Zaman: 22 Eyl 2017, 05:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 703 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Aydınspor 1923 | 2017-2018
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2017, 20:08 
Kullanıcı avatarı

Selamun Aleyküm,HİÇ İSTEMEYEREK biz geri geldik. Konu başlık olarak çok erken oldu belki ama yerimizi alalım dedim.

Bilirsiniz ; Efeler sadece Zeybek oynarken diz çöker. Şimdilik diz çöktük ama inşallah kollarımızı açıp,ayağa kalkacağımız zaman da gelecek.

Not ; Okay abim son 4 sezondur Aydınspor 1923 ana başlığını açıp açıp,bu sezon uğurlu gelirim belki,takım üst lige çıkar diyordu. Bu sene de ben şansımı deniyeyim dedim. Okay abim incelik ve abilik gösterip,konuya buradan devam edecektir.

Saygılar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Aydınspor 1923 | 2017-2018
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2017, 21:26 
Kullanıcı avatarı

Merhaba 3.lig biz geldik konuşmak için çok erken diyecek fazla söz kalmadı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2017, 22:53 

geçmiş olsun arkadaşlar

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2017, 23:21 
Kullanıcı avatarı

Kutlamalardan yeni geldim eve. Aydın'ın düştüğünü görünce bi değişik oldum. Geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda çıkarsınız geri.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2017, 00:05 
Kullanıcı avatarı

Vallahi arkadaşlar.. çok kızgınım ve aynı zaman da üzgünüm.

Önce üzülsem mi yoksa kızsam mı bilemiyorum inanın.

Evet şu an çok erken ama hesap sorulacak dünya kadar şey birikti.

Hayırlısı diyelim şu an için.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2017, 01:23 

takımlara baktım da altay kocaeli sakarya muğlaspor çanakkale dardanel turgutlu uşakspor var iyi ki

tabi sakarya kocaeli altay play offtan çıkma şansı var

çok kötü bataklık burası

amatörden çıktığımızda orta sıralarda bitirmiştik sonra ki sezon şampiyon olmuştuk umarım en kısa zamanda çıkarız bu bataklıktan

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Aydınspor 1923 | 2017-2018
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2017, 01:43 
Kullanıcı avatarı

forzAydınspor yazdı:
takımlara baktım da altay kocaeli sakarya muğlaspor çanakkale dardanel turgutlu uşakspor var iyi ki

tabi sakarya kocaeli altay play offtan çıkma şansı var

çok kötü bataklık burası

amatörden çıktığımızda orta sıralarda bitirmiştik sonra ki sezon şampiyon olmuştuk umarım en kısa zamanda çıkarız bu bataklıktan

Bize Muğla / Altay / Kocaeli'nin olduğu bir grup verirlerse eğer,deplasman,birlik beraberlik adına çok iyi bir sezon geçirebiliriz. Grup olarak da insanlara seyir zevki veren,çekişmeli bir grup olabilir böylece(Not; Altay'ın 2.lige çıkmasını tüm kalbimle diliyorum!).

Ben kendi adıma şunu diyeyim ; maddi sorunlar çözülmeden,BAL kalitesinde bir takım ile aynı geçen 2 sezonda ki Çine Madranspor gibi,sürekli düşmemeye oynayan,berbat bir futbol takımı oluruz.

Maddi sorunlar çözüldüğünü geçtim,az biraz düzeltilip,son 2 senenin şampiyonları ne yapmış,hangi tip oyuncular almış,hangi tip/isimde hoca ile şampiyon olmuşlar bir bakabilirsek eğer Hazira'a kadar,işte o zaman ki yapılanma ile seneye "iddaalı" bir kadro ile en kötü play off kovalayabiliriz ve ya orta sıralarda biterecek bir takım kurabiliriz.

Bunu yazmam çok acı bir şey ama yine de yazmak istiyorum. 3. lig de oynamamızın Aydınspor taraftarı olarak bize tek avantajı ; Açık tribün biletlerinin 1 tl,Kapalı Tribünün de 5 tl olması demek.

Seneye de düşersek,Aydın'da futbol tamamen biter. Ağustos 20 gibi de belli olur kurulan takımdan düşüp düşmeyeceğimiz zaten..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2017, 03:50 
Kullanıcı avatarı

geçmiş olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2017, 11:25 
Kullanıcı avatarı

nostrum1914 yazdı:
geçmiş olsun.

Sağol kardeşim. İnşallah hep beraber buradan kurtuluruz. Bu sene play off'lardan siz,seneye de bir şekilde biz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2017, 11:45 
Kullanıcı avatarı

Bu sene başı topiğe yazdıklarımızdan

Aydınspor1923 yazdı:
Bu Topiğide Ben Açayım.İnşallah Hayırlısı Olur Hakkı'mızda.Basarılar Zeybeğim.Takviyelerle İnşallah Seneye PTT 1.Lige

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aydınspor1923 yazdı:
Kadroyu Bozmassak Takviyelerle Bu Takım Seneye Rahat Çıkar...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sokia yazdı:

Bu yeni sezonda ki hedef nedir? Sene basinda 2 sezon boyunca borc eritecegiz ve genc kadromuzu koruyup,3. sezonda kesinlikle Ptt1.lig'e cikacak kadro olusturup,cikacagiz diye plan yapmisti.

Bakalim,borclarin cogu silindi diye haberler geliyor. Eger buna dayanip,iyi transferler yapip,Ptt 1.Lig'e cikacak kadro kurarsak,gercekten de onumuzde ki sezon bu isi gerceklestirebiliriz.

Hakkimizda hayirlisi olsun insallah.

berkutay yazdı:
ılk önce play offf maçlarının tamamında konu başlıklarını acarak bıze totem konusunda hayat veren aydınspor 1923 arkadasıma ve ıyı dıleklerını ıleten bütün aydınsporlulara cok tesekkurler . Bandırmadan sevgi ve slm lar .En kısa sürede 1.lig de görüşmek üzere ....

nietobanban yazdı:
Umarım bandırma gibi Aydın 1923 de PTT'ye çıkar ancak en az bunun kadar önemli olan kulübün ekonomik durumu . Önümüzdeki yıllar sadece futbol kulüpleri değil tüm ülkemiz ekonomik krizi çok daha kuvvetli yaşayacak gibi görünüyor . Bu yüzden yönetim bir miktar düşürmüş olduğu borçları (sanırım 6-7 milyona indirdi yönetim çabasıyla) kapatmaya odaklanmalı ki Aydın 1923'ün geleceği sağlam olsun. Bu seneki gibi genç dinamik mücadeleci ekonomik ve uzun yıllar Aydın'a değer katacak oyuncu stratejisi sürdürülmeli . Umarım ekonomik olarak açılınmaz ve pahalı transferler yapılmaz ki bu konuda yönetime güveniyorum

Boone yazdı:
Bu sene inşallah hasreti bitirirsiniz. Başarılar

Sokia yazdı:

COK CIDDI YAZIYORUM!

Bu kaliteli kadro ile basari yakalayamazsak eger,suc tamamen ilk once hocanin,sonra da futbolcularindir..

Transfer surecinde yok menejer sayesinde baska sayede oldu,etti, ben bilmem! Cok saglam kadro kuruldu. Tahminimden bilenote yani. Yonetime son bir gorev dusuyor/kaliyor,gecen sene ki yonetim gibi cocuklarin parasini bir sekilde bulup versinle ve bu sayede kimse kacmasin takimdan ve sezonu ayni kadro + basariyla kapatalim artik.

Cumleten hayirli olsun.

zeybek yazdı:
Harbiden heyecanlandırıcı kadro. Defans az cok belli ama hele hele bahattin hoca meticandan teknik oyunun yanı sıra biraz da mücadelecilik yani defansıf anlamda fayda saglamayı basarırsa ben her ne kadar her zaman cift forvetten yana olsamda 4 2 3 1 taktiginde orta alanda vedat - metincan onlerinde samet - oguzhan - berat ali(ömer) ve forvet haluk dehşet bi 5 li olur. Deplasmanlar icin cok iddialı konusmak olmaz ama bu 5 li ile icerde her mac 1 golumuz vardır.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 703 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], deniztarafı, Google [Bot], nostrum1914

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye