Zaman: 28 Kas 2021, 08:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Eskişehirspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 10:29 

yasingzt yazdı:
bu kadar fazla kitlesi olan bi klup aklım almıyor bu durumlara nasıl düşsün...

Şahsi fikrimi sorarsanız bizdeki durum şudur. Yanılabilirim ancak benim gördüğüm durum şu.
Ülkede bulunan kutuplaşma Eskişehir'de had safhada yıllardır belediyenin muhalif partiden olması bu durumda büyük etkenlerden. Ayrıca bu kutuplaşma sadece belediyelerde veya kurumlarda değil sanayide de mevcut. Eskişehir herkesin birbirini bilip tanıyacağı kadar küçük bir şehir bu sebeple kıskançlıklar çekememezlikler çok fazla. x başkan olursa biz olmayız, y başkan olursa x tarafı biz olmayız. x başkan olur y arkadan iş çevirir başarılı olmalarını engeller. Bu kısır döngü şeklinde ilerliyor. Buna geçmiş yönetimlerin iş bilmezliği ve şehirde yarattığı güvensizlikte eklenince bu noktalara geldik. Herkes Eskişehirspor'lu ancak herkes egolu ve bunu aşamıyorlar.. Zaman geçtikçe de borç büyüyor daha da çözülmesi zor bir hal alıyor. Şehirde bir birlik havası yaratılsa çözülemeyecek sorunlar yok ama birlik havası oluşturulamıyor..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2021, 11:46 
Kullanıcı avatarı

6 sene eskişehirde yaşadım öğrencilik sebebiyle. şehri az çok tanıyorum ama dışarıdan bir göz olarak da kulübün bu hale gelmesinin tamamen yönetimsel olduğunu düşünüyorum. eskişehirspor soyuldu. bunun başka bir açıklaması olamaz bence.

bakın 2013 yazında alper ve veysel'den gelen 8 milyon euro, üzerine 2014'te tarık ve erkan'dan da 7 milyon euro geliyor. diğer transferleri, tribün gelirlerini, iddaa gelirlerini, yayıncı kuruluş gelirlerini, sponsorlukları falan saymıyorum... 4 futbolcudan sadece 1 senede kasaya 15 milyon euro giriyor. bu bir anadolu kulübüne seviye atlatacak parayken, 2016 yılında ligden düşüyorsun. ne oldu bu paralara? kaliteli transferler mi yapıldı? yok. altyapı yatırımı mı? tesis mi? yok.

eskişehirspor'un yıllarca alt liglerde yer almasının ardından destek alarak yükselişe geçmesi ve süper lige çıkması siyasidir. ama oralardan geri düşmesi tamamen kendi hatalarından kaynaklıdır. samimi görüşüm bu şekilde. kaynaklar iyi kullanılsaydı dün sivas yerine hala eskişehir oynuyordu avrupa elemesinde.

aramız her ne kadar kötü olsa da futbolun bu kadar yakıştığı bir şehrin takımının yok olması beni üzüyor. neferden birkaç arkadaşım vardı, sağ olsunlar davet ettikleri için bazı maçlara da gitmiştim eski statta. onlara da demiştim, biz farklı bi klasmandayız siz başka.. objektif bakıyorum tribün yapmakta sizden daha iyiyiz, ama bu şehirde başka bi durum var. maça giderken sanki yurt dışında, avrupada bir takımın maçına gidiyormuşsun gibi. dede, torun, genç, yaşlı, kadın, erkek herkes formasıyla atkısıyla takımını izlemeye gidiyor. tribün grubunun ağırlığı bizim kadar yok şehirde. (zaten birkaç grup vardı o zaman, şu anda ne durumda bilmiyorum) her yaştan her kesimden münferit taraftarlar ağır basıyor. bu açıdan eskişehir ve trabzonun yeri ayrı. umarım direnebilirsiniz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2021, 17:19 

Yeni yönetim sorun çıkaran bazı yabancı oyuncu dosyalarını tamamen kapattı bu güzel haber ileriye dönük emin adımlar atmamız için bu dosyalardan tamamen kurtulmamız lazım her kapanan dosya tünelin ucunda bir ışık daha da parlak oluyor inşallah alt liglerde yeniden yapılanarak borçları azaltarak daha güçlü bir Eskişehirspor olarak geri döneceğiz yeni yönetim iyi işler yapıyor

Fikri Serhat Umar,
Mehmet İsmet Erdeğer
Mirkan Aydın
Toko
Henri Bienvenu'nun

Yönetim alacak dosyalarını kapattı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2021, 18:24 
Kullanıcı avatarı

Güne bir parça iyi haberle başladık.
Hayırlı uğurlu olsun. Ciddi indirimlerle kapanmış yine dosyalar.
Özellikle Toko dosyası can yakacakti bu yıl.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2021, 18:55 

BVB yazdı:
Yeni yönetim sorun çıkaran bazı yabancı oyuncu dosyalarını tamamen kapattı bu güzel haber ileriye dönük emin adımlar atmamız için bu dosyalardan tamamen kurtulmamız lazım her kapanan dosya tünelin ucunda bir ışık daha da parlak oluyor inşallah alt liglerde yeniden yapılanarak borçları azaltarak daha güçlü bir Eskişehirspor olarak geri döneceğiz yeni yönetim iyi işler yapıyor

Fikri Serhat Umar,
Mehmet İsmet Erdeğer
Mirkan Aydın
Toko
Henri Bienvenu'nun

Yönetim alacak dosyalarını kapattı

Bunların tamamı imza vermeyen dosyalar bu arada. 5 dosya eksiltmişler demek ki. Çok iyi haber...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2021, 20:39 

Süper oynuyoruz deplasmanda tek kaleyiz. Daha 35. dakikada 3. golü kaçırdık. Pozisyon vermiyoruz. Genç oyuncular biraz alan kapatmayı, savunmayı kademe almayı futbolu öğrenince diğer takımlarla başa baş oynayabiliyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2021, 22:06 

Lige 3 puan ile başlamak çok güzel oldu takıma moral verdi

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2021, 23:26 

İzlemedim maçı stres olmayayım geçen sene çok strese soktular hele kaleci ve 3-5 kişi var o adamlar nasıl transfer yaptı hala inanamıyorum Maça gelince 2-0 olunca inşallah böyle biter dedim ama 2-1 bitmiş çok güzel oldu lige 3 puanla başlamak ama şımarmamak lazım keşke transfer yasağı kalksa süper olur.

Bu arada bugün en zor zamanda takımı bırakıp kaçanlar zamanı gelince Eskişehir düzelince dönmek için haber gönderirler takımda bulamayınca muhtemel ya bir dükkan açarlar ya da bir fabrikada çalışmaya başlarlar zamanında bizim yaşadıklarımızın aynısını yaşıyor Eskişehir camiası

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2021, 23:42 

Türkiye de sadece ulusal lisanstan dolayı ceza alan tek kulüp Eskişehirspor oldu (-3) pazar günü kazandığımız 3 puanda buna gitti

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2021, 12:06 

şu çocukların emeğine yazık

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ayazadam, Bing [Bot], birkarasevda, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lupus7

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye