepki göstermeli.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 150 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 10Batalla, bayz, betooo13, Bing [Bot], Bizans1905, Cuadrado, Denyos Pukes, Emre, equalizer, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], göztepelihakan, inciraltı, karadeniz, kei, mccalebb, mecbur, Milat1914, MrCool, Russell35, Svetkavitsa

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye