Zaman: 27 Kas 2021, 20:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: Eskişehirspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2020, 19:39 

Köken Eskişehir olunca iyi bilirim geçmişi Ömer Çatkıçlı zamanları daha sonraki seneleri dibe gidip sonra çıkmayı bilen camia bizden daha tecrübelisiniz bizi önce deprem sonra kriz tepetaklak etti dikiş hiç tutmadı sonra ama Eskişehir camiası hep başkanlardan dolayı kaybetti Mustafa başkan daha önce gelse bu durum yaşanmazdı bundan eminim sene 2005 olması lazım Süper ligden düştüğümüz ilk sene Asgd turnuvası vardı biletler 20 lira filandı 5 kişi filandık biz İzmitden zaten dostluklar vardı o gün o bilet fiyatlarına rağmen final maçı fulldu biz 1-0 yenip kupayı aldık ama Eskişehir tek kale oynamıştı bu ligleri iyi bilen bir camia erken toparlanır diye düşünüyorum

Sene 2006 sanırım Sadi Tekelioğlu gelmiş tepki var lise üniversitesi ve büyük abiler tesislere gidildi ortam yumuşasın diye Sadi hoca dedi sezon açılışında kimi istersiniz herkes Eskişehirspor gelsin dedi bu sene pandemi süreci olmasa sezon açılışı yapsak keşke Eskişehir gelse ertesi haftada biz gitsek Eskişehir'e güzel olurdu güzel anılar güzel dostluklar var inşallah seneye el ele çıkarız üst lige

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2020, 16:12 
Kullanıcı avatarı

Evet en sevdiğimiz noktaya geri geldik..Kimin gerçek Eskişehirspor’lu olup olmadığını gösteren yerdir bu ve alt ligler..çok eğlencelidir burası gözlerden uzak basından uzak her türlü şenliklidir..bizi bu ligde pek severler bazı arkadaşlar işi gücü bırakır bize sarar,sonra vukuatsız deplasman geçmez bizim için burada..bu ligin asıl sahibi geri geldi 8)

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2020, 20:42 
Kullanıcı avatarı

bundan 15 sene önceki delikanlı bendenizin tek dileği, 2 b'den kurtulup üst ligleri görebilmekti. nitekim bu imkânsız hayal bir şekilde gerçekleşti ve hatta bu delikanlı en üst ligi bile görebildi. fakat hayat garip, yıllardır hayalini kurduğumuz şeyler gerçekleştiğinde insan hayal kırıklığına da uğrayabiliyormuş, bunu öğrenmiş olduk. henüz baharındaki ömrünü eskişehirspor'a adayan bir adem, bu hayal kırıklığı sebebiyle kendini ait hissettiği tek ortam olan tribünden kati bir şekilde uzaklaşabiliyormuş. fakat hayat hâlâ garip, gittiği en son maç 8-10 yıl önce olan biri, zamanında kurtulmanın hayalini kurduğu o lige geri dönüldüğünde sanki şampiyon olunmuşçasına mutlu olabiliyormuş. ulan eskişehirspor, alacağın olsun, başımıza iç çıkardın. ne güzel passolig falan bahanemiz vardı, bundan da sıyrıldın. şimdi ben kendimi nasıl dizginliyim kardeşim, o beton yığını arenaya ömrüm boyunca gitmem diyordum, emniyet tedbirimi yitirdim. bi karşıyaka falan geldiğinde nasıl durucaz lan yerimizde, hay ak büyük dert çıktı yeminle. işin bi de deplasman boyutu var, o çok daha tehlikeli. avel gibi eski fotolara bakıyorum, içim bi hoş oluyo her seferinde. :)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 07:18 

Başlasın transfer yasakları, puan silmeler, pinto boffin dosyaları, yönetim krizi, deplasman yasakları her senemiz kriz kaos şöyle göbeğimizi kaşıyıp rahat bir sezon geçirmek haram bize.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 11:24 
Kullanıcı avatarı

Çok asagidasiniz sesinizi duyamıyorum diyen arkadaşlara selamlar. Gönül isterdi ki biz yukselelim aynı ligde olalım ama nasip böyleymiş. Geçmiş olsun, haketmiyorsunuz buraları.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 18:22 
Kullanıcı avatarı

BVB yazdı:
Başlasın transfer yasakları, puan silmeler, pinto boffin dosyaları, yönetim krizi, deplasman yasakları her senemiz kriz kaos şöyle göbeğimizi kaşıyıp rahat bir sezon geçirmek haram bize.

-3 ve transfer yasagı olmazsa olmazimiz zaten.
Onlar cepte.
-6 lik fifa alacaklari ne alemde muhim olan o.
Son 3 senede
Sinan Özceoglu 13 milyon TL
Halil Unal 3 Milyon TL
Kaan Ay 7 Milyon TL
Osman Taş 6 Milyon TL harcadi.
Hepside mevcut kadroyu koruyup gunu kurtarmak icin adim atti.Su paralari Boffin gibi Pinto gibi baş belasi dosyalara harcasak bu lige duşmezdik.Bunlar tamamen kendi öz kaynaklarimiza guvensizlikten sebep oldu.Guvenmediler alt yapimiza.
Ama o guvenmedikleri cocuklarin 2 yildir neler yaptiklarini gorduk hep beraber.

Tek tesellimiz Pintonun direk 3.lige dusurme yetkisi kullanmayacak olması.
Kongreye gidilmez bence.Tatar Mustafa ile devam.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 21:56 
Kullanıcı avatarı

Yazık.Yıllarca alt liglerde oynayan koca kulüp..2008de beraber çıkmıştık sizin düşüşünüz biraz daha geç oldu ama ne yazık ki yine aynı oldu. Borçları ödedik ama kulübün ve bizim 15 senemiz gitti.Korkuyorum biz tekrar çıkınca 3-5 sene sonra yine kulübü batıracaklarından.

Kulüplerin borçlanmasının kat'i şekilde önüne geçilmesi lazım.Para yoksa Pinto minto da olmamalı,koyacak alttan bi tane Mısto oynatacak.Düşecekse de borçsuz veya minimum borçla düşecek.Koskoca camia bataklığa sürüklenemeyecek.Ama ne yazık ki rant rant rant...
Ve denetim eksikliği,hukuki boşluklar...

İnşallah aynı grupta oluruz.Şimdiden deplasman hayalini kurdum.
Başarılar dilerim

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 19:38 
Kullanıcı avatarı

ak yerinde dirildi içimizde ölü düşler hesabı heves ettik ya bi şeylere, sağ olasın devlet baba, kurtulduk sayende :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 11:47 
Kullanıcı avatarı

Iyice 2.lig moduna girmiştik.
Kimisi kagit bilet hayali kuruyordu kimisi Inegol, Usak vs..deplasman tribunlerine nasil sigacagimizi.Gerci pandemi dalgasina daha ne kadar taraftarsiz oynanir maclar o da muamma.
Soylentiler vardi bir suredir dusme kalkacak diye ama cogumuz fazla ihtimal vermiyordu.
Kesinlesmis transfer yasagi ve ayrilan futbolcular ile 1.lig takimlariyla mucadele etmemiz cok zor.Hele hele Boffin ve Pintodan yine cezalar yersek kesin duseriz.Bizim icin fazla degisen bir sey olmaz. 2.ligi bir sezon ertelemis oluruz.
Bu durum bizim icin firsat midir ?
Evet firsattir.
Sehirde bir hareketlilik var mi derseniz. Kilini kimildatan yok.
Hakkimizda hayirlisi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 18:06 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar Jesse Sekidika nasıl bir oyuncu? Sizde fena değildi diye biliyorum. Neden Galatasaray'a gönderildi? 1.Lig'de iş yapar mı?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 144 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Alberto, Bing [Bot], Buyuurr, Cavani17, cepni, Elessar, faris87, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, körfezlee, küçükçekmeceli, mmcg, ozerctnky, sorrento, TarafsızACM, tirebolulu, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye