Zaman: 27 May 2020, 16:07

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 138 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Kocaelispor PLAY OFF | Genel Değerlendirme
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 04:07 
Kullanıcı avatarı

GreenBlack34 yazdı:
saffet8 yazdı:

Sürprize mahal yok şampiyonlar ligi değil burası beraberlik iyidir.
Serik gelirse Ankara Eryamanda olur Final için EsEs'e vermezler Antalyaya uzak diye.
Keşke Karacabeyle Timsah Arena olsa ya da Saraçoğlu.

Ben buna istinaden söylemiştim :) Ankara'ya göre Eskişehir daha yakın Antalya'ya anlamında, neyse konuyu dağıtmayayım şimdi

Temkinli yaklaşanlar olmuş şampiyonlar ligi mi arkadaş burası buradan Tur dönsün :D
Kör dövüşüne çevrilir bam güm olur 50 dakika yatarsın kavga dövüş 0-0 biter maç.
Eskişehir bize çok yakın olduğu için öyle dedim ben arada çok az km oynuyordur sanırım.
Ayrıca Ankara bile olsa yine bize yakın haksızlık olur adamlara hızlı tren faktörü :D
Karacabey gelsin biz deplasmana gidelim Timsah Arenaya misler gibi
Cuma günü 21:00 içlerinde en iyisi olur sanırım Final için.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 16:47 

Şehir hala bi türlü havaya giremedi.bilet satışlarında pek bi hareket yok sanırım

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 16:56 
Kullanıcı avatarı

Takım yarı final görmüş malum tribünsel sebeblerden maça gitmiyordum en son iç sahada bağcılara maçına gitmiştim güney alta bu maçta gideriz kuzey kale arkada izleriz. Sene başından beri hava yakalayamadık ki zaten. Ama stad dolar yinede bence. Bilet fiyatlarına neden tepki var onuda anlamadım gayet uygun bence. Zaten son maçlarda şehir maça gelmemeyi tercih etti. Şimdi böyle bir maçtada gelecek adam gelir zaten. İsmetpaşada stadda 8 bin kişi olurdu şehir havaya girdi derdik şimdi 20 binleri konuşuyoruz.

Final görüp önümüze bakalım ama bu şehirde kocaelispor heyecanı 3.ligden amatöre düşerken bile daha fazlaydı. Rakamlar yüksek 20 binler konuşuluyorda bir şey eksik...

Maça gelirsek ilk yarı gol yemezsek çıkarız.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 21:25 
Kullanıcı avatarı

DirtySanchez yazdı:
Şehir hala bi türlü havaya giremedi.bilet satışlarında pek bi hareket yok sanırım

Satışlar gayet iyi durumda

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 22:15 
Kullanıcı avatarı

Sanırım bu turu geçen direk finale çıkıyor anladığım (Bizim zamanımızda 4 maç yapmıştık Karabük-Sarıyer-Kartal-Pendik) (2006 yılı)
Deplasman galibiyeti çok güzel olmuş. Tüm kalbimle başarılar dilerim Kocaeli'ne..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 23:03 
Kullanıcı avatarı

Marea yazdı:
Sanırım bu turu geçen direk finale çıkıyor anladığım (Bizim zamanımızda 4 maç yapmıştık Karabük-Sarıyer-Kartal-Pendik) (2006 yılı)
Deplasman galibiyeti çok güzel olmuş. Tüm kalbimle başarılar dilerim Kocaeli'ne..
Siz 2. Lig'deydiniz o zaman. Yine benzer tablo var orada. Kırmızı ve beyaz grupta 8 takımdan 1'i çıkacak.

3. Ligde ise 3 grupta 4'er takımdan 1'i cikacak.

Çorum'u geçersek final maçını alınca çıkıyoruz. Diğer gruplarla işimiz yok.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2019, 23:40 
Kullanıcı avatarı

tanergülleri yazdı:
DirtySanchez yazdı:

Satışlar gayet iyi durumda

5 bin olduğunu düşünmüyorum. Net rakamlar nedir?

Tribün kesinlikle 20.000 olamayacaktır keşke olsa. Maç yoğun olur o trafikten 45 dakikada çıkamayız diyip maça gelmeyen bin kişi rahat vardır. Arabayı kavanniuma bırakıp stata yürümekten imanımız gevredi umuyorum yağmur yağmaz. Stada evim sadece 8 km ve yoğunluk olan İzmit istikametinde değil yine de o otoparka girip eve gelmeye kalksam en az 45 dakika sürüyor.

Ayrıca 2. ve 3. Liglerdeki tüm playoff maçlarını(finaller dahil) nasıl haftaiçi yaptılar hala aklım almıyor. Maça yetişmek için üzerimizi yolda değiştireceğiz.

Maçla ilgili olarak hocaya çok güveniyorum. Ali keteni sonunda sağ beke yerleştirmesini çok önemsiyorum. Öztonga çok iyi niyetli bir kardeşimiz stoperde de gayet başarılı ama sağ bekte koca maç sadece 2-3 bindirme yapıyor. Bu da oyunu rakip sahaya yıkmada bizi çok zorluyor. Fatihin olmayışı şu dar kadroda sadece ali ketenşe tolere edilebilir. Fatihin olmayışı sahiden büyük talihsizlik. Hele hele bu sezon iç sahadaki erzincanspor maçının ikinci yarısındaki performansı aklıma geliyor daha çok hayıflanıyorum.

Umuyorum finale kalırız. Finale kalırsak son 4 yılda 3. Playoff finali olacak. Artık şu finalleri kaldıramıyorum. Ciğerimiz bitti, saçımız döküldü geri kalanlar da beyazladı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 00:06 
Kullanıcı avatarı

20 binide göremiyorsak neden yapıldı bu stad yav.
Giriş çıkışlarda sıkıntı olacağı kesin. En azından körfez tarafından gelen adam en az 1,5 saat herekeden geliyorsa 2 saatte ancak evinde oluyor. Gölcük karamürsel tarafını bilmiyorum. Bu büyük sıkıntı çünkü izmit merkez kadar derince gölcük körfez tarafından da maça gelen taraftarlar var kocaelispor sadece izmit merkezin değil.

Ama yinede böyle bir stadımız varken en azından açılıştaki sayı kadar dolmalı stad. Gerçi sene başı tespitim vardı bu stadın dolmasını sıkıntılar nedeniyle yönetimde istemez diye.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 00:14 
Kullanıcı avatarı

Son 1-2 gün ne olur bilmiyorum ama sağda solda herkes maça gideceğini söylüyor. Benim iş yerimden bile hiç maça gelmeyenler bu maça gelmek istiyor. Açılış maçında hiç hava yoktu 25 bin olmuştu yeni stad heyecanıyla. Şimdi bilboardlar aracılığıyla duyuru falan da yapılacakmış. Ulaşım keşmekeşi, iftar saatine denk gelmesi, hafta içi olması v.s bunlar olmasa 30 bin falan olurdu ama bu faktörleri düşününce 20-25 bin arası olur gibime geliyor. Biraz da iyimser olarak yazdım ama bunun altına da düşmemeli yani.

En son inadına_körfez tarafından 13 May 2019, 01:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2019, 01:15 
Kullanıcı avatarı

Stadın dolacağını düşünüyorum Stad banada 8 km uzakta

Buradaki arkadaslar , stada çoçuk hastanesinin oradan ulaşan bir köy yolu var
Arabayı stadın üst tarafına park edip yürüyebilirler , çok kişi keşfetti o yolu bilmeyen varsa özelden tarif edebilirim , trafik sorunu çok az o yolda.

İlk maçtaki kaografi gibi güzel bir görsel bekliyorum tribünden , iftarı yanımıza ekmek arası alarak yapıcaz , hiç bir sürprize maal vermeden vura vura almamız lazım ,beraberliğe oynarsak , olası gol yediğimizde panik yapar bizim takım , şu turu geçsekde finale nasıl gideceğimizin hesabını yapsak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 138 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], johnwick, Majestic-12 [Bot], Pomak_1925, sorrento, WhiteKnight, Wiltord

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye