Zaman: 25 Ağu 2019, 22:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1002 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 101  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Karşıyaka 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2018, 23:22 
Kullanıcı avatarı

Arjantin’li futbol kulübü San Lorenzo’nun stadı gibi,o tip sadece hazır bloklar ve kolonlar ile şöyle KUTU GİBİ kare veya Tire stadı / Eryaman Park Ankaragücü stadı gibi 15.000 veya 20.000 kişilik bi stadyum yapılamaz mıydı eski stadın olduğu yere?

Hani mimarın projesine göre yukarı çapraz yükselen tribün apartmanlara çok yaklaşıp baskı yapacakmış ya,böylece bu mirari ile baya şey de düzelmiş olurdu.

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181106/ad8bb847d252439471ac208afe12bfec.jpg[/img]

Şu tarz ama bunun yarısı kadar yükseklikte olacak. Hem maliyeti bence,görüntü gösterdiği itibariyle EFSANE düşük olur diye tahmin ediyorum. Dışında ofisler,dükkanlar olmayacağı için hem inşaat hızlı biter hemde masraf çok büyük ölçüde aşağı çekilirdi.

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181106/b723af7629f6bd2c3c944b96f93f11d5.jpg[/img]

Tamamlandığında bunu kare yapacakları şekilde böyle her ucu bir olacak şekilde düşünülse,çok güzel olur aslında.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Karşıyaka 2018-2019
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2018, 03:31 

hem stad hem de transfer yasağı konusunda başkanımız açıklamaları yaptı..
her 2 sini de mevcut şartlarda tamamlarız sene sonuna kadar,ama soran olursa büyük başgan dersiniz..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2018, 10:13 
Kullanıcı avatarı

Kırık yazdı:
her 2 sini de mevcut şartlarda tamamlarız sene sonuna kadar,ama soran olursa büyük başgan dersiniz..

ne demek istedin anlamadım hiç

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2018, 12:31 

Beyler uyanalım kendimize gelelim. Bu takım yıllardır oradan oraya seyyah misali stad stad geziyor.TFF fikstürlerinde ev sahibi yazsada biz yıllardır hiç ev sahibi olamadık. Bugün Atatürk gibi kepaze bir stadda bile oynasak bazı şeylerin daha farklı olması gerekir.Başarısızlığımızda stadımızın olmayışı büyük bir katkıda bulunsada , sorunlar daha farklı.Atatürk stadında fırtına gibi oynayan 11'lerde izledik biz.Mevcut hocamız geldikten sonra biraz iyileşme gerçekleşsede ben genel olarak takımda bir otorite eksikliğinin olduğunu düşünüyorum. Ne kadar heyecan olursa olsun bazı yerlerde öyle hatalar yapılıyorki profesyonellik mantığının kaldıramayacağı şeyler gerçekleşiyor. 30 yaşında Mustafa Aşan it gibi koşup topu söküp rakibin elinden alabiliyorsa 98-99 doğumlu çocuklarında kendine örnek alıp ölümüne saldırması lazım.Eyvallah başarısızız ama bunun bütün nedeni stad değil diye düşünüyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2018, 15:07 
Kullanıcı avatarı

HayırUlanİşte yazdı:
Kırık yazdı:

ne demek istedin anlamadım hiç

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2018, 15:41 

müptelasıyız yazdı:
Beyler uyanalım kendimize gelelim. Bu takım yıllardır oradan oraya seyyah misali stad stad geziyor.TFF fikstürlerinde ev sahibi yazsada biz yıllardır hiç ev sahibi olamadık. Bugün Atatürk gibi kepaze bir stadda bile oynasak bazı şeylerin daha farklı olması gerekir.Başarısızlığımızda stadımızın olmayışı büyük bir katkıda bulunsada , sorunlar daha farklı.Atatürk stadında fırtına gibi oynayan 11'lerde izledik biz.Mevcut hocamız geldikten sonra biraz iyileşme gerçekleşsede ben genel olarak takımda bir otorite eksikliğinin olduğunu düşünüyorum. Ne kadar heyecan olursa olsun bazı yerlerde öyle hatalar yapılıyorki profesyonellik mantığının kaldıramayacağı şeyler gerçekleşiyor. 30 yaşında Mustafa Aşan it gibi koşup topu söküp rakibin elinden alabiliyorsa 98-99 doğumlu çocuklarında kendine örnek alıp ölümüne saldırması lazım.Eyvallah başarısızız ama bunun bütün nedeni stad değil diye düşünüyorum.

Stad konusunda katilmiyorum sana arkadasim.
Atatürk stadinda ne rakibi ne hakemi etki altina alabiliyorsun, kendi futbolcun etkilenmese bile sonucta rakip takimi hataya zorluyorsun.
Katilirsin katilmazsin ama Doganlarda oynasaydiniz ic saha maclarindan daha cok puan alabilirdiniz rakip takimin bireysel hatasi veya hakemin pozisyonlari es gecmemesi gibi nedenlerle..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2018, 14:30 

Aspor'da sevdiğimiz bir kulüp olan Ankaragücü camiasının başkanı Mehmet Yiğiner bir röportaj verdi. Röportajı izlediğim andan itibaren neden bizim camia olarak yıllardır futbol şubede bir başarı yakalayamadığımızı kesin net anladım.Tavsiye ederim internetten bulup izleyin.Kısa başlık geçmek gerekirse kendisi transfer yasağını kaldıran Cumhurbaşkanına , desteklerini esirgemeyen belediye başkanına ve kendilerini terk etmeyen taraftara teşekkür etti.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2018, 15:09 

https://www.sondakika.com/haber/haber-i ... -11418848/

abiler vesile olsun 3 milyon dolar versin yasak kalksın.
nazım abbe parayı mezara mı götürecek.

@müptelasıyız

o dikiş bizde tutmaz.yiğiner iyidir,hoştur ama orta yolcudur.sepilinden yiğinerine herkes iktidarla dirsek temasında.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2018, 00:24 

Denyos Pukes yazdı:
https://www.sondakika.com/haber/haber-izmirli-firma-corum-bogazkale-de-dev-maden-rezervi-11418848/

abiler vesile olsun 3 milyon dolar versin yasak kalksın.
nazım abbe parayı mezara mı götürecek.

@müptelasıyız

o dikiş bizde tutmaz.yiğiner iyidir,hoştur ama orta yolcudur.sepilinden yiğinerine herkes iktidarla dirsek temasında.

http://www.borsagundem.com/haber/avod-m ... ti/1358914

İçinden mırıldanıyordur şuanda şampiyonluk yakın meşaleleri yakın diye.Transfer yasağını şuan tükürse kaldırır.Yönetim biraz uyanık olsa şu adamın etinden sütünden faydalansak.Ah nerde o günler.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2018, 03:12 

Bergama'da beraberlik 3 puan niteliğinde. Kırmızı kartı nasıl o kadar erken yedi bizim topçu.Bilen izleyen anlatırsa iyi olur.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1002 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 101  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1910baskent, anesthetic, Bing [Bot], Bizans1905, bovios, cosh_75, devrimciTS, esgres, faDem, FBSK, gazikentlee, Ghost1925, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], harput1967, Hep YEK, KsT_SuC, KutsaldırArman, Laodikya, Larendon, Lusage, Maraton06, mccalebb, MorMenekseler, rapid, Rhcp16, rideordie, seco1903, semiko, Tikveş, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye